обклеїти машину плівкою

Антигравійна плівка, обклеювання автомобіля антигравійною плівкою, від 800 руб з установкою

07.03.2015

Антигравійна плівка — обклеювання автомобіля
Від 800 з установкою

Антигравійна плівка, обклеювання автомобіля антигравійною плівкою, від 800 руб з установкоюЛакофарбове покриття кузова транспортного засобу схильне до механічних пошкоджень під впливом піску, дорожнього гравію та інших негативних факторів. Щоб запобігти появі подряпин і дрібних сколів, можна машину обклеїти плівкою, яка володіє захисним ефектом. Спеціальна антигравійна плівка добре розтягується при нанесенні, а потім сідає точно за формою оброблюваної деталі. Завдяки прозорості і кристаллообразной структурі матеріалу, обклейка авто не змінює естетичних характеристик кузова.

Особливості застосування

Антигравійна плівка, обклеювання автомобіля антигравійною плівкою, від 800 руб з установкоюНайчастіше обклейка авто плівкою в нижньому Новгороді проводиться з метою захисту таких елементів транспортного засобу:

  • Передні крила, капот
  • Арки задніх коліс
  • Зони під дверними ручками
  • бампери Пофарбовані і т. п.

Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує обтягнути плівкою машину, ціну на цю роботу Вам озвучать консультанти компанії «АлармАвто». Обклеювання автомобіля плівкою є однією з послуг, що надаються співробітниками нашої організації. Ми пропонуємо обтягнути автомобіль за прийнятною ціною.

Технологія нанесення

антигравійний Захист в Нижньому Новгороді отримала широке поширення, завдяки своїм неперевершеним експлуатаційними характеристиками. Однак обклеювання машини буде достатньо ефективною тільки в тому випадку, якщо цією роботою займався компетентний фахівець. Дана процедура має свої нюанси.

Перш ніж буде проведена обклейка плівкою машини, транспортний засіб необхідно ретельно вимити. Слід видалити всі забруднення: пташиний послід, бітумні плями, сліди від комах і т. п. Обклеювання повинна проводитися в закритому приміщенні, оскільки неможливо якісно обтягнути авто під впливом сонячних променів, опадів або протягів.

В нашій компанії на таку послугу, як обклеювання авто плівкою в Нижньому Новгороді, ціна відрізняється демократичністю. Ми виконуємо всі роботи у суворій відповідності з приписами виробника автоплівки. Щоб дізнатися, скільки коштує обтягнути машину плівкою, здзвонитеся з нашими консультантами за телефоном, вказаним на сайті.

Придбайте якісні матеріали

Якщо Ви хочете дізнатися, скільки буде коштувати обтягнути машину, ціна у Нижньому Новгороді на дану послугу буде залежати від якості придбаного матеріалу. У нас Ви можете купити захист антигравийную для авто за середньоринковою ціною. У компанії «АлармАвто» можна швидко і недорого обтягнути автомобіль захисної автопленкой, термін служби якої становить до 7 років.

Ми рекомендуємо всім своїм клієнтам обклеїти машину, адже ціна автоплівки не порівнянна з вартістю відновлення пошкодженого лакофарбового покриття. Ми пропонуємо Вам обтягнути автомобіль за доступною ціною. Послуги фахівців компанії «АлармАвто» дозволять Вашому транспортному засобу зберегти естетично привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Антигравійна плівка, обклеювання автомобіля антигравійною плівкою, від 800 руб з установкоюАнтигравійна плівка, обклеювання автомобіля антигравійною плівкою, від 800 руб з установкою

Короткий зміст статті: Обклеювання автомобіля плівкою забезпечує захист кузова від подряпин і відколів. Ми реалізуємо антигравийную плівку і займаємося її нанесенням. обклеювання авто плівкою антигравійна плівка машину обклеїти плівкою

Джерело: Антигравійна плівка — обклеювання автомобіля антигравійною плівкою — від 800 руб з установкою

Замовити: обклеїти машину плівкою.

Також ви можете прочитати