Різне

Обклеювання авто плівкою, поклейка транспорту, брендування автомобілів, наклейки на авто Київ.

28.06.2016

Обклеювання авто плівкою, поклейка транспорту, брендування автомобілів, наклейки на авто Київ

Обклеювання авто плівкою з розміщеною на ній інформацією — це недорогий і ефективний спосіб прорекламувати компанію. Такий тип реклами популярний у всьому світі. Наклейки на машину містять інформацію про Вашу компанію: назва, телефон, логотип, слоган, а значить, ім’я фірми буде постійно на виду. Ваша наклейка на машині обов’язково буде притягувати погляди.

Наклейки на автомобілі — створюють певний імідж Вашої компанії. Наприклад, якщо Ви робите адресну доставку товарів, то солідніше і ефектніше, якщо доставляти їх будуть фірмове авто, оформлені відповідним чином. Обклеювання авто допомагає залучати нових клієнтів і залишатися в полі зору у постійних. Таксопарки можуть обклеювати машини для створення єдиного стилю, щоб виділятися із загального потоку.

Варіанти оформлення авто не мають кордонів, ми готові підтримати будь-яку Вашу фантазію. Ми здійснюємо брендування особистого, корпоративного та громадського транспорту. Останнім часом набуває все більше популярності обклеювання вантажних авто. займаються тривалими перевезеннями. За час свого маршруту вантажівка проїжджає тисячі кілометрів, і весь цей шлях він буде нести на собі рекламу. Та й габарити вантажного автомобіля дозволяють розмістити на ньому рекламу великих розмірів. Про Вас дізнаються у всіх регіонах України, а можливо, і за її межами.

Реклама з допомогою наклейки на автомобілі працює стільки часу, скільки потрібно Вам, матеріали, з яких робляться плівки, відрізняється високою міцністю, вони еластичні і стійкі до впливів навколишнього середовища, але головне — їх можна наклеювати на будь-які поверхні: скло, пластик, метал.

Обклеювання авто здійснюватися наступними способами:

— нанесенням аплікації кольоровими плівками Оракал;

— нанесенням на плівку зображення за допомогою повнокольорового друку, для створення складного малюнка, і накатка надрукованого на плівці на автомобіль.

Також можлива обклеювання авто світловідбиваючою плівкою, така плівка клеїться тільки на рівні частини автомобіля. Вартість обклеювання автотранспорту залежить від площі, наявності нерівностей і типів використовуваних плівок.

Короткий опис статті: авто плівка ціна Поклейка автомобілів плівками, наклейки на автомобілі, брендування транспорту наклейки на авто, поклейка авто, поклейка автомобіля, брендування транспорту, брендування авто, автонаклейкі, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини, наклейки на авто

Джерело: Обклеювання авто плівкою, поклейка транспорту, брендування автомобілів, наклейки на авто Київ. METTA — Таблички, Вивіски, виготовлення реклами.

Також ви можете прочитати