Обклеювання авто. Обтяжка, обклейка машини плівкою

22.01.2015

Обклеювання машини плівкою або обтяжка авто вінілом: додайте кольору в сірі будні!

Оклеив свій автомобіль модного вінілової плівкою, ви буквально подаруйте йому друге життя. Зробити машину єдиною і неповторною в СПб можуть фахівці студії автостайлинга і тюнінгу ReForma.

Обтяжка автомобіля плівкою авто вінілом в спб — це швидко, сучасно, доступно. Можна обклеїти машину плівкою одного кольору вибравши з величезної кількості кольорів плівки з глянцевою або матовою структурою, комбінувати обтяжку автомобіля плівкою різних кольорів і текстур (обклеювання карбоном, шкірою, метал, дерево, хром, металік та інше) або нанести зображення — винилография. Малюнок надрукований у високій якості на вініловій плівці виходить чітким і яскравим, а коштує набагато дешевше аерографії і його можна в будь-який момент зняти з автомобіля. Крім того, вініл дозволяє «пограти» з фактурою і відтінками малюнка. Поверхня після обклеювання авто вінілом може мати глянсовий або навіть хромований блиск, а також бути матовою.

У своїй роботі команда фахівців ReFormaStyling використовує тільки якісні матеріали і технології провідних світових виробників 3М, XPel, Arlon, KPMF, Hexis, Avery, Oracal, MacTac. Використання у роботі професійних знань, світових технологій, новітнього обладнання підтверджує якість наданих послуг.

Хочете оновити імідж машини, але не готові самі шукати зображення? Не проблема! Просто зверніться в студію ReFormaStyling! У нас послуга «обтягування авто чи обклеювання автомобіля плівкою» включає в себе і професійну консультацію по кольорах і варіантах обклеювання автомобіля вінілом.

Важливо, звичайно, і якість обклеювання машини плівкою, адже бульбашки і складки можуть зіпсувати самий яскравий малюнок! Саме тому наші фахівці швидко і професійно виконають обтяжку вашого авто вінілової плівкою.

Красиво, надійно, довговічно і захист авто

Ця технологія хороша не тільки з-за прекрасної якості матеріалу і малюнків. Обклеювання авто вінілом дає додатковий захист лакофарбового покриття автомобіля від ушкоджень: сколів, подряпин. А коли ви приймете рішення позбавитися від плівки, її можна буде зняти швидко і без втрат для зовнішнього вигляду машини. Поверхня після зняття вінілової плівки з авто залишається глянцева і гладка!

Не наважуєтеся повністю обклеювати машину плівкою? Почніть з малого! Можна обтягнути вінілом окремі елементи автомобіля: карбон на капот, дзеркала або частину бампера, обклеїти дах чорною глянцевою плівкою (ефект панорамної даху) або виготовити невеликі малюнки для часткове обклеювання авто: прапор на дах, капот або боки автомобіля і багато іншого. З їх допомогою можна не тільки трохи змінити зовнішній вигляд транспортного засобу, але і замаскувати вже наявні пошкодження.

Для обтягування авто ми використовуємо тільки високоякісну плівку і самі просунуті технології. Наша база малюнків містить тисячі прикладів, серед яких ви обов’язково оберете що-небудь для себе.

Хочете змін? Зважитеся на обтяжку свого авто вінілом в спб!

Обклеювання авто. Обтяжка, обклейка машини плівкою

Обклеювання авто. Обтяжка, обклейка машини плівкою

Обклеювання авто. Обтяжка, обклейка машини плівкою

Короткий зміст статті: Обтягування вінілової плівкою авто — Студія автостайлинга ReForma здійснює обклеювання авто плівкою швидко і за доступними цінами. Ціна, фото робіт. Обклеювання авто плівкою обтяжка вінілом карбоном захисна плівка капот обклеювання машини плівкою

Джерело: Обклеювання авто | Обтягування, обклейка машини плівкою

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати