обклеювання машини плівкою

Реклама на автомобілях — обклеювання машин плівкою в Москві.

18.12.2014

Реклама на автомобілях

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама на машині вирішує відразу кілька завдань і дозволяє досягти високої ефективності при мінімальних вкладеннях. Реклама на автомобілях може бути цільовою і доносити інформацію до кінцевих споживачів. Зображення і текст рекламного характеру наносяться на кузов різними способами: фарбування, аерографія, наклейки та обтягування вінілом. Ми пропонуємо найбільш оптимальний вид реклами на автомобілі — обклеювання машини плівкою.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Обклеювання авто рекламою виконується швидше фарбування, а ціна друку і обтягування на порядок дешевше аерографії. Ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи розробку дизайну реклами, друк і обклеювання машин. Виготовлення реклами на авто і обклеювання відбуваються на одній території, що дозволяє нам значно знижувати ціни на брендування машин і надавати знижки постійним клієнтам.

Реклама на авто в Москві.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама — це двигун торгівлі, що прекрасно розуміє будь-продавець. На даний момент існує величезна кількість варіантів реклами. Класичний спосіб представити свої товари та послуги, зовнішня реклама. Але в Москві не вистачає рекламних місць, з-за чого ціни на такий вид оголошень злетіли до небес. Тому не дивно, що швидко знайшлася заміна банерів і розтяжок. Реклама на авто у Москві є відмінним способом просування послуг, брендів і товарів. Реклама на машинах не тільки дешевше стаціонарної зовнішньої реклами, але часто виявляється ефективніше.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама на автомобілях в Москві — це динамічний сегмент, який збільшується щороку. Можна бути впевненим, що через кілька років більшість вантажних машин в Москві і Московській області будуть обклеєні рекламою. Класичні види реклами здають свої позиції. Автомобільна реклама навпаки діє ефективно.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Машина, покриває за день Москві не один десяток кілометрів. Кожні добу рекламу на авто бачать тисячі людей. Оклеив машину і заплативши один раз, автореклама буде працювати кілька років. Ціна реклами на авто в Москві порівнянна з місячним бюджетом на просування в інтернеті, що робить її доступною навіть малому бізнесу. При цьому мова йде про повну обтягуванні, якщо ж застосовувати наклейки, то рекламу можна міняти хоч кожен місяць.

Обклеювання машин рекламою.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Розміщення реклами на транспорті має свої особливості і відрізняється від звичайної обклеювання кузова. Нанесення реклами на автомобіль може проводиться за допомогою винилографии або рекламних наклейок. Етикетки використовуються в бюджетних і тимчасових варіантах автореклами. Винилография застосовується для брендування і довгострокового нанесення реклами. Перед обтяжкою вінілом, дизайнери і менеджери погоджують проект з замовником. Обклеювання рекламою автомобіля — це завершальний етап по стилізації поверхні кузова. Обклеювання машини рекламою також узгоджується з клієнтом. Зокрема, відбувається вибір матеріалу і друк пробників.

Плівка для реклами.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Вінілова плівка для реклами повинна підбиратися професіоналами. Підбір вінілу проводиться друкарями спільно з оклейщиком, адже саме останньому доведеться наносити плівку і відповідати за якість покриття. Вибір відповідного матеріалу не так простий, як здається на перший погляд. Одних тільки білих матових і глянсових плівок існує десятки.

Найбільш дешевим варіантом є рекламна біла плівка, призначена для тимчасового нанесення. Це зручно, коли рекламна компанія розрахована на термін до року. Рекламна плівка створена для стаціонарного застосування на гладких, рівних поверхнях і тому погано переносить тривалу експлуатацію на автотранспорті. Інші достоїнства, крім ціни, у цього матеріалу відсутні.

Інша справа автовинил. Використання білої вінілової плівки, яка призначена для машини подовжує термін експлуатації реклами у багато разів. Така плівка спеціально створена для різних кліматичних умов, що дозволяє використовувати її і влітку і взимку. На відміну від звичайної рекламної плівки, автовинил добре тягнеться і легко наноситься навіть на складні кузовні елементи авто. Для реклами на транспорті рекомендується саме такий матеріал. Враховуючи ціну розробки дизайну і обтягування вінілом, вартість автомобільної плівки не сильно збільшить бюджет, але позбавить від безлічі проблем, пов’язаних з неякісним матеріалом.

Для реклами можна застосовувати не тільки гладку білу плівку, але і автовинил, що володіє 3D текстурою. З таких плівок вирізаються одноколірні наклейки, у вигляді тексту або простих зображень. Рекламні наклейки можна комбінувати зі стилізацією автомобіля різними плівками: дзеркальною, матовою, глянсовою, карбонової і багатьма іншими.

