Купити кожзам, шкірозамінник, штучна шкіра, дермантин, вінілштучшкіра

27.06.2016

Промискож — кожзам, штучна шкіра і шкірозамінник в широкому асортименті

Основним напрямком діяльності компанії «Промискож» є продаж штучної шкіри високої якості. Реалізована искожа відповідає актуальним якісним і гігієнічним вимогам. Кожзам пройшов необхідні випробування, його властивості відповідають нормам ГОСТ. Компанія також пропонує супутні оздоблювальні матеріали, постачає поролон, ватин, плівку ПВХ.


Шкірозамінник: основні властивості матеріалу

Еластичність. М’яка екокожа зовсім не схожа на дерматин. який застосовувався пару десятків років тому. За еластичність полотна відповідає основа і пластифікатори, які включаються до складу покриття, що наноситься. Мікропори дозволяють матеріалу «дихати», що робить експлуатацію максимально комфортним.

Зносостійкість. Матеріал зберігає презентабельний вигляд, не лопається і не стирається. Искожа проходить тестування на розривне навантаження, морозостійкість, жорсткість. Особлива увага приділяється такому показнику, як рівень міцності зв’язку декоративного покриття з основою. Для того щоб збільшити термін служби оббивки дверей або сидінь, рекомендуємо використовувати штучну шкіру з високими міцнісними характеристиками.

Гігієнічність. Искожа відрізняється достатньою гігроскопічністю і повітропроникністю. Простота у догляді є одним з переваг штучної шкіри. Тепла мильна вода і серветка дозволять впоратися з забрудненнями і пилом.

Безпека. Искожа не виділяє шкідливих речовин і запахів, вона проходить суворий контроль на відповідність вимогам безпеки. Матеріал не викликає алергічних реакцій, тому використовується в дитячих освітніх установах.

Стійкість до впливів вологи, температур, ультрафіолету. Сучасні ПП та ПВХ покриття захищають меблі, двері та вироби з искожи від світлового старіння. Синтетична основа полотна стає запорукою тривалої експлуатації у вологому середовищі без утворення гнилі, грибка. Кожзам витримує температурні перепади, не деформується й не руйнується.

Не варто забувати про привабливому зовнішньому вигляді продукції з искожи. Для імітації натурального полотна використовується технологія тиснення. Ми пропонуємо купити кожзам різних кольорів, що дозволяє поєднувати полотна будь-яких відтінків.


Штучна шкіра застосовується в багатьох сферах і дозволяє вирішити ряд завдань

Виробництво і ремонт меблів. Якісний шкірзамінник підходить для створення різних видів меблів для дому, офісу, кафе, барів. В силу своєї гігієнічності сучасний дерматин використовується для виробництва меблів для медичних закладів, дитячих садків. Матеріал знаходить застосування при створенні нових колекцій меблів, а також при проведенні ремонтних та реставраційних робіт. Великий каталог дає можливість підібрати та купити дерматин заданого кольору і тиснення.

Випуск виробів з особливими вимогами за показниками міцності. Наша пропозиція буде цікаво всім, хто шукає, де придбати штучну шкіру високої міцності. Особливо міцний кожзам застосовується при виробництві одягу для рятувальників, працівників екстрених служб, при виготовленні спортивного інвентарю, ігрових модулів, медичних кушеток, хірургічних столів.

Оздоблення дверей. Сучасна вінілкожа імітує фактуру натурального матеріалу і не поступається йому по міцності. При обробці дверей матеріал виступає в якості утеплювача і декоративного покриття. Оптимально підходить для обробки металевих броньованих дверних полотен. Ми пропонуємо купити винилискожу категорій «економ», «стандарт» і «люкс».

Виробництво оснащення для транспорту. Вінілісшкіра використовується для виробництва сидінь для приватного і громадського транспорту. Для перетяжки дверних панелей авто, сидінь можна купити дермантин конкретного кольору з нашого каталогу. При виробництві палубних навісів для яхт, а також диванів та сидінь для морського транспорту використовується стійкий до впливу вологи дермантин .

Галантерейне виробництво. Штучна шкіра галантерейна дозволяє знизити вартість готової продукції, тоді як зовнішній вигляд виробу залишається на висоті. Застосовується при випуску сумок, гаманців, ременів, візитниць, рукавичок. В залежності від виду галантерейної продукції ми пропонуємо вибрати і купити штучну шкіру категорій «економ», «стандарт» і «люкс» з певними технічними характеристиками.


Продаж вінілісшкіри: вигідну співпрацю з «Промискож»

Компанія «Промискож» здійснює оптову та роздрібну продаж штучної шкіри. Консультанти надають інформаційну підтримку при виборі штучної шкіри та супутніх матеріалів. Замінник шкіри реалізується в необхідному обсязі, завдяки тривалому тісній співпраці з надійним і перевіреним постачальником. Власна транспортна база використовується для організації своєчасної доставки. Будь-яку інформацію, що стосується оформлення замовлення і строків доставки можна уточнити у наших менеджерів.

Ми пропонуємо клієнтам з Росії та близького зарубіжжя можливість купити кожзам за вигідними цінами. Розвинута дилерська мережа дозволяє оптимізувати замовлення штучної шкіри і заощадити час на покупку матеріалу. Компанія відкрита для будь-яких пропозицій: умови співпраці обговорюються з кожним замовником.

Чекаємо вашого дзвінка! +7(495) 644-04-54

+7(495) 507-35-35

Короткий опис статті: купити вініл для авто Промискож — кожзам, штучна шкіра і шкірозамінник в широкому асортименті Основним напрямком діяльності компанії Промискож є продаж штучної шкіри

Джерело: Купити кожзам, шкірозамінник, штучна шкіра, дермантин, вінілштучшкіра, искожа, искож

Також ви можете прочитати