Різне

Фахівці розповіли про способі виробництва поліпропіленової плівки . Незалежне

24.02.2017

Фахівці розповіли про способі виробництва поліпропіленової плівки

Світова хімічна промисловість в останні десятиріччя значною мірою зробила крок вперед у справі виробництва матеріалів, що характеризуються масовим використанням. Одним з таких матеріалів є поліпропілен, вироби з якого сьогодні зустрічаються практично всюди.

На даний момент продається на сайті http://ok-stanok.ru/oborudovanie/proizvodstvo-plenki/f/materialy_pp обладнання для виробництва плівки для поліпропілену дозволяє створювати подібну продукцію з дійсно високими технічними характеристиками, що дозволяють здійснювати її застосування в самих різних сферах діяльності. При цьому всі представлене там обладнання характеризується використанням найдосконаліших доступних технологій, дозволяючи створювати продукцію з високими експлуатаційними характеристиками, і при цьому в невеликі терміни.

На даний момент поліпропіленова плівка здійснюється за кількома технологіями, прийнятим на озброєння в усьому світі. В першу чергу хочеться відзначити плоскощелевую видавлювати, в ході неї відбувається полив полімерного розплаву на охолоджуючий барабан, в ході якого проходять стадії поздовжньої, а потім і поперечної витяжки получающегося полотна. Таким чином, виходить всім відома BOPP-плівка. При цьому також необхідно відзначити дану плоскощелевую видавлювати, в ході якої проводиться незначна витяжка в поздовжньому напрямку. Це дає отримати інший тип плівки – CPP. Третім способом, при якому виходить плівка blown PP film, є рукавна екструзія, в ході якої проводиться подальший роздувши отриманого матеріалу. Таким способом виходить роздувне поліпропіленова плівка, яка також знаходить своє застосування.

Втім, мають місце і ще два способу отримання такого виду плівок. В першу чергу це спосіб Double Bubble Process, за допомогою якого можна отримати биаксиально-орієнтовану термоусаживающуюся плівку. Крім того має місце бути каландрування плівки. Але остання практично не застосовується, а якщо і використовується, то виключно в дослідницьких цілях. На даний момент це всі актуальні способи виробництва поліпропіленової плівки.

Короткий опис статті: поліпропіленові плівка купить Світова хімічна промисловість в останні десятиріччя значною мірою зробила крок вперед у справі виробництва матеріалів, що характеризуються масовим використанням. Одним з таких матеріалів виробництва, плівка, матеріалів, якого, плівки, практично, даний, момент, є, використанням, виходить, поліпропіленова, характеристиками, створювати, продукцію, високими, застосування, чергу, якої,

Джерело: Фахівці розповіли про способі виробництва поліпропіленової плівки » Незалежне інтернет-видання «ДНИ24»

Також ви можете прочитати