Обшивка дверей ваз 2110 своїми руками або як перетягнути даерную

01.07.2016

Як перетягнути дверні карти або обшивка дверей ваз 2110 своїми руками

Нещодавно прочитав статтю, в якій був описаний процес перетяжки обшивки дверей ваз 2110 своїми руками. Після читання цієї новини, я зібрався зробити таку фішку і на своєму авто ВАЗ. Відправився в магазин для пошуку матеріалу. Зайшовши в 1 з магазинів побачив там матеріал під назвою вініл-шкіра, мені страшно захотілося обклеїти їм свою машину.

Через годину я вже купив всі матеріали і готовий був приступити до роботи. Для роботи нам потрібно:

  • Меблева шкіра (вініл — шкіра, можна відшукати в будь-якому магазині, що торгує тканинами)
  • Будь клей (Момент, титан, майстер)
  • Фен будівельний
  • Пензлик з хорошим ворсом
  • Ножик (краще канцелярський)
  • Рукавички
  • Кабель для антени

Все куплено, приступаємо до тюнінгу салону на ВАЗ 2110.

Дверні обшивки ваз 2110

Спершу треба зняти обшивку дверей. Ця процедура не складна. Після того як карти дверей зняті, необхідно очистити оббивку від пилу. Для цього можна використовувати пилосос, і ось поверхня підготовлена до роботи. Дістаємо клей, в моєму випадку клей момент, який вже заслужив репутацію.

Не наносите клей сходу на всі карти відразу, тому що ви не встигнете зробити всю роботу відразу. Давайте подивимося все докладніше. Беремо кисть і з її допомогою мажемо клей на поверхню обшивки.

Клей наноситься прямо на обшивку. Коли дверна карта буде обмазана, відкладаємо її в сторону і беремося за венил шкіру. Розмір шкіри повинен бути на 5 — 7 сантиметрів більше, ніж розмір дверної обшивки з кожної сторони.

Це необхідно для того, щоб в процесі обтягування, не довелося скористатися дод. латками. Також, обмазуємо шкірозамінник моментом і залишаємо висихати на 15-20 хвилин, залежно від температури навколишнього середовища.

Після 10 хвилин, клеїмо венил шкіру до штатних кожухам і починаємо гріти феном. Венил шкіра не погано тягнеться, тому він буде набагато краще, ніж простий дерматин. За допомогою фена, прогріваємо ті місця, де зона контакту знаходиться внизу і притискаємо матеріал руками, одягнувши рукавички.

Добре прогріваючи шкірозамінник і притискаємо його, при цьому відтягуючи його до пойняла місцях карти. Коли все буде готово, повторюємо те ж саме і з іншими дверними картами.

Далі знімаємо вкладки на дверних ручках, трикутники дзеркал заднього виду, кришку бардачка, верхню кришку кожуха керма. Як і дверні кожухи обклеюємо їх. Зробити це буде легше, ніж кожухи дверей, тому що вони мають рівну поверхню. Все готово, залишилося лише зробити останній штрих.

Я обшив чорним матеріалом лише планку, яка знаходиться над обшивкою дверей. В місцях кріплення, я прорізав маленькі отвори за допомогою канцелярського ножика. Збираємо все як було, в оборотному порядку. Коли все буде зібрано, беремо антенний кабель і клеїмо його в поглиблення стику обшивки і планки двері.

Короткий опис статті: авто венил Для того щоб перетягнути дверні карти ВАЗ венил шкірою спочатку знімаємо обшивку дверей. Ця процедура не складна. Після того як карти дверей зняті, необхідно обшивка дверей ваз 2110 своїми руками,обшивка дверей ваз

Джерело: Обшивка дверей ваз 2110 своїми руками або як перетягнути даерную мапу

Також ви можете прочитати