Різне

Автоплівки. Антигравійна захисна плівка для авто .. Автомобільні

07.07.2016

Автоплівки. Антигравийный захисні плівки для автомобіля від компанії AvesAuto.ua

AvesAuto — лідер на українському ринку з продажу та встановлення антигравійною (захисної), тонувальної та декоративної плівок. Вперше ми познайомилися з таким новим у той час продуктом, як антигравийнная плівка, в далекій Канаді в далекому 2004 році, і пізніше вирішили розвинути це перспективний напрямок в Україні, де в той момент слово «автоплівки» було синонімом автовинила, а для захисту автомобіля від відколів і подряпин застосовувалися пластикові конструкції.

Наша компанія стартувала в 2008, і весь цей час ми продовжували вдосконалювати свої знання та вміння в роботі з автомобільними плівками і здобувати цінний досвід.

Сьогодні ми співпрацюємо безпосередньо з такими компаніями, як 3M (США) – офіційний дистриб’ютор на території України, SunTek (США), Solar Gard (США), PremiumShield (США), ASWF (США), CPFilms (США), KPMF (Англія).

Ми надаємо такі послуги:

    оптовий і роздрібний продаж декоративної, захисної і тонувальної плівки для авто; високоякісна поклейка будь-яких видів плівки на автомобіль; професійний тонувальний інструмент, визнаний досвідченими установниками; безкоштовні навчальні тренінги та консультації для початківців поклейщиков; широкий асортимент супутніх товарів (системи полірування 3М, двосторонній скотч 3М, засоби по догляду за автомобілем та ін.).

Aves Auto – це перш за все команда однодумців, досвідчених установників антигравійних, тонувальних і декоративних вінілових плівок.

Чому нас обирають?

    Офіційний дистриб’ютор – цей статус дозволяє нам підтримувати всі гарантії виробника на товар, і в разі виникнення будь-яких претензій до якості матеріалу ми беремо гарантійні зобов’язання на себе.

Прямий імпортер — прямі поставки в Україну гарантують нам кращу ціну на нашу продукцію і постійна наявність асортименту товарів на наших складах.

Гарантія на матеріал і роботу – 100% вирішення всіх спірних ситуацій. Ми підтримуємо гарантію виробників на матеріал, а також надаємо власну гарантію на якість виконаної роботи. Гарантуємо повернення і обмін неподошедшего товару або товару неналежної якості.

Досвід роботи – ми піклуємося про Ваші автомобілях з 2008 року. Незважаючи на здавалося б солідний досвід, ми проходимо щорічні тренінги з удосконалення техніки установки захисної плівки для авто в США і Англії. Кожен рік ми відвідуємо саме значуща подія автомобільного світу – Sema Show в Лас-Вегасі, а також приймаємо участь в автомобільних виставках і заходах в Україні (SIA, OldCar Fest та ін).

Найкращий вибір матеріалів – ми не працюємо за системою дропшиппинга. Всі товари, представлені в нашому інтернет-магазині, знаходяться на наших власних складах. Відправка товару зазвичай відбувається в день замовлення. Ми цікавимося всіма новинками на ринку автомобільних товарів і послуг, ретельно відбираємо найцікавіші і, тільки самостійно протестувавши їх, пропонуємо Вам.

найповніша база лекал в Україні – оскільки більшість брендів автопленок, з якими ми співпрацюємо – американські, їх бази даних електронних лекал, за яким антигравійна плівка розкроюється на викрійки, часто не містять моделі автомобілів для європейського ринку. Нам вдалося вирішити цю проблему, і тепер ми вміємо створювати електронні лекала для бази 3М самостійно. Більше того, ми доопрацювали існуючі лекала під потреби та уподобання українських автовласників, тим самим виключивши таку гостру перш проблему, як «відстріл» плівки на автомийках.

Сертифіковані установники – в наших настановних центрах працюють тільки пройшли навчання спеціалісти, за якість роботи яких ми відповідаємо.

Власні офіси та установчі центри — для Вашої зручності ми маємо власні офіси, де можна купити автомобільну плівку і супутні товари, у Києві, Дніпропетровську, Кривому Розі, Харкові, Львові, Донецьку, Одесі, Херсоні, а також дилерську мережу, що охоплювала всю Україну. У більшості міст у нас є установчі центри, де наші фахівці допоможуть Вам захистити автомобіль від відколів антигравійною плівкою, встановити тонувальну, атермальную, бронирующую плівки, втілити в життя самі сміливі рішення в стайлінг автомобіля вініловими плівками.

Безкоштовні тренінги і консультації – ми завжди відкриті до співпраці з новими дилерами. Якщо Ви зацікавлені освоїти новий для себе напрямок – антигравийную плівку, ми безкоштовно навчимо Вас її установці. Оскільки основний напрям нашої роботи — антигравійна плівка, то ми уважно стежимо за розвитком цього напрямку в світі. З упевненістю можемо сказати, що в США на сьогоднішній день автомобіль не виїжджає із салону без плівки. Автомобіль захищають від сонця тонувальної плівкою і бронюють антигравійною, оскільки це самий надійний спосіб уникнути необхідності перефарбовування лакофарбового покриття при дрібних ДТП, попаданні гравію. Крім того, що перефарбування умеьшает вартість автомобіля, вона займає як мінімум тиждень, протягом якого автомобіль повинен знаходитися на СТО. Напрямок захисту автомобіля поліуретановою плівкою має велике майбутнє і з кожним роком одержує усе більший розвиток в Україні. Як відомо, кожна плівка для авто має свої нюанси в установці, наприклад, автомобільна тонувальна плівка і атермальная встановлюються зовсім не однаково. У зв’язку з цим ми рекомендуємо розвивати цю послугу і запрошуємо до співпраці. Ми готові відповісти на будь-яке питання, допомогти підібрати Вам матеріал, з яким Вам буде зручно працювати, і супроводжувати Вас на всіх етапах від прийому замовлення до здачі готового автомобіля замовнику.

Останнє і найголовніше – ми любимо свою роботу!

Короткий опис статті: бронепленка для авто

Джерело: Автоплівки. Антигравійна захисна плівка для авто || Автомобільні плівки

Також ви можете прочитати