Обклеювання вінілової плівкою

13.03.2015

Обклеювання авто вінілової плівкою Брендування автомобілів, Винилография

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою зробить його неповторним! Обклеювання вінілової плівкою

Індивідуальність улюбленого автомобіля — престиж його власника. Сучасним водіям вже недостатньо мати класний автомобіль — потужний, надійний і швидкий. Людина так влаштована, що їй завжди хочеться чогось більшого. І Вам для свого чотириколісного друга, напевно, хочеться підібрати якесь оригінальне вбрання, в якому втілиться Ваш смак, Ваш стиль і Ваші прагнення.

Обклеювання автомобілів вінілової плівкою — більш бюджетний варіант (все-таки забарвлення автомобіля в матовий колір коштує чималих грошей), ефект трохи менше, ніж від нашого матового лаку, але не гірше, ніж від простого матового лаку. Обклеювання автомобіля плівкою набагато дешевше і займає менше часу, ніж забарвлення всього автомобіля з розбором. У нас великий вибір плівок, різних забарвлень і фактур ( плівка під 3D карбон. плівка під зміїну шкіру і т. д.), різноманіття плівок — від хрому і золота до звичайних глянсових і матових. Ще один позитивний момент в нанесенні плівки на автомобіль — це захист лакофарбового покриття автомобіля, у будь-який момент ви зможете без особливих проблем видалити вініл, під яким ваша оригінальна фарба буде як нова! Ми надаємо послуги по бронюванню плівками автомобільної оптики і авто скла, ми наносимо захисні плівки на капот для запобігання появи відколів від каменів.

Прайс-лист за класами автомобілів на повну обклеювання автомобіля вініловими плівками:

Короткий зміст статті: Обклеювання автомобіля вініловою плівкою обклеювання авто вінілової плівкою обклеювання машини плівкою

Джерело: Обклеювання вінілової плівкою

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати