Різне

АТЕРМАЛЬНАЯ ТОНУВАННЯ плівкою 3M Crystalline, Компанія БРОНТОН

07.07.2016

Атермальная тонування 3M Crystalline

Головна | Атермальная тонування

Атермальная тонування 3M Crystalline (USA)

Уявіть собі досконалість в області високих технологій — чудова прозорість у поєднанні з бездоганним зовнішнім виглядом і характеристиками.

І все це для Вас — плівка 3М Crystalline

Атермальная плівка 3M Crystalline 90 — прозора плівка, при певному куті огляду має легкий фіолетовий відтінок зовні.

Атермальная тонування ціна:

Атермальная тонування 3М Crystalline 90

100% проходить по ГОСТ

2 бічних передніх скла від 3 000 руб

Лобове скло від 8 000 руб

Весь автомобіль (кругом) від 20 000 руб

Плівка 3М Crystalline відноситься до ПРЕМІУМ категорії атермальных і оптично прозорих плівок.

Атермальная тонування лобового скла в Компанії БРОНТОН проводиться плівками найвищої якості.

Атермальная тонування 3М Crystalline 70

2 бічних передніх скла від 3 500 руб

Лобове скло від 10 000 руб

Весь автомобіль (кругом) від 23 500 руб

Серія цих плівок справила технологічний прорив в автомобільних сонцезахисних рішеннях. При виробництві плівки використовується така ж багатошарова нанотехнологія, як і в панелях РК телевізорів для посилення яскравості зображення.

Технологія, використовувана в прозорій плівці 3M Crystalline, відображає більше тепла, ніж звичайні плівки, зберігаючи при цьому оригінальний вигляд Вашого автомобіля.

Атермальная тонування плівками 3M Crystalline — це новий стандарт підвищеної захисту, комфорту і стилю для автомобілів.

Ключова відмінність плівки 3M Crystalline від конкуруючих плівок полягає у відображенні теплової енергії відбувається в «близькому» інфрачервоному спектрі (на довжині хвилі від 0,8 мкм до 1,2 мкм), саме тут і доводиться саме інтенсивне теплопоступление.

Будова плівки 3М Crystalline

Понад тонкий (58 мікрон), високотехнологічний матеріал, що застосовується при виробництві плівки 3M Crystalline складається з 224 НАНО шарів, що на сьогоднішній день не змогла повторити ні одна конкуруюча компанія.

Властивість практично повного відбиття сонячної та теплової енергії полягає в тому, що сонячний промінь при перетині кожного з 224 шарів втрачає на кордоні близько 0,5% енергії, пропускаючи при цьому білий світ.

Таким чином, досягнувши внутрішнього простору автомобіля, через плівку проходить не більше 3% ІЧ-випромінювання.

Атермальная пле нка 3M Crystalline:

  • Плівка 3M Crystalline повністю відповідає ГОСТ (3M Crystalline 90)
  • Плівка 3M Crystalline покращує комфорт — завдяки надсучасної технології, відображає до 37% сонячної енергії, що надходить в салон і до 97% ІЧ-випромінювання, яке є причиною нагрівання повітря. Відсіювання ІЧ-випромінювання означає, що транспортний засіб менше нагрівається, водієві і пасажирам більш комфортно, зменшується навантаження на пристрій кондиціонування повітря, що, в свою чергу, веде до економії палива.
  • Будьте завжди на зв’язку — плівка 3М Crystalline не містить металів. Не перешкоджає мобільним і GPS сигналів.
  • Блокує 99% УФ-випромінювання. Атермальная плівка забезпечує високий рівень захисту салону автомобіля і шкіри пасажирів.
  • Зменшує відблиски
  • Покращує видимість вночі
  • забезпечує красивий шляхетний відтінок скла

Захист від підробок

Для гарантії оригінальності на самій плівці нанесений логотип 3M.

В оригінальності плівки краще переконатися як ДО так і ПІСЛЯ установки плівки на скло, після чого логотип з плівки можна попросити стерти.

Дзвоніть нам за телефонами:

Короткий опис статті: плівка 3м Атермальная тонування лобового скла в Компанії БРОНТОН проводиться плівками найвищої якості: Плівка 3M Crystalline повністю відповідає ГОСТ Плівка 3M Crystalline покращує комфорт — завдяки надсучасної технології, відображає до 37% тепла, що надходить в салон і 97% ІЧ-випромінювання, яке є причиною нагрівання повітря Будьте завжди на зв’язку — плівка 3М Crystalline не містить металів. Не перешкоджає мобільним і GPS сигналів. Блокує 99% УФ-випромінювання. Плівка 3 атермальная тонування, атермальная тонування лобового скла, тонування лобового скла, плівка 3M Crystalline, атермальная плівка з фіолетовим відтінком, плівка 3М, керамічна плівка, Атермальная плівка єкатеринбург, атермальная тонування Єкатеринбург, тонування по гост, атермальная тонування в єкатеринбурзі

Джерело: АТЕРМАЛЬНАЯ ТОНУВАННЯ плівкою 3M Crystalline, Компанія БРОНТОН, Єкатеринбург, тонування по гост, тонування лобового скла

Також ви можете прочитати