Як обклеїти кухонні меблі плівкою

11.02.2015

Як обклеїти кухонні меблі плівкою

Як вигляд будинку формується його фасадом, так і вигляд кухні залежить від зовнішнього вигляду її фасаду. На жаль, зовнішній вигляд кухні найчастіше залишає бажати кращого.

Кухня — це місце, де господиня проводить значну частину свого часу, це місце, де люди зустрічаються, щоб разом провести час за їжею, і, нарешті, це місце, де частенько проводяться ті самі «розмови на кухні», інший раз до самої ночі. І це місце має бути затишним, охайним і красивим. І звичайно, перш за все, краса кухні визначається станом кухонних меблів.

На жаль, кухонні меблі зазвичай виглядає досить неохайно. Бризки розжареного жиру намертво прилипають до будь-яких поверхонь, плями від брудної води усівають простір поруч з раковиною. І, якщо господиня не протирає свої меблі після кожної готування, то вже через рік після покупки кухня втрачає свою новизну і чистоту.

Ще гірше справа йде на знімних квартирах. Серед квартиронаймачів аккуратисты і чистюлі трапляються вкрай рідко. Ось господарі і ставлять в такі квартири дешеві меблі, часто купуючи стару, колишню у вживанні. Звичайно, вигляд у такий меблі не дуже.

Що можна зробити, якщо кухня виглядає не кращим чином

Що ж робити в такому випадку? Відповідь очевидна — потрібно замаскувати поверхню фасадів. Можна пофарбувати їх масляною або емалевою фарбою, але результат в такому випадку буде далекий від ідеалу. А можна обклеїти фасад кухні безосновними або самоклеящими плівками, плівками на тканинній основа ( вінілштучшкіра ) або винистеном. Вибір матеріалів великий, але варто задуматися — що з цього зручніше в експлуатації, вигідніше, і з чим легше працювати, щоб результат радував око тривалий час?

Краще всього виконати роботу по обклеюванню кухні з використанням декоративної ПВХ плівки. Для того, щоб зробити кухонні меблі знову красивою, не потрібно багато часу і грошей. І виконати таку роботу може навіть новачок, головне докласти до справи трохи старанності, і постаратися зробити все акуратно.

Що таке ПВХ плівка самоклеюча

ПВХ плівка Самоклеюча (самоклейка) — це полівінілхлоридна плівка з надрукованими малюнками, а іноді і з тисненням. Самоклеюча ПВХ плівка складається з трьох шарів. Верхній шар — це сама плівка з друкованим малюнком, те, що ви будете бачити в процесі експлуатації. Середній шар являє собою клей, яким плівка прикріплюється до поверхні. Нижній — антиадгезійний (неприлипающая) паперова силіконізований підкладка на тильній стороні плівки. Призначення підкладки — захист клею і плівки в процесі зберігання.

Підготовка під обробку ПВХ плівкою

Підготовка під обклеювання плівкою ПВХ точно така ж, як і підготовка під нанесення високоякісного фарбування. Для зручності і якості обклеювання фасади кухні краще заздалегідь зняти. Поверхня фасаду потрібно ретельно зачистити з допомогою наждачного паперу. Після зачистки всю утворилася пил прибрати мокрою ганчіркою або губкою. Після цього поверхню бажано загрунтувати.

Якщо планується обклеювати і торці меблів, то гострі кути краще скруглить (в такому випадку плівка з часом не порветься на кутах).

Обклеювання плівкою фасадів кухні

тому що поверхня фасаду знаходиться в горизонтальному положенні, клеїти плівку ПВХ набагато легше. Відміряні полотнища плівки, нарізані за розміром, потрібно звернути в міні-рулони і розгортати в процесі обклеювання, розгортаючи по полотну меблів. Плівку треба частково (на 10-15 см) відокремити від захисного паперу і приклеїти її, починаючи заходити з внутрішньої частини фасаду. На згині плівку потрібно акуратно зігнути, а на торці фасаду ретельно протерти, для запобігання утворення нерівностей. Після цього, натягуючи плівку, потрібно поступово, зверху вниз приклеювати самоклейку, одночасно видаляючи паперову підкладку і розгортаючи міні-рулон. Розгладжувати плівку найкраще з допомогою ганчірки або спеціальним гумовим скребком. Після обклеювання основної поверхні потрібно зробити захід на торець і внутрішню частину фасаду.

Якщо на торцях плівка лягає нерівно і з’являються складки, то краще їх підрізати з допомогою гострого будівельного ножа або бритви.

Позбутися від бульбашок можна так: проколоти або зробити непомітний розріз по центру повітряного пухирця. Після цього вигнати все повітря, ретельно пропрасовуючи плівку по напрямку до місця проколу.

Якщо фасад кухні видно зсередини, то потрібно обклеїти і внутрішню частину кухонних меблів.

Переваги ПВХ плівки

Ціна ПВХ-плівки не висока, а її вибір кольорів — різноманітний. Крім малюнка, на дорогих плівках може бути присутнім і тиснення.

Плівка менше забруднюються в процесі експлуатації і її легше мити і протирати, вона більш стійка до випадкових пошкоджень. Самоклейка довговічна і гігієнічна. і після обклеювання не виділяє шкідливих речовин, що особливо важливо для кухні.

Короткий зміст статті: кухні фото плівка, самоклеюча плівка для кухні, обклеїти кухню плівкою, обклеїти кухню плівкою, кухні глянець плівка кухні фото плівка, самоклеюча плівка для кухні, обклеїти кухню плівкою, обклеїти кухню плівкою, кухні глянець плівка машину обклеїти плівкою

Джерело: Як обклеїти кухонні меблі плівкою

Замовити: обклеїти машину плівкою.

Також ви можете прочитати