обклеїти машину плівкою

Автовинил. Обклеювання кузова плівкою, за, проти?, Клуб OpelRekord.ru

02.01.2015

Реальне ім’я: Варсак

Місце проживання: м. Київ ненька Україна

Автовинил. Обклеювання кузова плівкою, за, проти?, Клуб OpelRekord.ru

Цитата

Автовинил, або обробка лакофарбового покриття автомобіля самоклеющейся плівкою, досить свіже напрямок в області тюнінга автомобілів. Якщо тонування скла плівкою лише частково змінює зовнішній вигляд автомобіля, то застосування вінілової плівки здатне повністю змінити колір без використання фарбувальних камер.

Повна кузова обтяжка вінілом займає всього лише кілька годин і вимагає виключно чистою, знежиреної поверхні. Якщо мета варто зберегти старе покриття без зміни кольору, плівковий вініл припускає і такі варіації, якісна обтяжка вінілом абсолютно відрізняється від оригінального лакофарбового покриття.

Обробка автомобіля вінілом, так само, як і тонування стекол, цілком може бути проведена в присутності замовника. Процес обтягування кузова вінілом починається, як і будь-які роботи по тюнінгу автомобіля, з ретельного миття. Чиста поверхня — запорука якості. Для знежирення вимитого і насухо протертого кузова автомобіля використовується технічний спирт, тільки після цього можна починати процес обклеювання автомобіля вініловою плівкою. Звичайна ситуація, якщо поверхня рівна, без вигинів, ребер жорсткості, то обробка її вінілом не займе багато часу. Наприклад, капот автомобіля обклеюється за півгодини, робота включає в себе обтяжку вінілової плівкою, натяжку і розгладження, подвороты на краях і остаточний прогрів технічним феном. Хоча вінілова плівка і є самоклеющейся, остаточна термообробка необхідна для ідеального прилягання по всій оброблюваної площини.

Якщо обклеювання капота, крил і даху автомобіля вінілом проводиться досить-таки швидко, то передній і задній бампер, дзеркала забирають набагато більше часу із-за складної геометричної конфігурації площин. Вищий показник професіоналізму — обклеювання складного бампера одним шматком вінілової плівки, тому виконувати такі роботи самостійно, щонайменше, нерозумно, тільки фахівці в області робіт з автовинилом зможуть гарантувати необхідну якість, коли на поверхні кузова, обробленого вінілової плівкою, не залишиться жодної повітряної порожнини або складки. Тільки досвідчені професіонали зможуть якісно виконати весь комплекс автовиниловых робіт.

Не вірте дилетантам, які обіцяють зробити все оперативно і без помічників, адже технологія роботи з вінілової плівкою передбачає кілька одночасних операцій, таких, як притиснення по центру, розтягування по рельєфу деталі, розгладження плівки, що одній людині виконати просто неможливо.

Перевагою при виборі повної обтягування кузова вінілової плівкою перед повною фарбуванням автомобіля є як виграш за часом, так і значно менша сума, яку доведеться за це заплатити. Широка палітра кольорів пропонованої вінілової плівки, від текстурованою під металік до карбону і хрому з глянцевим ефектом здатна задовольнити найвишуканіші смаки. Але не тільки альтернативою фарбування автомобіля служить вінілова плівка, новий автомобіль, обклеєний вінілом, збереже своє лакофарбове покриття в первозданному вигляді на кілька років, після чого можна видалити плівку без всяких слідів і автомобіль знову засяє первозданним колером. Якщо обтягувати вінілом старе покриття, то плівка допомагає приховати сколи, подряпини і надати соковитості старому кольором, або повністю його замінити. На відміну від автоемалей вінілова плівка здатна протистояти впливу ультрафіолету, обтягнутий вінілом кузов не вицвіте через два спекотних літніх сезону, вінілова плівка буде захищати поверхні від секущего впливу дрібного гравію на дорозі, так само, як броньовані плівкою скла фар протистоять впливу піску і щебеню.

Мабуть, не буде фантастичним припущення, що у найближчому майбутньому переваги обробки кузова автомобіля вініловою плівкою зрозуміють і приймуть автовиробники і досить шкідливе виробництво з фарбування деталей і вузлів кане в лету і обтягування кузова автомобіля вініловою плівкою стане пріоритетним напрямком не тільки в автотюнинге, але і в заводському виробництві.

Я давно придивляюся до такого роду косметичного ремонту. І не можу знайти правильної відповіді. Хто шо скаже? що на їх думку треба не треба. А потім вже технологія обклеювання.

З фактів скажу що мій співробітник обклеїв бехе салон карбоном і виглядає це просто бомба. Я Хочу обклеїти капот кришування і багажник чорним матом. Тут пропонують і обклеится і купити просто плівку. Я думаю спробувати самому.

Технологія повиду не складна. Від тільки не зрозуміло модер на воду мона ці плівки або на суху поверхню. А так все написано в цитаті. Придумаю ще шось тоді напишу.

Короткий зміст статті: Сайт опель клубу ОпельРекорд — для любителів ретро Опелів: Монза, Манта, Сенатор, Аскона, Реокрд, Дипломат, Капітан, Капітан, Омега, Кадет, Адмірал машину обклеїти плівкою

Джерело: Автовинил. Обклеювання кузова плівкою — — проти? — Клуб OpelRekord.uk

Замовити: обклеїти машину плівкою.

Також ви можете прочитати