Різне

article 1870

24.02.2017

Фарбування автомобіля в камуфляж

Власнику авто хочеться зробити свою машину не тільки надійним, але і максимально ефектною. Тим більше, якщо він купив її через комісійний продаж автомобілів. Для цього він проводить тюнінг, встановлює спойлери або навіть перефарбовує її. Втім, перефарбовування кузова виконати самостійно буде не тільки складно, але і практично нереально, адже вона вимагатиме величезної кількості інструментів, спеціального обладнання та матеріалів.

Таким чином, кращим варіантом для того, щоб нанести нову фарбу або малюнки на машину буде замовлення послуг професіоналів. В даний час все частіше для проведення подібного тюнинга використовується фарбування автомобіля в камуфляж, для якого потрібно дотримати безліч умов.

Перш за все, подібний тип фарбування потребує підготовки таких матеріалів та інструментів:

 • безпосередньо фарби у вигляді аерозолю і балонів;
 • вінілова плівка;
 • лак для фінішного покриття і створення ефекту матування;
 • невелику кількість бензину і розчинника;
 • старі газети, шпатель і чисте ганчір’я;
 • потужна галогенна лампа і скотч для автомобіля

  Першим етапом, якого вимагає фарбування автомобіля в камуфляж, буде вибір часу. Краще всього вибрати літній період, під час якого встановлюється оптимальна вологість і мінімальний зовнішній вплив. Також можна заздалегідь підготувати спеціальне приміщення, в якому буде проводитися фарбування, якщо власник прийняв рішення виконати її самостійно.

  як приміщення можна вибрати звичайний гараж, який заздалегідь готується до робіт. Підготовчі роботи будуть включати вологе прибирання, так як камуфляжна фарбування автомобіля зажадає позбутися від пилу і вологи в приміщенні. Крім того, важливо максимально звільнити простір, оскільки навіть невеликі предмети будуть заважати виконанню роботи.

  Фарбування автомобіля в камуфляж

  Фарбування автомобіля: камуфляж – це престижно!

  Для виконання самостійної фарбування приховати всі навісні деталі машини або провести їх демонтаж. Найпростішим методом буде наклеїти газети за допомогою скотча на скла, оптику і інші деталі. У разі потрапляння на подібні місця фарби її можна легко прибрати розчинником відразу по закінченню робіт.

  Слід виділити, що першим етапом фарбування буде підготовка самої машини. Тобто, фарбування автомобіля хакі зажадає проведення знежирення всього кузова. Для знежирення можна використовувати бензин та ганчір’я, яка не повинна залишати на авто ворсу.

  Створення камуфляжу найлегше покласти на вінілову плівку. У великих відрізах плівки робляться прорізи, які і будуть виступати в якості майбутніх плям хакі. Прорізи актуально виконати різних форм і розмірів, щоб створити найбільш складний і привабливий малюнок.

  Камуфляжна фарбування автомобіля: процес і результат

  Метод, який вимагає фарбування автомобіля хамелеон за допомогою вінілової плівки, використовує ефект накладення. В даному випадку накладається трафарет по черзі, а сама фарба наноситься також по черзі. Останнім кольором буде зелений, який повинен частково перекривати чорні або коричневі плями.

  Важливо після кожного етапу фарбування проводити сушку. Тобто, накладається один колір – проводиться сушка, далі наноситься інший колір і повторна сушка і так до тих пір, поки кузов не буде повністю пофарбований.

  В результаті фарбування в хамелеон автомобіля створить чіткий малюнок кожної плями. Такий результат подобається не всім власникам машин і його можна виправити вже після фарбування, застосувавши аерограф.

  Заключною частиною фарбування стане нанесення лаку. Важливо провести поліровку зовнішнього захисного покриття і створити матуючий ефект, який найкраще буде поєднуватися з хакі.

  Важливо підкреслити, що фарбування автомобіля в хамелеон і нанесення останнього шару лаку, практично не буде відрізнятися від звичайного лакування автомобіля. В даному випадку, лак просто змішується з розчинником і додається закріплювач. Отриманий розчин повинен бути виготовлений в точності з технологією, яку вказав виробник.

  Крім цього, верхній шар лаку потрібно зробити найбільш тягучим і концентрованим. У той же час, самий перший шар буде рідким і легко ляже в якості основи на вже застиглу фарбу.

  Якщо проводиться самостійна фарбування автомобіля хамелеон, ціна не буде надто великий. Однак, важливо точно дотримуватися всі вимоги на кожному етапі фарбування. Якщо в приміщенні, яке підготовлено для виконання роботи буде пил або бруд, то вона позначиться не тільки на якості пофарбованого покриття, але і на його захист.

  Навіть невелика кількість попадання сторонніх предметів або пилу і вологи на кузов під час фарбування автомобіля може привести до його подальшого пошкодження. Крім того, термін експлуатації такого кузова також буде значно знижений.

  Короткий опис статті: субару камуфляж Фарбування автомобіля в камуфляж від компанії Мокко. Камуфляжна фарбування автомобіля– це престижно! Фарбування автомобіля хамелеон ціна від Мокко. фарбування автомобіля в камуфляж
  фарбування автомобіля камуфляж
  камуфляжна фарбування автомобіля
  фарбування автомобіля хакі
  фарбування автомобіля хамелеон
  фарбування хамелеон автомобіля
  фарбування автомобіля хамелеон ціна
  фарбування автомобіля в хамелеон

  Джерело: Фарбування автомобіля в камуфляж

 • Також ви можете прочитати