Матові автомобілі, матовий колір машини

30.06.2016

Матові машини, матовий колір авто.

Матовий колір автомобіля вже став ознакою доброго смаку і стилю. Все це дуже радує, втім, засмучує не менше. Панове, з чого ви вирішили, що матовий це обов’язково чорний? І що всі технології дають результат однакової якості і зовнішнього вигляду? А що краще, обклеїти автомобіль матовою плівкою або пофарбувати матовим кольором, або потрібна жидка гума.

У статті показані варіанти матового кольору автомобілів. Інші відтінки можна створити шляхом накладення матовою прозорої плівки поверх або кузова авто або кольорової плівки. Фотоальбом з матовими машинами.

Насамперед за технологією матування.

Варіант економ — Матова фарбування автомобілів матовим лаком — це, в основному, «фінішна фарбування», часто просто добавка в лак (наприклад, 1 до 1). У підсумку базовий, основний колір, в який був пофарбований автомобіль, стає матовим, а не блискучим, як у випадку з традиційним лаком. Але результат не завжди виправдовує очікування: деколи кузов доводиться перефарбовувати кілька разів щоб домогтися однаковою мірою матовості різних деталей, також не забуває віддавати честь патьоків лаку. А ступінь матовості автомобіля залишає бажати кращого, одержуємо так званий «напів-мат».

Варіант грамотний — Матова плівка для авто ціна фарба плюс матовий лак(3, 4 компонентні) які матові спочатку, набагато складніше і довше. Але результат не завжди виправдовує очікування: деколи кузов доводиться перефарбовувати кілька разів щоб домогтися однаковою мірою матовості різних деталей, також не забуваємо віддавати честь патьоків лаку. Час такий фарбування нагадує очікування складання та доставки Бентлі, ціна відповідна.

Варіант хай-тек — прогумовані матеріали. Своєрідне напилення на кузов авто дрібних молекул гуми. Можна домогтися ефектів натуральної шкіри, луски, або зробити будь-яку іншу текстуру придатну до експлуатації на дорогах. Ціна без коментарів.

У підсумку якщо хто не хоче морочитися на місяці і великі суми, можна в три рази дешевше обклеїти автомобіль матовою авто плівкою. головне знати, де це якісно роблять, інакше доведеться платити двічі.

Варіанти кольору матових авто: фарба і плівка:

1) Фарбування: матовий чорний колір

Класика, підходить для бізнес класу, і особливо для преміум. Спочатку такий вид автостайлинга застосовувалося в технології військово-транспортної промисловості. Літаки stealth, бойові позашляховики і тд. Відмінно підходить для Джипів.

Власники чорних матових автомобілів дізнаються легко, а автомобілі поважають на дорозі — матовий чорний виглядає, особливо на фотографіях, просто чудово. Чорне пляма оповите загадкою в потоці безликих машин. Потрібно дуже і дуже старатися, щоб плівка чорна матова фарба на машині виглядала красиво.

2) Сірий матовий або збройовий матовий колір

Деякі вважають цікавіше чорного, хоча і просто варіація на тему знову ж промисловостей. Виглядає цікаво, краще піддається фотографуванню і з відстані в кілька метрів можна таки розрізнити вишукування кузовного дизайну.

Але машина злегка втрачається в місті, при такій фарбуванні треба думати про підсвічування авто або ж художньою графікою на бортах, яка підкреслить дизайн авто.

3) Матова жовта фарбування автомобіля

Хроматичні яскраві кольори: Матова плівка ціна жовта фарбування

За великим рахунком, будь-яскравий колір зараз, в Росії, буде виглядати цікаво і незвично. Користуйтеся, панове, користуйтеся ідеєю. Також відмінно поєднується з малюнками на бортах і капоті. Можна навіть зав’язати у єдину концепцію.

4) Матовий червоний

Матовий червоний — це порятунок для всіх «щасливих» тюнерів, які пофарбували свій автомобіль в червоний колір. Мода на кольоровий матовий вигляд автомобіля набирає обертів. Червоний вважається самим яскравим кольором.

