VinylProfi, Обклеювання автомобілів вінілової плівкою

15.03.2015

Поклейка автомобілів плівкою — гарантія блискучого результату

VinylProfi, Обклеювання автомобілів вінілової плівкоюПропонована автовласникам обклеювання авто вінілом відкриває широкі можливості по створенню виразного вигляду транспортного засобу, одночасно формуючи новий рівень захисту від зовнішніх впливів. Сучасні технології обклеювання автомобілів вінілової плівкою дозволяють говорити про вражаючою довговічності тюнінгованих поверхонь, які надають зовнішньому вигляду авто яскраво виражену індивідуальність.

Сьогодні в нашій майстерні вам пропонуються наступні види робіт:

  • обклеювання автомобілів вінілової плівкою
  • установка захисного вінілу на світлопропускні елементи (бронювання)
  • декоративна обклеювання карбоном, хромованими плівками і вінілом «хамелеон»
  • тонування автомобільної оптики

Обклеювання машин вінілової плівкою дозволяє не тільки захистити елементи кузова і стекол, але і приховати наявні дефекти у вигляді сколів і подряпин.

Обклеювання автомобіля плівкою, ціна якої залежить від матеріалу і обсягу робіт, в нашому сервісному центрі проводиться на вищому рівні з фінальним контролем над результатами професійної відповідальної роботи.

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою — секрети майстерності

VinylProfi, Обклеювання автомобілів вінілової плівкоюНезважаючи на те, що технологія обклеювання автомобіля плівкою являє собою універсальний алгоритм, кожна майстерня має в запасі свої розробки, що дозволяють пропонувати замовнику ідеальний вініловий тюнінг.

Пропонована обклеювання машин вінілом ведеться на основі наступних принципів:

  • Ретельний підбір вінілової плівки з урахуванням існуючих вимог Госту. У нашому сервісному центрі використовуються тільки фірмові плівки західного виробництва, що поставляються перевіреними партнерами.
  • Ідеальна підготовка автомобіля — миття, просушування, обробка спеціальними речовинами, що видаляють найдрібніші частки бруду і жиру.
  • Точний попередній розкрій плівки у відповідності зі зробленими вимірами, що дозволяє заощадити на відходах.
  • Створення в деяких випадках комп’ютерної 3D моделі для того, щоб власник міг оцінити перспективу вибраного кольору.
  • Перевірка кожної дільниці з усуненням найменших дефектів.

Для любителів заощадити варто зробити одне зауваження — обклейка машин плівкою своїми руками справа, звичайно, хороша, але без спеціального інструментарію і багаторічного досвіду, результати такої роботи можуть вас не порадувати. І справа навіть не в особливих таланти наших фахівців — просто ця робота вимагає певних навичок, які надають монтажу максимально ефективний безвідходний характер.

Обтяжка авто вінілової плівкою в нашому сервісі — це творчий процес, який реалізується на основі філігранної майстерності задіяних майстрів. Звернувшись в наш сервісний центр, ви зможете оцінити ефективність оригінальних розробок і напрацьованих рішень, що надають вініловому тюнінгу наочну бездоганність.

Короткий зміст статті: обклеювання машини плівкою

Джерело: VinylProfi — Обклеювання автомобілів вінілової плівкою

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати