Як обклеїти автомобіль вінілової плівкою самому?. Корисні поради

04.02.2015

Як обклеїти автомобіль вінілової плівкою самому?. Корисні поради Більшість автовласників прагнуть уникализировать свою машину, і виділити її з сірої міської маси. Вони вдаються до різних методів:

• установка спойлерів та інших кузовних «примочок»;

• аерографія;

• чиптюниг та ін

Але всі вище перераховані методи не з дешевих і крім матеріалів і деталей ще потрібно платити майстрові, щоб він надав всьому «товарний вигляд».

Але прогрес не стоїть на місці і був винайдений метод додання автомобілю неповторності своїми руками. Цей спосіб дуже простий і швидкий, а також менш витратний. Єдине що потрібно — це вінілова плівка і спритність рук. Цей матеріал має багато кольорів і відтінків, до того ж він може бути як глянсовий, так і матовий. Досить лише зробити свій вибір і вперед за справу.

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою своїми руками

Процес обклеювання автомобіля не особливо складний, головне набити руку. Тому краще потренуватися на ноутбуці, телевізорі або навіть телефоні. У будь-якому випадку це якийсь досвід. Найперше, що потрібно зробити, це очистити поверхню, що обклеюється від пилу, бруду і вологи. Потім можна приступати до процесу полірування. Тут зазвичай використовують полірувальну машинку і спеціальні пасти з дрібної абразивністю. Така паста, потрапляючи в дрібні і середні подряпини, згладжує їх, що поліпшить фіксацію плівки на кузові автомобіля. Завершується процес полірування нанесенням пасти середньої абразивності, це допоможе приховати глибокі подряпини і не видимі для ока легкі вм’ятини.

Після того як всі нерівності з кузова були виведені, його поверхню необхідно знежирити за допомогою спирту. Його потрібно розпиляти на оброблювану поверхню і потім розтерти м’якою ганчіркою і дати не багато кузову постояти 10-15 хв, що спирт повністю випарувався. Для зручності вирівнювання вінілової плівки її клейову бік необхідно обробити розчином будь-якого миючого засобу. Це дозволить вирівняти складки і зморшки, перш ніж плівка встигне приклеїтися до машини. Також потрібно пам’ятати про запасних сантиметрах плівки, що дозволяють її підвернути і захистити від відклеювання.

Короткий зміст статті: Процес обклеювання автомобіля вініловій плівці досить просто, головне-нікуди не поспішати і мати тверду руку. Як обклеїти автомобіль вінілової плівкою самому, вінілова плівка, обклеювання авто вінілової плівкою відео машину обклеїти плівкою

Джерело: Як обклеїти автомобіль вінілової плівкою самому? | Корисні поради

Замовити: обклеїти машину плівкою.

Також ви можете прочитати