Армована поліетиленова плівка, купити армований поліетилен за вигідними цінами в Москві .

07.07.2016

Армована поліетиленова плівка

армована Поліетиленова плівка являє собою високоміцний матеріал, що складається з трьох шарів. Зовнішні шари виготовляються з поліетилену високого тиску з додаванням світлостабілізаторів. Щоб армувати поліетилен, використовується полімерна сітка або міцний нетканий поліпропілен. Міцний каркас забезпечує стійкість до механічних впливів, а светостабилизированная оболонка успішно протистоїть руйнівній впливу сонячних променів і атмосферних проявів.

Армована плівка має широку сферу застосування. Вона використовується для накриття тепличних конструкцій, облаштування навісів для техніки, сховищ для зерна і овочів в сільськогосподарській галузі, а також в якості паро — та гідроізоляції при будівництві. Такий поліетилен також використовується як укривного матеріалу при проведенні будівельних і ремонтних робіт, він ефективно захищає від опадів і затримує пил і бруд.

Армована плівка володіє рядом переваг перед звичайним поліетиленом, вона характеризується високою механічною міцністю і тривалим терміном експлуатації. Термін служби армованого поліетилену становить кілька років, в той час як звичайна плівка приходить в непридатність вже до кінця першого сезону.


Армована поліетиленова плівка широко затребувана для облаштування тепличних конструкцій. З її допомогою можна облаштовувати укриття будь-якої архітектурної форми. Парникова армована плівка витримує удари граду, шквальні пориви вітру і дощу, не руйнується під впливом сонячних променів і надійно захищає рослини в теплиці від несприятливих атмосферних впливів. Висока світлопропускна здатність плівки забезпечує необхідний рівень освітленості.

Сітчастий каркас локалізує пошкодження на поверхні армованої плівки і не дає їм поширитися. А ремонтується цей матеріал за допомогою скотча. Завдяки високій зносостійкості і ремонтопридатності плівка для теплиць прослужить не один сезон, її вигідно використовувати парникових господарствах, незважаючи на більш високу вартість. Посилений поліетилен для парників стійкий до різких перепадів температур, його не потрібно демонтувати на зимовий період.

Наш асортимент: яку армовану поліетиленову плівку можна придбати в «Гермес ТД»

Купити армовану поліетиленову плівку в Москві пропонує Торговий Дім «Гермес». У нашому асортименті представлений армований поліетилен товщиною від 120 до 200 гр/м2, форма постачання – рулони різної ширини і довжини. Широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальний варіант для облаштування накриття будь-якої форми. Вся плівка характеризується доступною ціною, має невелика вага і компактні розміри, що спрощує транспортування.

Уточнити експлуатаційні характеристики поліетиленової плівки та оформити замовлення можна за телефоном або електронною поштою. Менеджери нашої компанії нададуть детальну інформацію з усіх питань і узгодять час доставки.

Поліетиленова плівка в широкому асортименті завжди є в наявності на складах компанії, що гарантує швидкі терміни обробки і доставки замовлення. Ми виробляємо доставку по Москві і Підмосков’ю регіонах Росії. Вартість доставки ви можете дізнатися у менеджера у телефонному режимі.

Ціни на армовану плівку поліетиленову

Короткий опис статті: продаж плівки «Гермес ТД» здійснює виробництво та продаж армованої поліетиленової плівки. Така плівка ідеально підходить для парників і теплиць. Купити армовану плівку за доступною ціною Ви можете, зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті. армована поліетиленова плівка

Джерело: армована Поліетиленова плівка, купити армований поліетилен за вигідними цінами у Москві | Компанія виробник «Гермес ТД»

Також ви можете прочитати