Обклеювання кузова автомобіля, обклеювання карбоном

14.01.2015

Обклеювання кузова автомобіля, обклеювання карбоном

Обклеювання кузова автомобіля захисною антигравійною плівкою.
Обклеювання кузова автомобіля

Обклеювання кузова автомобіля, обклеювання карбоном Обклеювання кузова автомобіля, обклеювання карбоном

Кожна людина унікальна. І кожен автовласник хоче, щоб його автомобіль вигідно відрізнявся від інших авто. Всім, хто не бажає загубитися в морі одноманітних аналогічних машин, компанія «Амитех» рада представити Вам новий вид послуг — обклеювання кузова автомобіля плівкою. Працюють в нашому центрі професіонали нададуть Вашій машині сучасний приголомшливий вигляд за допомогою обклеювання карбон плівкою. Обклеювання кузова плівкою — простий, але разом з тим новий спосіб зробити Ваш автомобіль унікальним, яскравим і незабутнім у міському потоці машин. Ця інноваційна технологія — поклейка автомобілів плівкою карбон — завойовує ринок Москви і стає невід’ємним атрибутом тюнінгу.

Одна з найкрасивіших плівок для обклеювання автомобіля — плівка карбон. Вона повторює текстуру вуглеволокна (карбону) і на дотик схожа на шкіру. Карбон — це композитний матеріал, що складається з переплетених ниток вуглецю, скріплених епоксидними смолами. Цей матеріал відрізняється високою міцністю, жорсткістю і малою вагою, часто міцніший сталі, але набагато легше (за питомими характеристиками перевершує високоміцну сталь, наприклад 25ХГСА). Обклеювання кузова плівкою карбон змінює докорінно уявлення про те, як можна швидко і яскраво змінити зовнішній вигляд Вашого автомобіля. Легке нанесення, економічність і практичність робить обклеювання карбон плівкою незамінною в тюнінг і стайлінг автомобілів!

Отже, Ви зважилися на обклеювання кузова Вашого автомобіля. Які ж переваги Ви отримуєте, обклеюючи кузов карбоном?

По-перше, безумовно, виграє зовнішній вигляд. За допомогою обклеювання кузова автомобіля карбоном і плівкою під карбон можна додати неповторний вигляд Вашому автомобілю.

Друге — це захист кузова авто від пошкоджуючих чинників навколишнього середовища: сколів, подряпин, дощу, граду, а також агресивних реагентів, що розпилюються на дорогах мегаполісів.

Обклеювати карбон плівкою можна не тільки повністю весь кузов автомобіля, але і окремі деталі: капот, кузов, бампери, спойлери. Обклеювання карбон плівкою можна робити і всередині салону, використовувати її в декорі інтер’єру та захисту окремих його елементів.

Обклеювання під карбон — це бюджетний варіант тюнінгу і вигідна альтернатива обклеюванні карбон плівкою. Обклеювання автомобіля плівкою під карбон дозволяє обклеїти авто повністю, що істотно дешевше фарбування машини. Плівки під карбон — інноваційний матеріал, в точності імітує текстуру натуральної карбону як візуально, так і на дотик. Плівка під карбон володіє відмінною якістю і легко формується, а різноманіття кольорів розширює гаму ваших можливостей. Обклеювання карбоном також застосовується для обклеювання окремих елементів салону автомобіля, імітуючи текстуру карбону.

Важливим аспектом також є, що при знятті карбон плівки, плівки під карбон з автомобіля на ньому не залишається слідів. Тому у разі, якщо Ви вирішите продати Ваш автомобіль, Вам залишиться всього лише зняти карбон плівку і насолоджуватися свіжою лакованою поверхнею.

Налагоджені зв’язки щодо постачання матеріалів, висококваліфіковані фахівці і багаторічний досвід дають можливість компанії «Амитех» запропонувати Вам доступні ціни та висока якість робіт.

Обклеювання кузова плівкою призначена для поліпшення експлуатаційних властивостей і зовнішнього вигляду Вашого автомобіля і задовольняють самим вишуканим вимогам цього автолюбителя, який стежить за зовнішнім виглядом свого авто. Тривалі автомобільні подорожі по російських дорогах більше не будуть засмучувати вас необхідністю знову і знову повертатися в сервіс.

Обклеювання кузова автомобіля, обклеювання карбоном

Короткий зміст статті: Проводиться обклеювання кузова карбоном у відповідності зі стандартами. обклеювання кузова, обклеювання карбоном обклеювання машини плівкою

Джерело:

Обклеювання кузова автомобіля, обклеювання карбоном

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати