Карбонова плівка, плівка карбон, плівка під карбон, купити карбонову плівку, карбон ціна, плівка карбон купити, плівка карбон на авто, плівка карбон ціна, плівка під карбон купити, вінілова плівка карбон, карбонова плівка для авто, вініл карбон.

30.06.2016

Карбонова плівка

Про карбонову плівку знають практично всі автомобілісти. Що ж це за матеріал? По суті, карбон — це пластмаса, тільки вкрай специфічна: вона відноситься до класу вуглепластиків.

Матеріал на 40% легше стали, на 20% — алюмінію і на 5-10% — склопластику. З тих пір, як в 1981 році Джон Барнард вперше використав вуглепластиковоє волокно при створенні монококи на McLaren MP4/1, цей матеріал міцно увійшов в сучасний автоспорт, а тепер все частіше використовується при тюнінгу автомобілів .

Сучасний карбон має три різновиди:

Мокрий — найдешевший і самий важкий, сухий — найлегший, але найбільш крихкий з усіх, і, нарешті, вологий — це якась золота середина. Він не такий легкий, як суха різновид, але його набагато міцніше, а головне — суттєво дешевше.

Але він є досить дорогим матеріалом. Для того щоб створити одну деталь з мокрого карбону, потрібно багато ручної праці, а значить, його вартість буде досить висока. Та й більшість автолюбителів полюбили його не за видатні властивості, а за оригінальний зовнішній вигляд. У зв’язку з цим з’явилися перші доступні за ціною плівки, які завоювали величезну популярність серед автолюбителів.

Історія обклеювання автомобілів почалася ще в 2003 році. Це були перші досліди, коли структуру матеріалу друкували на плівці, а потім ламинировали, щоб захистити друк від зовнішнього впливу. Такий матеріал називався 2D, і його популярність з кожним днем зростала все більше і більше. Зростаючий попит на такі плівки підштовхнув великі компанії, які займалися виробництвом плівок до створення плівки імітує структуру карбону не тільки по зовнішньому ознакою, а і при торканні. Якісну плівку важко відрізнити від справжнього карбонового полотна. На сьогоднішній день плівки під карбон досягли такої популярності, що в кожної великої компанії з виробництва плівки є багатоманітність карбонових плівок різних кольорів, фактур, розмірів карбонової структури, існують навіть перламутрові карбонові плівки і хромований карбон. Компанія 3М в серії плівок scotchprint зробила нестандартне рішення, лінії осередків карбону. йдуть не ідеально рівно як у інших виробників, а створюють невелику хвилю там самим підкреслюючи ще більшу схожість в оригінальним карбоном.

Плівка карбон. Карбон плівка ціна. Плівка під карбон ціна якої набагато дешевше справжнього карбону користується величезною популярністю серед автолюбителів.

Купити карбонову плівку з легкістю Ви зможете у нас в інтернет магазині.Плівка карбон Київ .

Короткий опис статті: поклейка карбону на капот Купити карбонову плівку, плівку карбон в Києві, Одесі, Тернополі, Полтаві, Миколаєві, Харкові та по всій території України за кращою ціною, від компанії "Avtofilms": +380 (44) 338-90-71 Карбонова плівка, ціна карбонової плівки, купити карбонову плівку, плівка для авто, вініл, дешева вінілова плівка, карбон, плівки під карбон, карбонові плівки, КУПИТИ КАРБОНОВУ ПЛІВКУ, Купити плівку під карбон, карбон київ, плівка під карбон

Джерело: Карбонова плівка, плівка карбон, плівка під карбон, купити карбонову плівку, карбон ціна, плівка карбон купити, плівка карбон на авто, плівка карбон ціна, плівка під карбон купити, вінілова плівка карбон, карбонова плівка для авто, вініл карбон.

Також ви можете прочитати