Попередня друк пробників.

Щоб корпоративний стиль на автомобілі точно відповідав заданим стандартам, іноді потрібна попередня друк кольорових пробників. Зазвичай це відбувається у присутності замовника або за наявними еталонним матеріалів. Потрібно сказати, що підгонка півтонів рідко позначається на кінцевому результаті, тому більшість клієнтів повністю довіряє управління процесом друку фахівцям. Кольоропроба може знадобитися при великому парку автомобілів, які потрібно обклеїти плівкою і в деяких інших випадках. Для великих брендів, з усталеною колірною гамою, друк пробників, також буде не зайвою.

Реклама на транспорті: маршрутки, мікроавтобус, особистий автомобіль.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Рекламні оголошення легко розмістити на будь-якому транспорті, включаючи маршрутки, мікроавтобуси, вантажні автомобілі, і приватні машини. Залежно від цільової аудиторії реклама на транспорті створюється в різних форматах. Реклама може бути розміщена не тільки на особистому автомобілі або машині, що належить організації. Часто практикується розміщення реклами на громадському транспорті або оголошення на сторонніх автомобілях, тобто орендується місце на машині. Потрібно розуміти, що реклама на маршрутках та на особистій машині переслідують різні цілі. Щоб рекламна компанія принесла успіх, бажано заздалегідь продумати, якого результату потрібно домогтися.

Реклама на маршрутках.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама на маршрутках — це ефективний спосіб донести до клієнта потрібну інформацію. Розміщення реклами на маршрутних таксі потрібно проводити з урахуванням шляху, по якому громадський транспорт. Наприклад, маршрутка проїжджає повз ринку. У цьому разі розміщення реклами на маршрутці буде повністю виправдано, оскільки людина не завжди знає на якому автобусі або маршрутному таксі потрібно добиратися. Ще одним хорошим прикладом є торговий центр, особливо недавно відкритий: чим частіше люди будуть бачити його рекламу на автомобілі, тим солідніше буде виглядати бренд.

У деяких випадках реклама на маршрутках не має сенсу. Зокрема не варто рекламувати окремий павільйон на ринку або в тому ж торговельному центрі. Окремо виділяється масштабна реклама бренду, яка, в залежності від бюджету, розміщується всюди включаючи маршрутні таксі.

Реклама на мікроавтобусах.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама на мікроавтобусах включає в себе як рекламу на громадському транспорті, так і на приватних автомобілях. Приватні мікроавтобуси використовуються для реклами власного підприємства і набагато рідше рекламують чужі бренди. Мікроавтобуси перевозять людей з виробництва або для приватного візництва на різні заходи. На такому транспорті розміщують оголошення про прийом на роботу і просто інформують людей про свій бренд.

Реклама на особистому авто.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама на особистому автомобілі зустрічається всі частіше і частіше. На відміну від громадського транспорту, реклама на особистій машині може розміщуватися вільно, без попереднього узгодження з регулюючими органами. Ще однією важливою відмінністю від реклами на маршрутках є відсутність плати за оренду поверхні кузова, на якому розміщено оголошення. Оплачується лише розробка дизайну та обтягування плівкою, після чого автомобільна реклама служить довгі роки без додаткових вкладень.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Велика частина авто обклеєна рекламою власного бізнесу. Головні замовники обклеювання реклами на приватні легкові автомобілі — підприємці. Як і у випадку з маршрутками, немає особливого сенсу розкручувати бренд без прив’язки до місця. Бажано, щоб обклеєна машина як можна частіше знаходилася поруч з офісом або павільйоном, в якому здійснюється надання послуг і продаж. На відміну від маршрутного таксі, тут якраз потрібно рекламувати точне місце на ринку, торговому центрі: якщо людина шукає те, що пропонується в рекламі, то він з великою ймовірністю попрямує саме за вказаними координатами. Якщо підприємство має успіх і щодо відомо, то має сенс рекламувати бренд на особистому автомобілі.

Виготовлення і розміщення реклами на склі або бортах машини.

Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Виготовлення та розміщення реклами може відбуватися на різних частинах авто. Реклама на машинах зовсім не обов’язкова повинна покривати весь кузов, щоб домогтися ефекту від брендування. Розміщення реклами на автомобілі залежить від цільової аудиторії, яка повинна побачити зображення або текст.

  • Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама на склі автомобіля — це найпростіший і дешевий спосіб донести інформацію до споживача. Найчастіше рекламу розміщують на задньому склі, що практично не заважає управлінню автомобілем. Особливо актуальна реклама на задньому склі автомобіля начебто мікроавтобуса або позашляховика, оскільки частіше доводиться орієнтуватися по бічним дзеркалам, а дзеркало заднього виду допомагає мало. На мікроавтобусах задні скла взагалі не використовуються водієм, що робить їх ідеальним місцем для реклами. Задні бічні стекла також обклеюють рекламою, адже не дарма законом дозволено їх повністю тонувати. Реклама на бічних стеклах зазвичай застосовується разом з інформацією на задньому склі. А ось на передньому склі рекламу розміщують набагато рідше. Очевидно, що повідомлення можна розмістити тільки у верхній частині лобового скла, що сильно обмежує площа банера. Зазвичай спереду поміщають текст і в рідкісних випадках зображення.
  • Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. Реклама на бортах і на тенті користується великим успіхом серед власників вантажних автомобілів. Якщо борт монолітний (зроблений з шматка металу, дерева або пластику), то обклеїти його плівкою не складе праці. Ще краще, коли борт прямий, в цьому випадку розміщення реклами на авто обходиться дешевше, оскільки простіше наносити вініл. Головним достоїнством обклеювання борту рекламою є велика площа. При цьому не важливо яке саме співвідношення сторін у тенту або борта, дизайнери вже давно придумали рекламу під самі різні формати банерів. Розміщення рекламної інформації на бортах досить ефективна і може посперечатися з повною обтяжкою машини. Будь-який текст або графічне зображення на борту потенційні клієнти обов’язково побачать.
  • Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. На капоті розміщують рекламу спільно з обклеюванням інших частин автомобіля, наприклад стекол. При русі в потоці важко розгледіти, що намальовано на капоті машини. Головний розрахунок на стаціонарне застосування: коли автомобіль стоїть, і повз йде людина, то є велика ймовірність, що він зверне увагу на капот машини. Звідси випливає кілька можливостей, які відкриваються перед дизайнерами. Оскільки у спостерігача є час, щоб детально вивчити зображення, на капоті можна і навіть потрібно наносити складний малюнок, який справить враження. Тоді потенційний клієнт зацікавиться і швидше за все зафіксує контактні дані, які краще розміщувати збоку.
  • Реклама на автомобілях - обклеювання машин плівкою в Москві. На бічних частинах розміщується або текстове повідомлення, наприклад, контакти, або графіка спільно з текстом. Коли автомобіль їде, то іншим учасникам руху найпростіше побачити, що знаходиться збоку. На бічних частинах автомобіля розміщується теж, що і на бортах. Однак тут є особливість, яку доводиться враховувати. На всіх легкових автомобілях і маршрутних мікроавтобусах є бічні скла. Тому дизайн реклами доводиться підлаштовувати під геометрію транспортного засобу. Найпростіший вихід з даної ситуації — розміщення контактної інформації нижче стекол.
  • На даху машини реклама, також, як і на капоті, йде на додаток до бічних і задньої частини кузова. Рекламу на даху автомобіля можна побачити у легкових автомобілів. Вона легко проглядається спостерігачем при їзді в позашляховику або мікроавтобусі.
  • Повне брендування автомобілів хоч і обходиться значно дорожче, але має гарантований ефект. Повна обтяжка автомобіля передбачає єдину концепцію дизайну для всього кузова машини. До того як нанести вініл, створюються ескізи, які узгоджуються із замовником. Маневрів для стилізації транспорту при повному покритті існує безліч, що дозволяє вибрати підходящий варіант в кожному конкретному випадку.

Рекламні наклейки і винилография на авто.

Формування зображення на кузові машини може відбуватися декількома способами. Якщо розглядати плівку для реклами, то тут використовуються два основних варіанти застосування: наклейки і винилография. Обидва способи обклеювання рекламою автомобіля мають свої переваги і недоліки, які краще знати заздалегідь.

Рекламні наклейки на авто.

Наклейки на авто з рекламою використовують надзвичайно часто. До переваг такого рішення відносяться простота нанесення і низька ціна. Автомобільні рекламні наклейки вирізаються на плоттері по контуру. Наклейки бувають двох видів: одноколірні і багатоколірні. Багатоколірні наклейки — це друк на вінілі з послідуючим вирізанням. Як правило, кольорові наклейки друкуються на білою гладкою плівці, але це може бути, вініл іншого кольору в тому числі і прозорий. До недоліків можна віднести складність друку на вінілі з об’ємною текстурою, наприклад на карбонової плівки.

