Новини

Самоклеюча плівка для меблів з малюнками та під дерево

08.02.2015

Самоклеюча плівка з малюнком

Для тих, хто любить оригінальні рішення в декорі, переваги цього виду обробки зрозумілі — друк на самоклеючій плівці дозволяє створювати незвичайні малюнки та візерунки, які потім будуть радувати вас і ваших гостей.

Фантазія дизайнера в даному випадку не обмежена нічим. Крім класичних варіантів з імітацією натуральних оздоблювальних матеріалів застосовується самоклеюча плівка з малюнком по індивідуальним замовленням. Зобразити на поверхні плівки можна все, що прийде в голову — починаючи від вінтажного візерунка до фігурок тварин і мультиплікаційних персонажів для оформлення дитячої.

Плівка самоклеюча під дерево

Найбільш ходовий варіант, вже полюбився багатьом дизайнерам і просто любителям декору — це плівка самоклеюча під дерево. Візерунковий малюнок на плівці дозволяє імітувати поверхню деревини, так що здалеку її неможливо відрізнити від справжньої.

Плівка самоклеюча вітражна

Застосовується, як правило, для декору прозорих і напівпрозорих поверхонь: наприклад, віконного скла, прозорого журнального столика. Красиво буде виглядати обклеєний такою плівкою кахель у ванній кімнаті.

До речі, плівка самоклеюча вітражна з візерунком у вигляді кахельної плитки, може стати непоганою альтернативою справжньому кахлю у ванній або на кухні.

Хочете більш «важкий», діловий стиль — вам на допомогу прийде самоклеюча плівка з металевим ефектом. Нею можна буде обклеїти стільниці, ручки крісел, ніжки столів і стільців.

Для тих, хто хоче створити в квартирі затишок, більше підійдуть дерев’яні візерунки. Шанувальники креативних рішень можуть пошукати плівку яскравих кольорів з незвичайними візерунками. Для дитячих і спальної кімнати підійдуть варіанти з весняними ніжними узорами. Деякі види плівки мають тиснення, що дозволяє вам створювати ще більш незвичайний ефект в оформленні. Іноді в продажу зустрічається самоклеюча плівка для меблів з велюровим ефектом.

Для тих, хто збирається робити ремонт на кухні, крім самоклейки, ми пропонуємо купити вінілові шпалери або інші види шпалер, які ви завжди з легкістю зможете очистити від забруднень.

Короткий зміст статті: Простий та оригінальний спосіб швидко вирішити проблему косметичного ремонту в квартирі — самоклеюча плівка для меблів

Замовити: самоклеюча плівка для меблів.

Також ви можете прочитати