обклеїти машину плівкою

Overcar, захист авто. Матова плівка

28.02.2015

Матова плівка

вінілова Матова плівка відкриває перед власником авто нові можливості. Це унікальний спосіб підкреслити індивідуальність машини. Матова плівка може бути прозорою для збереження доброго стану лакофарбового покриття і заводського тону фарбування. Але все більше стають популярними саме чорні і білі матові автовинилы.

Матовою плівкою можна обклеїти машину частково (капот, дах, ліхтарі) або повністю весь кузов. Більш того, для багатьох власників автомобілів це спосіб збільшити ціну на свою машину до 20% перед продажем. Ціна самої плівки залежить від виробника, товщини, цільового призначення, клейового шару.

На відміну від фарбування автомобіля матовою фарбою, у матового автовинила великі переваги:

  1. Наклейка дає рівний однорідний тон на всю поверхню кузова.
  2. Машину не потрібно розбирати і зачищати.
  3. Ціна витратних матеріалів і самої роботи значно нижче.
  4. Глибина матового відтінку з допомогою плівки значно вище.

Більшість виробників матової плівки заявляють гарантійні терміни 5-10 років. При цьому плівка розрахована на експлуатацію в широкому температурному діапазоні — від -50 до + 110°С. Сам по собі автовинил не відклеюється, але при бажанні легко знімається.

Матова плівка зручна в роботі, але тільки досвідчений майстер знає всі тонкощі технології її нанесення. Такий варіант автовинила вдало поєднується з аерографією для детальних малюнків.

На вітчизняному ринку представлено багато зарубіжні виробники матових плівок. Найпопулярніші якісні бренди — KPMF, 3M, Awery, Oracal, Hexis. Їх відрізняє висока надійність матеріалів в умовах екстремального впливу зовнішнього середовища — спека, холод, обледеніння, хімічний вплив. Деякі варіанти матової плівки підбирають для обклеювання нерівностей і опуклостей поверхні кузова. Виробники успішно борються з вадами клейких особливостей плівок, як наприклад, з бульбашками.

Самі дивовижні та інтригуючі варіанти матових плівок — тактильні матові вініли. У них приємна на дотик шорстка структурна поверхня. Структура плівок може бути бархатистою, зернистою, гладкою. Але найдивовижніша різновид матовою основи — шагренева шкіра. Поверхня з імітацією шкіри — це дійсно шедевр автомобільного стайлінгу.

Підібрати цікавий варіант матового автовинила можна в нашому салоні в Нижньому Новгороді. Ми виконуємо якісні роботи з урахуванням усіх побажань клієнтів.

Короткий зміст статті: машину обклеїти плівкою

Джерело: Overcar — захист авто | Матова плівка

Замовити: обклеїти машину плівкою.

Також ви можете прочитати