Одноколірні наклейки відразу вирізають по контуру, минаючи процес нанесення зображення. Звідси виникає можливість робити наклейки з 3D плівки (імітація шкіри, карбону, шліфованого металу). При інших рівних одноколірні наклейки дешевше, але сфера їхнього застосування обмежується простими зображеннями і текстом.

Рекламна винилография.

Винилография з рекламою, на відміну від наклейок, призначена для тривалого використання. Винилография служить мінімум рік, а часто більше трьох років. Головним мінусом винилографии вважається ціна, обумовлена складністю нанесення на різні елементи машини. Рекламна винлография являє собою малюнок надрукований на плівці. Вініл, при цьому, розрізняється за якістю, але якщо рекламна компанія розрахована на кілька років, то і матеріал повинен бути спеціально для машини. Автовинил відрізняється від звичайної плівки для друку більш високою вартістю, але його ціна повністю компенсується зручністю експлуатації і підвищеною надійністю.

Винилографию наносять як весь автомобіль, так і на окремі його частини. Цілком природно, що найбільший ефект виробляє повна обтяжка машини рекламної плівкою. В якості альтернативи можна комбінувати винилографию разом з наклейками: малюнком обтягується капот, а позаду і з боків автомобіля наносяться наклейки.

Ціна дизайну і обклеювання рекламою автомобіля.

Вартість реклами для автомобіля складається з розробки дизайну, використовуваних матеріалів і обклеювання кузова. Як правило, велика частина бюджету йде на обтяжку, але якщо розроблений складний професійний дизайн, то ціна буде рости вже за рахунок художників і фахівців з комп’ютерної графіки. Розглянемо докладніше три складові ціни автомобільної реклами.

Ціна дизайну реклами на автомобіль.

Дизайн майбутнього автомобіля визначає буде чи реклама на кузові мати успіх. Розроблення реклами доручають дизайнерам з різною кваліфікацією. Іноді над брендуванням працює відразу декілька чоловік. Якість і складність реклами на пряму залежить від вартості. Чим більше бюджет, тим більше можливих варіантів реклами, з яких можна вибрати найбільш підходящий.

В дизайн потрібно вкладатися в двох випадках. Якщо компанія володіє парком автомобілів більше трьох штук, то має сенс витратитися на розробку професійного дизайну, адже основна частина коштів буде витрачена на обтяжку. У разі, коли машина обтягується на кілька років, то дизайн розробляється на перспективу, щоб не довелося переклеювати вініл. Можна сказати, що дорогих фахівців слід наймати при повномасштабному просуванні бренду.

Більш, ніж у половині випадків достатньо послуг штатного дизайнера з невеликим досвідом. Основна частина реклами на авто — це написи і простий дизайн або навіть звичайні наклейки. З перенесенням логотипу на кузов машини впорається навіть новачок, інше зроблять оклейщики. Якщо рекламна компанія розрахована на невеликий термін або обклеювання піддається один вантажний автомобіль, то мало сенсу наймати професійного графічного дизайнера, якого, до речі, ще потрібно знайти.

Вартість рекламної плівки на машину.

Матеріали для обтягування машин рідко коштують більше ніж покриття кузова або дизайн реклами. Реклама друкується на білою матовою, глянсовою або напівглянсової плівці. Якщо авто обклеюється повністю, то ціна плівки займає не більше 25 відсотків. Винятком може слугувати комбіноване покриття з використанням декоративного автовинила і звичайної плівки для друку, але робиться це не часто.

Ціна обклеювання рекламою автомобіля.

Вартість обтягування машини варіюється від складності геометрії кузова і застосовуваного матеріалу. У продажу є безліч плівок різної якості. Однією з головних характеристик вінілу є еластичність і чим вона вище, тим простіше обтягувати машину. Надійність покриття також залежить від клейового шару, яким не можуть похвалитися найбільш дешеві матеріали. Тонка плівка буде рватися, а товста погано тягнутися. Тому вибір вінілу краще довірити фахівцеві. Ціна обклеювання рекламою автомобіля визначається оклейщиком після узгодження з замовником. Повна обтяжка вийде дешевше, ніж обклеювання авто по окремих частинах. Якщо вініл підібраний не якісний, хоч і дешевий, то обклеювання у підсумку вийде дорожче, за рахунок подорожчання послуг оклейщика. Як вже було сказано вище, краще не економити на плівці і тоді реклама буде служити довго, приносячи нових клієнтів.

Короткий зміст статті: обклеювання машини плівкою

Джерело: Реклама на автомобілях — обклеювання машин плівкою в Москві.

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати