Різне

Декоративна плівка на скло, купити декоративну плівку на вікна

07.07.2016

Декоративна плівка для оформлення стекол

Виготовляється декоративна плівка на вікна з використанням унікальних матеріалів, що дозволяють одержати продукт для застосування в різних кліматичних зонах при температурі від -60 до +80°С без втрати експлуатаційних якостей. Можливість нанесення плівки без демонтажу вікон робить її застосування дуже вигідним при оформленні інтер’єру приміщень і створенні унікальних архітектурних рішень для фасадів завдань.

Види декоративної плівки для скла

Вартість декоративної плівки для скла залежить від її виду і способу нанесення. Найбільш часто використовуються плівки ORACAL. Це м’який і дуже тонкий (75 мкм) декоративний матеріал з ПВХ з матовою або глянцевою поверхнею, який випускається в 60 стандартних колірних рішеннях. Плівка володіє високою стійкістю до дії вологи, миючих та інших слабких абразивних засобів.

Застосовується така декоративна плівка для скла в меблевій промисловості і для інших інтер’єрних рішень з метою одержання кольорових непрозорих поверхонь. Це довговічний матеріал з необмеженим експлуатаційним терміном при використанні всередині приміщення.

Широко застосовується і самоклеюча декоративна плівка на скло з ПВХ, з допомогою якої створюється поверхню з імітацією піскоструйкою. Такий варіант декоративної плівки для вікон використовується для оформлення інтер’єру та реалізації унікальних дизайнерських ідей. Незважаючи на простоту технології нанесення, необхідно врахувати деякі особливості, що вимагають професійного підходу.

Для оформлення стекол використовуються декоративні плівки «Шовк», мають різноманітний декор. Вони дуже практичні, прості у догляді, їх зовнішній вигляд нагадує шовкову тканину з іскристими переливами. Така різновид декоративної плівки на скло представлена в широкому асортименті, що дає можливість підібрати оптимальний варіант відтінків і візерунків для дизайну будь-якого приміщення.

Декоративна плівка для скла не тільки підкреслює особливості стилю, але і дозволяють нанести на скляну поверхню напис, логотип, зображення, що може бути актуальним для офісів і салонів. Про збільшення міцнісних показників обклеєного скла і говорити не доводиться. Випробування показують, що кілограмовий цегла, кинутий з двометрового відстані, відскакує від скла, яке покриває декоративна плівка. Це покриття рекомендується до використання в соціальних цивільних установах, так як крім основної декоративної функції воно володіє наступними якостями:

  • Ударостійкістю;
  • Безосколочностью;
  • Вогнестійкістю;
  • Теплозбереженням;
  • Сонцезахистом.

Короткий опис статті: плівка для бронювання скла

Джерело: Декоративна плівка на скло, купити декоративну плівку на вікна

Також ви можете прочитати