Різне

Купити антигравийную плівку в Комсомольську-на-Амурі, антигравійна

02.07.2016

Купити антигравийную плівку в Комсомольську-на-Амурі

Показати всі товари і послуги!

Антигравійне плівки надійно вбережуть кузов від потрапляння дорожнього гравію або невдалих наїздів на камені і бордюри. Вони відмінно захистять машину від пошкоджень, відколів, подряпин, а також впливу хімічних реагентів. Антигравійне плівки для авто універсальні, підходять для будь-яких марок автомобіля і навіть мотоциклів. Вони акуратно розкроюються за допомогою комп’ютерних програм і бездоганно накладаються на деталі.

Необхідно придбати антигравийную плівку в Комсомольську-на-Амурі для захисту дорогого лакофарбового покриття або оптики від каміння, щебеню, гравію, дорожнього сміття, від проникнення в оптику комах, захисту кузова від невеликих ДТП по дотичній, від корозії, від вандалізму. Вона захистить авто навіть у випадку, якщо ви відкриєте двері і стукнете її об бордюр. Захисна антигравійна плівка практично не змінює за кольором обклеєну частину авто, крім кольорових моделей для фар, не потребує якомусь спец догляді. Найчастіше нею обклеюється передня частина авто, переважно з низьким кліренсом. Якісна плівка володіє високою міцністю, зносостійкістю, довговічністю і навіть самовосстанавливающим ефектом.

Ціна антигравійної плівки залежить від її теххарактеристик, марки виробника, метражу. Проводити розкрій будь плівки безпосередньо на самому авто зазвичай не рекомендується, щоб уникнути подряпин. У кожному автосервісі надає цю послугу, є електронні лекала від виробника кожної моделі авто. Оголошення розташовують контактною інформацією продавців плівки. Високоякісна плівка буде радувати своїми ефективними характеристиками автовласника до декількох років.

Короткий опис статті: купити глянсову плівку для авто

Джерело: Купити антигравийную плівку в Комсомольську-на-Амурі, антигравійна плівка захисна для авто, ціна

Також ви можете прочитати