Різне

Наклейки на авто купити в Києві швидке виготовлення і доставка

27.06.2016

Наклейки на авто в Києві в інтернет магазині наклейок «КЛЕЙСТЕР»

Вітаємо Вас в інтернет-магазині якісних наклейок на авто «КЛЕЙСТЕР». Ми пропонуємо найбільший вибір наклейок в Україні за доступними цінами на всі випадки життя! Наклейка на автомобіль відмінно виділить Вас з величезного потоку сірої маси і напевно змусить посміхнутися водія, який їде позаду. Наклейка донесе до оточуючих Ваш настрій, стиль життя, ваші уподобання та бажання. Наклейка зробить Ваш автомобіль унікальним і привертає увагу. В даний час, наклейка на автомобіль це модно і весело! З’явилася навіть окрема культура наклейок та стікерів «Стикербомбинг», яка прийшла до нас з автомобільної дисципліни «дрифт» ??

Наклейки на автомобілі виготовляються з високоякісної автомобільної плівки на сучасному обладнанні. В нашому магазині Ви можете замовити наклейку на авто будь-якого розміру і кольору. Наклейки, які не вписуються в 1 кв. м. виготовляються за індивідуальними розрахунками і вимагають професійного наклеювання. Ми виготовляємо одноколірні наклейки з повною контурної вирізкою або кольорові наклейки з обрізкою по зовнішньому контуру. Всі наклейки поставляються в готовому вигляді з нанесеної монтажної плівкою.

Для замовлення наклейки Ви можете вибрати малюнок з каталогу наклейок або замовити виготовлення індивідуального наклейки за вашим макетом, скориставшись розділом «Ваш макет». Ми приймаємо у вигляді макету будь, підлягає обробки зображення, яке Ви можете легко завантажити через форму «Ваш макет». Наклейка з каталогу виготовляється протягом 24 годин з моменту замовлення, після чого Ви можете самостійно забрати її у нас в офісі або замовити доставку наклейки по Києву або Україні. Терміни виготовлення індивідуальних замовлень обговорюються окремо в телефонному режимі.

Перед нанесенням наклейки настійно рекомендуємо ознайомитися з інструкцією або подивитися відео урок з нанесення наклейки. наклейки на авто ми комплектуємо спеціальної обезжиривающей серветкою для обробки поверхні перед нанесенням наклейки! Також для нанесення етикетки Вам знадобиться пластикова картка. При замовленні від 100 грн. Ви безкоштовно отримуєте спеціальну дисконтну картку для нанесення етикеток.

Будьте унікальні, з гарним настроєм і ніколи не расклеивайтесь ?? З Повагою, команда інтернет-магазину наклейок «КЛЕЙСТЕР»!

Короткий опис статті: вініл на авто київ Вінілові наклейки на авто, декоративні наклейки, автомобільні наклейки, наклейка на двері, холодильник, шафа, стіл та багато інших наклейок на всі випадки життя купити в інтернет магазині вінілових наклейок Kleister.com.ua. у Києві з доставкою по всій Україні. Наклейки, авто, купити, Київ, стікери

Джерело: Наклейки на авто купити в Києві швидке виготовлення і доставка наклеки на автомобіль по Україні тільки кращі вінілові наклейки в магазині «КЛЕЙСТЕР»

Також ви можете прочитати