Червоний матовий, може чудово виділити вашу машину з такого натовпу ексклюзивів. Особливо підходять для дівчат, так як увагу на дорозі до таких авто максимальна.

5) Матовий отруйно-зелений колір

Дуже гарний колір. Яскравий, безпечний, йде «мускул-карів».

Такий колір додає машині вигляд змії, гадюки. бажання змагатися з такими з’являється далеко не у всіх

6) Матова синя фарбування

Простий синій колір вже далеко не дає те, чого очікують від нього власники. Однак, синій матовий — зовсім інша справа.

Ідеальний для авто з ралійними корінням, виграшно виглядати з білим, плівками хром. Динаміка і спортивний дух втілюй, Ви тільки подивіться на нього:

до Речі, матовий синій — відмінне рішення для субаройдов, щоб начебто не бути як всі, але при цьому не виливатися з загального потоку синіх плеяд з отвором в капоті.

7) Матовий білий колір

Власники японських білих авто, а також останнього покоління трійок BMW — руки на стіл! Обидві! Зустрічайте — білий матовий:

Краще рішення для білого кольору і уявити складно. Білий перламутр просто палить в сторононьці. Також матову білу плівку легко мити!

8) Матовий золотий колір (бронзовий)

Саме оптимальне рішення для спортивних авто з сегменту преміум. Міць духу і сила краси:

тонке стильне рішення для вашого автомобіля у витонченій золотій оправі

9) Матовий фіолетовий колір

Дуже оригінальне і стильне рішення, демонструє витончені лінії кузова і унікальні форми кузова матового автомобіля. Даний матовий колір отриманий шляхом накладення двех плівок один на одного — фіолетовою і прозорою матовою.

Такі рішення дозволяють освіжити ряд матових авто розбавивши їх монохромність на дорогах Москви.

10) Супер Матовий колір, плівка під шкіру

А ось вона та сама довгоочікувана новинка: плівка під шкіру, шкіряна плівка. Ми вперше в Росії представили публіці машину оклееную плівкою під шкіру.

Такий супер мат розриває поняття про чорних матових автомобілях, така ж альтернатива класичним матовим авто — «карбонові» авто.

Висновок з матовою фарбування і плівці

Висновок просте. Панове, намагайтеся думати трохи ширше, ніж це нині прийнято в «тюнерских» колах. Не дивіться на захід, не дивіться на схід, просто загляньте в себе. Далеко не у кожного всередині чорний матовий. Експериментуйте. І якщо хочете швидко і якісно — купити матову плівку на авто

XX) А що ще цікаве?

Також свої кроки на дистанції моди починає плівка хром. Буває дзеркало срібло (на фото) і золото, інші поки мало поширені

Тенденції арабських шейхів доступні вже в Москві, запис на обклеювання та консультація по тел. 997-18-78

Ще останнім часом потужні яскраві кольори набирають обертів, наприклад отруйно-зелений

чудово підходить автомобілю спортивного характеру з помітний дизайном, або ж ніжно м’ятний

дозволяє зробити м’якою образ будь-якого автомобіля. Але особливий шик виходить при поєднанні матового ефекту і кольору хамелеон

Бонус 1: палітра

Просто палітра матових кольорів. Зверніть окрему увагу на матовий кави з молоком. На мій погляд кращий колір для представницького авто або великого люкс купе.

Бонус 2: красивий флеш альбом матових авто
Бонус 3: тонування фар плівкою (матовою плівкою)

Наша студія може поліпшити ваш матовий автомобіль надавши унікальний зовнішній вигляд вашої оптики, коліс та інших деталей. Стильна тонування фар виконується спеціальною світловій плівкою, що зберігає активну безпеку вашого автомобіля. Є три типи плівок для тонування фар. світла, темна і проміжна.

Короткий опис статті: золота плівка для авто докладна стаття про варіанти матового кольору автомобіля і які бувають матові машини. Нові тренди матових машин, поради для автолюбителів матовий колір авто, матові машини, матовий чорний колір, матова фарба, матові машини, матовий синій колір авто, матовий червоний колір авто, матовий білий колір, матова машина

Джерело: Матові автомобілі, матовий колір машини

Також ви можете прочитати