Новини

Рекламне агентство AMG, Автовинил

04.03.2015

Автовинил

Рекламне агентство AMG, Автовинил

Автовинил — це спеціальна автомобільна ПВХ-плівка, яка наноситься на кузов автомобіля за особливою, унікальною технологією і дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання: від зміни кольору автомобіля і розміщення реклами до захисту лакофарбового покриття.

Вініл на авто здатний змінити зовнішній вигляд автомобіля до невпізнання. Це викликано тим, що авто вініл надає широкі можливості для реалізації різноманітних ідей, від нанесення невеликих вінілових наклейок на окремі частини кузова, до перетяжки вінілом всього кузова цілком.

Крім цього, автовинил має ряд незаперечних переваг.

По-перше, вініл на авто, за рахунок своєї щільності надає лакофарбовому покриттю додатковий захист кузова від відколів, подряпин, природних опадів, що тільки позитивно позначиться на його довговічності.

Універсальність.

По-друге, у порівнянні з тією ж аерографією, авто вініл наноситься простіше і швидше, а отже вся робота для власника автомобіля обходиться дешевше. При цьому, в більшості випадків, автовинил нанесені на кузов виглядає нічим не гірше точно такий же аерографії. Не дарма ж перетяжку вінілом ще називають — аерографія плівкою. Для довідки, перетяжка автомобіля вінілом займає всього кілька днів, а для нанесення аерографії потрібно не менше 1 тижня. Плюс до цього, якщо малюнок Вам набрид, можете абсолютно безболісно для лакофарбового покриття автомобіля видалити карбонову плівку, чого не можна зробити з аерографією.

Різноманітність.

Вініл на авто виготовляється в різних колірних рішеннях, із застосуванням різноманітної фактури. Тут дійсно є з чого вибирати — вініл під карбон, матова авто плівка, авто вініл з глянцевою фактурою, 3d карбон — ось тільки невеликий перелік найбільш популярних видів вінілової плівки.

Довговічність.

Авто вініл за рахунок своєї міцної структури може використовуватися протягом досить тривалого періоду часу, а існуючі технології полірування вінілового покриття, допоможуть уникнути передчасного зносу і ліквідувати локальні пошкодження. Вініл на авто не вимагає спеціального догляду і переносить будь-які погодні умови, в тому числі морози і спеку. Але навіть у тому випадку, якщо настане момент, коли карбонову плівку необхідно буде видалити, це можна буде зробити швидко і безболісно для лакофарбового покриття автомобіля.

Вініл на авто можна використовувати в різних варіаціях. Починаючи від найпростіших зображень, виконаних вінілової плівкою одного кольору і закінчуючи складними художніми зображеннями з застосуванням декількох видів плівки різних кольорів, відтінків і фактури. Не рідко автовинил використовують у рекламних цілях, коли з допомогою карбонової плівки зображують бренди і логотипи.

Рекламне агентство AMG, Автовинил

останнім часом нерідко можна побачити сучасні автомобілі, лакофарбове покриття яких абсолютно не блищить. Такі матові авто відразу кидаються в очі. Це як раз і є яскравий приклад того, як матова авто плівка здатна змінити зовнішній вигляд автомобіля. Змінити колір з допомогою карбонової плівки можна як одному, наприклад капот, або декільком елементам кузова, так і всьому автомобілю цілком.

Досить тривалий час технологія нанесення авто вінілу на кузов автомобілів застосовувалася тільки в автоспорті, для обклеювання кузова рекламними наклейками. Сьогодні ж ця технологія інтегрувалася в індивідуальний тюнінг.

Рекламне агентство AMG, АвтовинилРекламне агентство AMG, Автовинил

Незважаючи на уявну простоту виконання робіт по нанесенню вінілу на авто, цю роботу краще довірити професіоналам. Від того наскільки якісно буде проведена ця робота, залежатиме термін служби вінілової плівки і те, як вона буде виглядати.

Рекламне агентство «AMG» готова запропонувати Вам свої послуги. Обклеювання кузова автомобіля різними непрозорими кольоровими автомобільними плівками, Обклеювання деталей автомобіля текстурної плівкою «3D-карбон», матові авто, аерографія плівкою — все це і багато чого іншого.

Пам’ятайте, автовинил може додати індивідуальність Вашому автомобілю і доставляти естетичне задоволення Вам і Вашим близьким протягом довгого часу

Закон про зміну кольору

На даний момент немає нормативних документів, які встановлюють вимоги до аерографії на транспортних засобах, які не містять рекламної інформації. Основне обмеження — малюнок і його колірна гамма не повинні імітувати забарвлення спец. автомобілів. Малюнок не повинен займати більше 30% кузова або повинен бути виконаний в колір кузова. Грубо кажучи можна розмалювати всю машину синього кольору наприклад в море і ніхто не зможе сказати, що ця машина не є синій. Більш того, можна звернутися у відділення ДАІ за місцем реєстрації ТЗ і проставити в ПТС у графі «Особливі позначки» інформацію про нанесеному малюнку.

Запитання клієнтів:

останнім часом на дорогах міста збільшилася кількість автомобілів, власники яких практикують нанесення на лакофарбове покриття кузова (кабіни) різних кольорових аплікацій і малюнків художнього змісту.

Відповідь юриста:

Конкретні обмеження з нанесення малюнків, або перефарбування кузова автомобіля в різні кольори, нормативні документи не містять. Проте, власники зобов’язані враховувати, що при перефарбовуванні автомобіля не допускається використовувати кольорографічні схеми, які передбачені ГОСТ 50574-93 і застосовні тільки до транспортних засобів, що належать оперативних і спеціальних служб. Наприклад, не можна використовувати контрастні горизонтальні смуги синього кольору в поєднанні з білим, червоні вертикальні смуги на передній і задній частинах автомобіля білого кольору і т. д. При цьому, що наноситься на поверхню кузова автомобіля малюнок не повинен бути аморального або такому, що принижує гідність людини змісту. Також, малюнок не повинен містити інформації, яка спонукає до дії, т. к. може бути розцінена як реклама, на що потрібен дозвіл видають ліцензії органів.

Рекламне агентство AMG, Автовинил

Слід зазначити, що в більшості випадків вищеописана «разукраска» автомобілів є відступом від норм і вимог по експлуатації транспортних засобів. Так, колір кузова (кабіни) автомобіля є значущою особливістю, про що у відповідній графі основного документа (Паспорта транспортного засобу) робиться запис із зазначенням конкретного кольору лакофарбового покриття. Власники упускають з уваги те, що нанесення малюнка великих розмірів на поверхню кузова найчастіше не дозволяє встановити фактичний колір автомобіля при його зовнішньому огляді з однієї або декількох сторін

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати