обклеїти машину плівкою

Аэрографика,декор плівки ….., Great Wall Hover Клуб

10.03.2015

Great Wall Hover Клуб

В ГИБДД потрібно робити відмітку, якщо більше 30% кузова змінено за кольором.

Чорні карбонові машини я бачила на дорогах — здорово виглядають.

А сіренький хто-небудь бачив? Мож є у кого картинка?

І ще — плівка не відклеюється? І як мити обклеєну машину?

1. Квітів багато різних.

2. Плівка не відклеюється, якщо під нею немає повітря і краю добре проеклеины, бувають випадки коли по невмінню через кілька років плівку отклеиваю в місці з фарбою.

3. Мити як зазвичай!

Це плівка їй хрін що буде так це з розділу пластмас і вона разлогается від 400лет за умови закопаною в землі. Так, так що обклей січас і через 300лет може її де і розкопають орхиологи. ))

Звичайно силь сказано але як захист лако барвистого матеріалу це підходить відмінно. Всі пам’ятають рекламу поліролі, який показували вплив сонячних променів на фарбу? Якщо ні, то сенс такий: вода залишена на деталі практично як лінза окулярів каторая збирає світло в один пучок. Тим сами вчасно сонця поступово прожигоет акрил(це ніж фарбують машини), далі вода проникає під фарбу і питывает в ґрунт, ґрунт і має властивість затримувати воду за рахунок своєї кристалічної решітки, далі вода стикаючись з металом викликає іржу. Що особливо часто зустрічає на автомобілях з 2000р. не навсех але вони трапляються, в народі такі місця називають павутиною. Якщо її не прибрати деталь може наскрізь прогніть за пару років.

Так що ось. воизбижание цього ви можете робити все, що вважаєте за правельным. Якщо і рідкі пластмаси на носящиеся розпилювачем, багато різних варіантів.

вообщем найпростіший спосіб для кожного свій.

Короткий зміст статті: машину обклеїти плівкою

Джерело: Аэрографика,декор плівки ….. — Great Wall Hover Клуб

Замовити: обклеїти машину плівкою.

Також ви можете прочитати