Обклеювання дверей самоклеющейся плівкою

07.07.2016

Обклеювання дверей самоклеющейся плівкою


Самоклеюча плівка ідеально підходить для наклеювання на будь-яку поверхню. Це можуть бути дерево, скло, метал і багато іншого. Завдяки своїй еластичності її можна згинати, що дозволяє обклеювати плівкою меблі, полички, двері, лиштви, вікна, підвіконня і просто стіни і стеля. Якщо з фінансами складно, то застосувавши самоклеющуюся плівку, можна до невпізнання змінити вигляд вашого житла.

Я це зробив на дачі – обклеїв усі двері, старий холодильник зовні, оновив ще те, що втратило зовнішній вигляд самоклеющейся плівкою. Хочу поділитися з читачами свого блогу тим, як обклеїти двері самоклеющейся плівкою, так як зіткнувся з деякими нюансами, про які й хочу розповісти.

Обклеювання дверей самоклеющейся плівкою – прекрасна можливість швидко та недорого приховати її вік і оформити у новому дизайні. Самоклеюча плівка являє собою плівку, одна сторона якої покрита клейовим складом, а зворотний – декоративно оформлену поверхню. Клейову сторону плівки закриває глянцевий папір. Варіантів плівки безліч – по кольору, узору (під мармур, дерево, велюр, цегла, абстракція та інше), фактурі ( матова, глянцева).

Характеристики її теж хороші, плюс вона не смердить, як олійна фарба після фарбування. Плівка випускається в рулонах різної ширини. Самоклеюча плівка водонепроникна, не боятися пилу, не вимагає підвищеного відходу. Є ще варіанти оновлення дверей самостійно.

Давайте розглянемо, як проводиться обклеювання дверей самоклеющейся плівкою. У будь-якого процесу є свої тонкощі, так і тут. Коли обклеював останню двері, то так наловчився на попередніх виробах, що хоч став процес на потік. Отже, поїхали!

Підготовчі роботи перед обклеюванням

    Для зручності роботи я знімав двері з петель. Також демонтував ручки і, якщо є замок, то і його. Якщо двері зі склом, то доведеться попрацювати трохи довше, і при такому варіанті необхідно зняти штапики і вийняти скло. Після обклеювання все повернеться на місце. Особисто я замовляв дерев’яні декоративні штапики, покривав їх лаком і кріпив ними скло. Площину полотна повинна бути ідеально гладкою, так як будь-горбок або піщинка «повторить» самоклеюча плівка. Тому шліфуємо поверхню наждачним папером, а якщо до цього двері була пофарбована фарбою і та почала лущитися, то краще видалити зовсім стару олійну фарбу . Підготовлену гладку основу слід знежирити – просто помийте її з розчином миючого засобу для миття посуду. Нехай полотно просохне. Будь вада на поверхні необхідно усунути за допомогою спеціальної шпаклівки по дереву, а якщо це опуклість, то пройтися рубанком. Після цього зашкурити до повної гладкості. Не перешкодить обробити додатково акриловим грунтом. Багато застосовують перед наклейкою слабкий мильний розчин, щоб мати можливість зміщувати плівку до бажаного положення. Потім шпателем його «виганяють» назовні. В цьому щось є, так як при обклеюванні самоклеющейся плівкою, вона «намертво» не приклеїться і є можливість виправити огріхи. І ще необхідно перевірити, як закриваються двері. Якщо дуже щільно, то трохи зніміть з торців. Хоч і тонка плівка, але щоб уникнути її потертості при відкриванні – закриванні дверей, повинен бути мінімальний зазор.

Послідовність обклеювання самоклеющейся плівкою

    ви Заздалегідь прорахували квадратуру матеріалу, який вам знадобиться для обклеювання. Тепер виконайте його розкрій. Добре, якщо двері глухі, тоді обклеювання дверей самоклеющейся плівкою йде швидше. Размечаете олівцем необхідний розмір полотна з запасом. Якщо ширина самоклеющейся плівки дозволяє, то враховуємо і торці. Для зручності розкрою виробники плівки нанесли на зворотний бік її розмітку у вигляді міліметрового паперу. Починається обклеювання. З однієї сторони полотна плівки відокремлюємо захисний папір приблизно сантиметрів на 10, прикладаємо до верху дверного полотна і приклеюємо, розгладжуючи плівку гумовим шпателем або м’якою ганчіркою від середини до країв. Низ як – би висить з захисною папером. Поступово, не поспішаючи відокремлюємо плівку від паперу і невеликими захватками рухаємося вниз, розгладжуючи плівку. Торці можна обклеїти спочатку, завернувши на куті на основне полотно зовсім небагато. Або ж приклеюючи самоклеющуюся плівку на полотно дверей обклеїти та торець, але при цьому врахувати його при розкрої матеріалу. Тепер облагороджуємо двері, обрізають гострим ножем дуже рівно зайві сантиметри з боків. Вирізаємо отвір для замка і вставляємо його, встановлюємо ручку. Оформляємо петлі. Коли проводиться обклеювання, слід стежити за тим, щоб не з’являлися бульбашки. Щоб цього не сталося, не треба поспішати і слід дуже ретельно розгладжувати плівку. Ну, а якщо виявите бульбашки, то проткніть їх голкою і щільно притисніть це місце, щоб повітря вийшло. Як варіант – розігріти це місце феном і знову добре розгладити.

Обклеювання виконана, можна навісити двері на завіси, дати їй адаптуватися і підсохнути у своїй «новій одязі». Обклеювання дверей самоклеющейся плівкою дає відмінний результат для покращення інтер’єру вашого житла.

Короткий опис статті: обклеювання дверей плівкою Реставрацію дверей можна виконати обклеюванням їх самоклеющейся плівкою. Обклеювання дверей самоклеющейся плівкою виконується після підготовки поверхні дверей.

Джерело: Обклеювання дверей самоклеющейся плівкою

Також ви можете прочитати