обклеювання машини плівкою

Обклеювання автомобіля вінілом і антигравійною плівкою

15.01.2015

Обклеювання вінілом і антигравійною плівкою

105000 р.

170000 р.

Вам хочеться перетворити свій автомобіль? Вініл — ідеальний варіант для цього. Цей спосіб користується величезною популярністю, насамперед, завдяки своїй порівняльної дешевизни, швидкості виконання і надійності поряд з фарбуванням та аерографією. Отже, давайте розберемося разом у переваги цього способу.

Авто треба правильно підготувати

Хороша підготовка до процедури — це 70% успішності результату. Звичайно, деякі фірми, що пропонують свої послуги, не приділяють достатньої уваги цьому етапу. А даремно. Від нього безпосередньо залежить наскільки виграшно виглядатиме дизайн автомобіля клієнта після нанесення вінілу.

Підготовчий етап поклейки вінілової плівки нагадує підготовку до звичайної фарбування машини. Визначаються дефекти поверхні на ЛКП усуваються за допомогою зачистки, грунтування і шпаклювання. Тільки гладкий кузов готовий до контакту з плівкою. Саме центр Галактика забезпечить високоякісну підготовку вашого авто до цієї процедури оновлення. Працівники компанії зроблять індивідуальну калькуляцію послуги з урахуванням рівня складності завдання і стану кузова автомобіля.

Вибираємо виробника

Плівки від різних виробників, які на перший погляд дуже схожі між собою, іноді істотно відрізняються в ціні. Працівники Галактика випробували в роботі величезна кількість різновидів плівок і прийшли до висновку, що краще всього вибирати продукцію перевірених фірм, яка сертифікована і вивчена незалежними експертами.

Яка різниця за типом виготовлення?

Перший тип. Продукт виготовлений в процесі прокатки в розігрітому вигляді між валиками-каландри. Спосіб називається каландрированием. Мономерна вінілова плівка прослужить максимум два роки. Експерти характеризують її як низькоякісну і не рекомендують наклеювати на авто. Крім усього іншого, вона володіє низькими показниками розтягнення і розрив. Каландрована полімерно-вінілова плівка прослужить на три роки довше.

Другий тип. Виготовляється литим способом. Вініл-сирець наноситься на підготовлену певним чином підкладку. Потім проводиться ще кілька технологічних маніпуляцій, і в результаті виходить плівка-вініл, що володіє унікальними фізико-хімічними характеристиками та властивостями. Характеризується особливою міцністю, без усадки, з рельєфною формою і самим широким термодиапазоном у використанні. Такий вініл прослужить автомобілісту 10 років.

Поговоримо про зовнішньому вигляді

Крім надійності, для власника авто важливий і зовнішній вигляд оновленого кузова. Є кілька основних різновидів:

• Проста. Плівка яскравих забарвлень, пропонується глянцевий і матовий варіанти.

• Матова. Спеціальна плівка з широким спектром кольорів. Покупці віддають перевагу чорним, білим і прозорим зразкам. Вінілове покриття нагадує по блиску матовий лак. Але вініл одночасно зберігає колір емалі самого авто.

• Карбон. Відноситься до текстурного типу. Вона лише імітує карбон. Оригінальний високотехнологічний матеріал для прикраси автомобілів. Дозволяє наносити 2D і 3D карбонові малюнки. Різниця тільки в кількості шарів. Наприклад, 2D — це 2-шаровий вініл. Першим шаром є саме зображення під карбон, другим — надміцний ламінат для надійності зображення. У 3D вініл карбоні використовується більш складний метод друку малюнка на текстурних інноваційному матеріалі. Якщо звернути увагу на візуальний ефект кінцевої композиції — він сліпучий! 3D карбон кріпиться без проблем навіть на найскладніші і, на перший погляд, непомітні деталі машини.

• Хамелеон. Коли ви дивитеся на свій автомобіль з різних кутів, плівка змінює свій відтінок.

• Світловідбиваючий (световозвращающий) вініл. Самий безпечний варіант для автомобіліста, адже цей вініл м’яко переливається, відбиваючи світло фар, ліхтарів і т. д.

• Світлонакопичуючий (флуоресцентний) вініл. У світлий період доби плівка накопичує сонячне світло, а в нічний час — світиться.

• Антигравий. Прозорий захисний вініл для крил, бампера і капота машини. Деякі автомобілісти, оцінивши переваги цього виду, наносять вініл на всю поверхню автомобіля, щоб якнайдовше зберегти лакофарбове покриття.

Як відбувається процес обклеювання?

Отже, ви підготували свого «залізного друга» і закупили вподобану плівку. Тепер залишилося лише нанести її правильним способом. Для того щоб зробити це правильно, потрібно:

• запросити мінімум 2-3 помічників;

• мати досвід і знання в цій справі;

• звернутися до професіоналів, які все це вміють робити.

Нагадуємо, що кожен тип плівки володіє своїми особливостями нанесення. Чи зможете ви виконати спеціальний термо режим в гаражі, усунути зайву вологість, щоб на всі 100% витримати технологію обклеювання вінілом? центр Галактика здатний надати ці послуги, адже його працівники володіють усіма нюансами своєї роботи з кожним окремим типом вінілу будь-якого виробника. Висока надійність і якість монтажу плівки підкріплюється гарантією. Ціна самої послуги безпосередньо залежить від конфігурації автомобіля і його деталей, виду плівки і т. п. Точну ціну ви зможете дізнатись у менеджерів компанії після обговорення всіх умов і нюансів.

Це дуже вигідно!

Ви купили для себе VW Polo, але вирішили подарувати автомобіль дружині. Звернулися в центр Галактики. Фахівці оцінили стан автомобіля. Так як він новий, то процедура вимагає мінімальної підготовки. Також буде можливість обтягнути її максимально. Вартість підготовки складе 5 тис. руб.

Вашій дружині захотілося перефарбувати авто у флуоресцентно-рожевий колір. Наші спеціалісти порадять вам литий KPMF-вініл, який обійдеться приблизно в 15 тис. руб.

Враховуючи те, що машина малогабаритна, ваше замовлення потрапляє в першу категорію складності. Тому весь комплекс робіт становитиме 25 тис. руб.

Всього 45 тис. рублів — і ваша дружина на сьомому небі від щастя, а ви спокійні за кузов VW Polo. До того ж, яскравість машини в темний час доби — це величезний плюс при русі по міських магістралях. А якщо ще стати учасником програми гнучкої системи знижок, то можна додатково заощадити кілька тисяч. Варто псувати собі нерви в гаражі з багаторазовим переклеиванием вінілу?

Короткий зміст статті: Обклеювання вінілом і антигравійною плівкою в інсталяційному центрі Галактики Обклеювання вінілом, вініл на авто, перетяжка авто плівкою, обклеювання антигравійною плівкою, обтягування вінілом авто, обклеювання авто антигравійною плівкою, обклейка авто плівкою брендування авто, обклеювання таксі, обклеювання машини плівкою

Джерело: Обклеювання автомобіля вінілом і антигравійною плівкою

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати