Різне

Бульбашкова плівка, пухирчаста, повітряна, пупирчата плівка, пакети

07.07.2016

Компанія ПолиАэрПак

Дуже часто при перевезенні або доставку будь-якого товару, предметів меблів, техніки виникає питання, яку упаковку вибрати. Вона повинна бути легкою, щоб не обтяжувати вантаж, міцною і надійною, щоб не пошкодити виріб при транспортуванні, і, бажано, недорогий.

Повітряно бульбашкова плівка в роздріб — найкраще рішення! Поліетиленова плівка (пухирчаста, повітряна плівка, як її ще називають) захистить продукцію при транспортуванні від вологи і ударів і при цьому дозволить істотно заощадити на тарі. Так само це найкраща упаковка для переїзду !

Компанія ПолиАэрПак рада запропонувати Вам широкий асортимент пакувальної плівки, виготовленої за новим технологіям. В якості нашої продукції Ви можете не сумніватися: висока міцність матеріалу і відмінні захисні властивості дозволять нашої продукції прослужити кілька років. Повітряно бульбашкова плівка від ПолиАэрПак — це 50 різновидів продукції різної щільності і товщини. Однак у нашому асортименті не тільки бульбашкова плівка, але і пакети, листи, скотч, пупирчата плівка для басейнів і теплиць і ін.

Ми прагнемо задовольнити потреби всіх клієнтів в упаковці, тому наші фахівці відстежують всі тенденції і постійно поповнюють асортимент товару.

Якщо Ви вже зрозуміли, що бульбашкова плівка — те, що потрібно Вам при перевезенні техніки, але не знаєте, де купити бульбашкову плівку, приїжджайте до нас! Наша плівка з бульбашками витримає навіть високі навантаження і може використовуватися не один раз.

Ми раді бачити серед своїх клієнтів як великі організації, яким просто не обійтися без теплоізоляційних і пакувальних матеріалів, зроблених з полімерних матеріалів, так і приватних осіб, які піклуються про збереження своїх речей при їх транспортуванні та тривалому зберіганні.

Якщо фраза «куплю повітряно-бульбашкову плівку» відображає Ваші потреби, то раді вітати Вас в нашій компанії. Наша бульбашкова плівка, яку можна купити і оптом, і вроздріб, не змусить Вас розчаруватися в цьому матеріалі!

За бажанням замовника компанія ПолиАэрПак пропонує виготовлення бульбашкової плівки різної ширини, шляхом розрізу уздовж полотна плівки, покупцеві необхідної ширини. Наприклад, розріз пухирчастої плівки шириною 1,2 м на шість рівних смуг по 20 див.

Короткий опис статті: продаж плівки Компанія Полиаэрпак займається виробництвом і виготовленням сучасної пухирчастої плівки. В нашому асортименті є плівка різних розмірів, вона витримує високі навантаження і може використовуватися кілька разів. повітряно бульбашкова плівка, повітряно бульбашкова плівка, повітряна плівка, пупирчата плівка, купити, полиаэрпак

Джерело: Бульбашкова плівка, пухирчаста, повітряна, пупирчата плівка, пакети: купити, ціна — ПолиАэрПак

Також ви можете прочитати