Покриття, обклеювання автомобіля карбоновою, матовою плівкою низька

07.07.2016

Карбонові плівки – крок до прикраси автомобіля

Унікальним варіантом перетворення вважається карбонова плівка для авто. Дивовижні властивості даного покриття і сучасні технології дозволяють змінити машину, візуально збільшити її форми або ж зробити її більш витонченою. Якщо ж ви одночасно замовляйте обробку салону автомобіля. то ваш автомобіль буде виглядати шикарно як зовні, так і зовні.

Карбонова плівка для авто: маленький крок до великих змін…

Людство завжди прагнуло до змін. І ми вирішили подарувати вам унікальний шанс – це обклеювання карбоновою плівкою. Такий варіант підходить для оздоблення автомобіля, як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Тому у наших клієнтів є можливість повністю змінити транспортний засіб.

Безсумнівно, якісний результат, який може надати обклеювання автомобіля матовою плівкою, можна отримати тільки в тому випадку, якщо буде проведена ретельна підготовка. Ця робота повинна виконуватися фахівцями, які мають великий практичний досвід в тонування скла ,оскільки вимагає спеціальних знань.

Фахівцями нашої компанії наноситься карбонова плівка для авто по всьому периметру або ж проводиться часткова обробка. Варто зазначити, що для отримання якісного результату, потрібно правильно оформлене приміщення, спеціалізоване обладнання та відповідний рівень температури.

Обклеювання автомобіля матовою плівкою може здійснюватися протягом трьох-п’яти днів. В даному випадку все залежить від того, що саме віддасть перевагу наш клієнт. І в цей же час може бути виконано тонування автомобільного скла. якщо в цьому виникне необхідність.

Перешкодою до здійснення вашої мрії не стане і вартість, адже обклейка автомобіля плівкою ціна перебувати в прийнятних межах. Так, вона може залежати від того, наскільки складний малюнок наноситься, яка саме методика використовується.

Обклеювання карбоновою плівкою: просто, але унікально…

Але, який би унікальний шанс не давало покриття автомобіля плівкою, без належної підготовки і відповідної бази обладнання досить складно отримати очікуваний результат. Саме тому вам варто звертатися до професіоналів, які можуть:

  • використовувати карбонову плівку для авто у відповідності з встановленими інструкціями;
  • створювати найбільш сприятливі умови для цього процесу;
  • оптимізувати процес нанесення, знижуючи при цьому всі витрати;
  • здійснити покриття автомобіля плівкою в найкоротші терміни.

Це саме те, що потрібно для повного перетворення автомобіля! Набирайте (910)-493-75-47!

Короткий опис статті: вартість обклеювання авто плівкою

Джерело: Покриття, обклеювання автомобіля карбоновою, матовою плівкою – низька ціна

Також ви можете прочитати