обклеювання машини плівкою

Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою

08.12.2014

Обклеювання машини плівкою.

У кожного автомобіліста свої вимоги до зовнішності улюбленої машини. Одні прагнуть настільки виділитися із загального потоку машин, щоб всі, хто бачив їх автомобіль, на мить завмирали, забувши про все на світі, а потім ще довго описували друзям, яке диво вони зустріли на дорозі.

Інші, навпаки, прагнуть до практичності у всьому і намагаються підтримати презентабельність свого улюбленця, обходячись лише необхідними витратами. І тих і інших порадує нова послуга: обклеювання плівкою авто, яку пропонує наша компанія.

Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою

Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою

Тел.  (044) 233-96-55, 093-111-444-1

Що таке автопленка і навіщо вона потрібна

Інноваційна розробка в області лакофарбових покриттів називається автопленкой. Вона здатна радикально змінити уявлення автовласника про фарбування автомобіля. Автопленка легко змінить колір кузова машини, додасть йому необхідний відтінок або фактуру.

Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою

Також обклеювання авто плівкою дозволить легко з’явитися на кузові обраному зображенню. Нове віяння серед автомодниц — дзеркальне покриття, яке не можна порівняти ні з чим, запропонованим в минулих сезонах.

Вінілові плівки, які пропонує наша компанія, створять феєричне візуальне оформлення вашої машини, а також подарують наступні практичні переваги:

    — надійний захист кузова автомобіля без фарбування, яка з’являється завдяки щільною фактурою плівки; — захист від незначних механічних пошкоджень кузова, а також декорація відколів і подряпин; — захист кузова від іржі та бруду; — захист фар та скла машини; — радикальна зміна зовнішнього вигляду автомобіля.

Обклеювання вінілової плівкою

Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Наша компанія пропонує послугу — обклеювання машини плівкою, однак, деякі автовласники готові спробувати обклеїти свою машину самостійно. Для цього буде потрібна плівка, професійний фен, спирт або розчинник, щоб знежирити кузов і пристрій машинка з відповідною пастою.

Щоб вінілова плівка ідеально облягла кузов вашого автомобіля, потрібно його якісно відполірувати і знежирити. Після цього, необхідно обережно відокремлювати плівку від підкладки і проклеювати деталь за деталлю. Плівку необхідно трохи рухати, щоб вона лягла рівно, як фарба. Після цього, вінілову плівку прогрівають феном, щоб вона в точності повторила обриси кузова автомобіля. Коли плівка охолоне, потрібно зрізати надлишки. Протягом 10 днів машину не миють, щоб плівка добре приклеїлася.

Однак, проста на перший погляд обклеювання автомобіля плівкою, на ділі може виявитися набагато складніше. Велика частина деталей кузова об’ємні і поклеїти на їх поверхню рівну плівку буває складно. Вартість вінілової плівки нижче, ніж фарбування автомобіля, але витратити її на невмілі дії не раціонально. Кожен повинен займатися своєю справою — довірте її поклейку професіоналам.

Як зняти плівку з кузова автомобіля

Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Обклейка плівкою авто. Обклейка машини плівкою. Обклейка автомобіля плівкою. Обклейка авто плівкою Ультрамодні тенденції вражають оточуючих, але швидко втрачають свою актуальність, і у багатьох виникає питання: що робити з плівкою, яка набридла.

Відповідь проста — звертайтеся до професіоналів. Процес видалення плівки з кузова автомобіля не складніше його нанесення. З допомогою професійного фена прогрівається плівка і поступово знімається. Як і клеїли — деталь за деталлю. Не варто намагатися зняти плівку з холодних поверхонь, результат може бути плачевним.

Після того, як фахівці закінчать свою роботу, ви отримаєте автомобіль з давно забутим оригінальним лакофарбовим покриттям. Ви зможете їздити по місту, згадуючи приказку про те, що нове — це добре забуте старе, а можете вибрати іншу вінілову плівку, яку ми із задоволенням наклеїв на кузов вашого автомобіля.

  • (044) 233-96-55, (093) 111-444-1, (097) 944-03-03, (050) 222-82-05
  • Україна, Київська обл., смт. Гостомель, вул. Чкалова №45 — Тюнінг-студія ВіпЛайф

Короткий зміст статті: Наша компанія пропонує послугу — обклеювання машини плівкою. Всі плівки є в наявності. Гарантія якості! обклейка плівкою авто, обклейка машини плівкою, обклейка автомобіля плівкою, обклейка авто плівкою, обклеювання плівкою авто, обклеювання машини плівкою, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання авто плівкою обклеювання машини плівкою

Джерело: Обклейка плівкою авто | Обклейка машини плівкою | Обклейка автомобіля плівкою | Обклейка авто плівкою

 

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати