Різне

Mazda 3, Обклеювання капоту та бамперу захисною плівкою

01.07.2016

Тюнінг мазда 3 седан — фото і опис

На пропонованих нижче фото ви можете бачити виконаний частковий тюнінг автомобіля мазда 3 з допомогою захисною прозорою плівки. Під час ламінування була виконана обклеювання капота і переднього бампера.

В результаті проведеної обробки автомобіль не тільки отримав відмінну захист від сколів лакофарбового покриття в умовах автомобільної траси, але і не змінив свій зовнішній вигляд. В роботі використані високоякісні витратні матеріали, які гарантують збереження ламінованого покриття протягом тривалого терміну.

Власник автомобіля мазда3 проведеним тюнінгом залишився повністю задоволений. Автомашина була готова у стислі терміни. Незважаючи на це, всі роботи виконані акуратно і професійно.

Попередньо була проведена демонстрація варіантів використання захисних плівок на даному типі кузова авто. Після вибору кольору і виду плівки нашими фахівцями був розроблений проект обклеювання. І тільки після цього з дотриманням всіх технологічних карт проведена обклеювання бампера і капота.

розміщених На фотографіях можна оцінити якість покриття і естетичне сприйняття цього виду захисного покриття. В даному варіанті не ставилося завдання демонстративного проведення ламінації. Тому докладено максимум зусиль для того, щоб покриття кузова виглядало природно і місця стикування плівок не кидалися в очі навіть в ході детального огляду.

Окрему увагу варто приділити якості захисної плівки. У нас укладено довгостроковий контракт з надійними постачальниками якісної продукції провідних світових виробників. Тому ми маємо можливість гарантувати високий рівень якості та довговічності покриття.

Подібна ламінація може бути використана як з метою захисту лакофарбового покриття автомобіля, так і в ході передпродажної підготовки. Такий нехитрий тюнінг мазди 3 седан допоможе вам продати своє авто з набагато більш вигідною вартості.

Ви завжди можете повернутися на попередню сторінку і переглянути всі роботи

Короткий опис статті: обклеювання бампера карбоном Обклеювання капоту та бамперу захисною плівкою Захист капоту та бамперу

Джерело: Mazda 3 — Обклеювання капоту та бамперу захисною плівкою

Також ви можете прочитати