обклеювання машини плівкою

Автовинил в Санкт-Петербурзі (СПб), обклеювання автомобіля плівкою, винилография, AMG-Авто

05.12.2014

Автовинил

Напевно кожен водій помічає, як швидко тьмяніє і втрачає свій блискучий вигляд нещодавно нанесене лакофарбове покриття. Причин для руйнування досить багато — на фарбу впливає і дію ультрафіолетового випромінювання і пил і бруд. Загалом, це ті елементи, без яких не обійтися ні в одній подорожі. Крім пасивних природних факторів існують і дрібні механічні пошкодження, що призводять до появи подряпин і тріщин. Автовинил в першу чергу виступає в якості захисника для всіх елементів кузова.

Автовинил (car wrapping) — найдоступніше (мінімальні терміни і фінансові вкладення ) більшості напрям в автотюнинге, пов’язане зі зміною зовнішнього вигляду автомобіля, з метою його виділення із загальної маси, за допомогою обклеювання автомобіля спеціальної ПВХ плівкою (вінілова плівка).

В народі часто вживають словосполучення «наклейка на авто » чи «обклейка машини вінілом », але найкраще значення «автовинил » передає словосполучення «вініловий стайлінг ».

Автовинил на авто не вимагає спеціального догляду: плівка витримує будь-які погодні умови, їй не страшні ні морози, ні спека. Навіть після того, як через 3-5 років автовинил потрібно буде зняти, це можна буде зробити швидко і, саме головне, безболісно для лакофарбового покриття кузова.

AMG-Авто пропонує вам послугу обклейка машини плівкою в Санкт-Петербурзі в спеціалізованому боксі. Для вашої зручності наші центри обслуговування розташовуються в різних частинах міста.

Ми працюємо з усіма напрямками Автовинила:

  • Винилография (аерографія плівкою) — нанесення зображення на прозору вінілову плівку і її ламінація.
  • Обклеювання кольоровими плівками — наприклад: хром, золото і т. д.
  • Аплікації з плівки — можна використовувати зображення з нашого каталогу або перенести ваш малюнок (векторне зображення) для створення індивідуального дизайну.
  • Ламінація і бронювання
  • Авторський дизайн.

Ще один плюс такого тюнінгу — це величезний вибір колірних рішень, зображень і різних стилів декорування. Наприклад, якщо ви власник скромного легкового автомобіля, то невеликий, але яскравий малюнок зробить машину в рази цікавіше і помітніше. Також популярні м’які тони — вони додають елегантності автомобілю.

Розкішні іномарки класу «Люкс» добре виглядають з різним хромованими візерунками. Великі зображення добре сидять на кросоверах і позашляховиках. Ваша фантазія й наші вмілі майстри допоможуть вам зробити з вашого автомобіля справжній витвір мистецтва за короткий термін і невелику плату.

Обклеїти автомобіль плівкою (автовинил) можна відразу весь, для створення єдиної сюжетної лінії.

Хорошим варіантом є перетяжка окремих елементів вінілової плівкою: дах, автовинил на капот. дах, капот, багажник, дзеркала, передній бампер, задній бампер, передні крила, поріг цілком.

Вінілова плівка має не тільки декоративний характер, але і захищає автомобіль від зовнішніх негативних впливів і дозволяє зберегти заводський вигляд автомобіля на 3 — 5 років.

Крім отримання незвичайного дизайну і захисту, ви економите гроші. Встановивши один раз вініл і зрідка оновлюючи деякі елементи, вам не потрібно буде витрачатися на фарбування та рихтування з-за дрібних пошкоджень (щебінка, гілки тощо). Таким чином, ви робите внесок у майбутнє. Добре поміркувавши над малюнком, ви можете отримати оригінальний дизайн, який буде привертати увагу не тільки інших водіїв, а й пішоходів.

Також крім автомобіля ми можемо зробити установку автовинила на будь-транспортної засіб: легкові автомобілі, вантажні автомобілі, велосипеди, мотоцикли, катери, яхти тощо

до Речі, наклейка автовинила — це ще і відмінний рекламний інструмент. Ви можете нанести логотип вашої фірми на авто, що допоможе залучити більше людей і додати зовнішньому вигляду оригінальності. Автовинил на авто в якості реклами використовується вже досить давно.

У нашій фото галереї ви можете ознайомитися з прикладами робіт по послузі вінілова плівка для авто (автовинил на капот. автовинил хром. автовинил золото. вінілова плівка під шкіру ): BMW, TOYOTA, SUBARU, SUBARU 3, SMART, OPEL, MITSUBISHI (LANCER), MERCEDES, MAZDA, Лада (Lada, ВАЗ), HYUNDAI (SONATA, ACCENT), HONDA (ACCORD), FORD, CHEVROLET, CADILLAC (ESCALADE), ACURA.

Короткий зміст статті: AMG-Авто пропонує вам обклеїти автомобіль плівкою в Санкт-Петербурзі в спеціалізованому боксі. Обклеїти автомобіль плівкою (автовинил) можна відразу весь, для створення єдиної сюжетної лінії. Автовинил, вінілова плівка, наклейка на авто, обклейка машини, вініловий стайлінг, Винилография, Обклеювання кольоровими плівками, Аплікації з плівки, Обклеїти автомобіль обклеювання плівкою машини плівкою

Джерело: Автовинил в Санкт-Петербурзі (СПб), обклеювання автомобіля плівкою, винилография — «AMG-Авто»

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати