Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новини

10.01.2015

Поклейка автомобілів плівкою

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниНа ринку Росії послуги з обклеювання авто вперше з’явилися 2004-2005 році. Сьогодніпоклейка автомобілів плівкою — досить поширена послуга, яку пропонує майже кожна друга авто майстерня.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниАвто плівка, авто вініл, обклеювання авто плівкою, вініловий стайлінг, car wrapping (car wrapping англ. -«обертати авто») — це напрям зовнішнього тюнінгу, особливістю якого є зміна кольору і зовнішнього вигляду авто в цілому за допомогою вінілової плівки. Його зародження пов’язують з американським тюнінг ательє West Coast Customs.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниВінілова автопленка довговічна і досить добре наноситься практично на кожну поверхню, за винятком: м’яких, шорстких, іржавих і масляних поверхонь.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниТовщина авто плівки вимірюється в мікронах (мкм). У середньому вона становить 100

-200 мікрон. Лише авто плівки під хром і золото мають меншу товщину — від 40 до 70 мкм і як наслідок — погано тягнуться, що значно ускладнює обклеювання авто.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниНапрямки Автовинила

Винилография (аерографія плівкою )- альтернатива аерографії. Винилография створюється шляхом нанесення зображення на прозору вінілову плівку, з подальшою ламінацією (нанесення прозорої плівки для захисту друкованого зображення) і обклеюванням кузова автомобіля. Малюнок наноситься за допомогою широкоформатного друку на плоттері.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новини

Повна обклеювання автомобіля плівкою — альтернатива фарбування. Плівкою обклеюються всі елементи кузова автомобіля. Автомобіль повинен бути підготовлений як для фарбування. Існує різноманітна гамма кольорів і відтінків плівок різних виробників. Так само плівки діляться на матові, глянцеві, текстуровані і ін Крім того, популярна повна обклеювання білої вінілової плівкою з печаткою і подальшої ламінацією орнаменту. (Камуфляж тощо)

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новини

Часткова обклеювання авто вінілом — обклеювання окремих частин автомобіля плівкою під 3D карбон, матовою або глянсовою авто плівкою (капот, дах, багажник, спойлер, дзеркала). Цей вид обклеювання є найбільш економічним видом тюнінгу. насамперед, за рахунок використання невеликої кількості матеріалу.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новини

Ламінація і бронювання автомобіля плівкою проводиться спеціальними прозорими плівками. Ламінація — застосовується для захисту лакофарбового покриття авто від дрібних подряпин, відколів та інших впливів навколишнього середовища. Як правило, товщина автоплівки для ламінації складає від 80 до 100 мікрон і при якісній обклеюванні вона практично не помітна. Поліуретанова (антигравійна ) захисна плівка має велику товщину і має амортизаційними властивостями.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниАнтигравійна плівка (автопленка захисна) коштує набагато дорожче, і використовується в основному для захисту оптики, бамперів, порогів і т.п.

Авто стайлінг — вінілова обклеювання авто, яка поєднує в собі різні види обклеювання, для створення єдиного сюжету. На одні деталі кузова автомобілів можуть наноситься друковані зображення, на інші — створені за допомогою плоттерною різання. Дизайн-студія розробляє макет всієї роботи, з подальшим виготовленням та обклеюванням.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниРекомендації після обклеювання авто

Бажано, щоб після обклеювання автомобіль постояв у тому ж приміщенні не менше 3х днів. Мити авто після обклеювання потрібно не раніше ніж через тиждень.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниАвто вініл: плюсы і мінуси

Переваги авто плівки — це звичайно ж понтовый зовнішній вигляд Вашого авто, захист від дрібних відколів і подряпин, захист фарби від вигорання.

Недоліки авто плівки — при неписьменної обклеюванні, може відклеюватися в деяких місцях, особливо на місці сильної натяжки при попаданні прямих сонячних променів. Якщо авто плівка має різний колір з кольором кузова, то в техпаспорті необхідно реєструвати, як новий колір авто.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниПровідні виробники авто плівок

До провідним виробникам автовинила відносяться такі компанії як 3M (Японія), APA (Італія), Avery (Голландія), Bruxofol (Німеччина), Hexis (Франція), KPMF (Англія). В асортименті цих компанії представлені: матова автопленка, автопленка хром, автопленка карбон

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новиниСкільки коштує обклеювання авто плівкою?!

Ціни на обклеювання авто вінілом досить різняться і становлять в середньому 70-100 дол за м2 включаючи матеріал і роботу. Така висока вартість обклеювання машини плівкою пов’язана з необхідністю підготовки авто — часткове розбирання і підготовка поверхні кузова до обклеювання ну і плюс досить копітка робота майстра.

Звичайно можливий такий варіант, як купити автопленку для обклеювання авто в Інтернет — магазині (що не становить проблем) і потім обклеїти машину плівкою своїми руками. але як показує практика — для початку необхідно потренуватися, так як це не так просто, як може здатися на перший погляд.

Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості. Авто фото новини

Короткий зміст статті: Стаття з фотографіями: Авто плівка, авто вініл, обклеювання автовинилом, вініловий стайлінг, car wrapping — це напрям зовнішнього тюнінгу, який прийшов в нашу країну досить недавно з США. Авто плівка, авто вініл, обклеювання авто auto-vinyl, vinyl styling, car wrapping,Винилография обклеювання машини плівкою

Джерело: Авто плівка, Поклейка автомобілів плівкою, фото, ціна, особливості | Авто фото новини

Замовити: обклеювання машини плівкою.

Також ви можете прочитати