Новини

Правила нанесення вінілових плівок

31.01.2015

самоклеюча плівка Захисна для дзеркал
Нанесення вінілової плівки

Правила нанесення вінілових плівок Підготовка поверхні, є ключем до легкого нанесення вирізаною або надрукованою вінілової плівки. Хороша підготовка поверхні забезпечує тривалу і безперервну службу в подальшому.

Будь-яка поверхня, на яку наноситься вінілова плівка, повинна бути чистою і вільною від забруднень, для забезпечення надійного зв’язку клею з приклеиваемым матеріалом. Для очищення поверхні потрібно користуватися очисником, навіть якщо нанесення плівки здійснюється на короткий проміжок часу. Нещодавно пофарбовані поверхні повинні бути залишені до повного висихання. Уникайте жирної, пухкої або пористої основи. Субстрати, схильні до дегазації, призводять до утворення міхурів під вінілом, і в кінцевому результаті ведуть до повного відклеювання плівки. До таких поверхнях відносять: полікарбонати, деякі акрили, а також поверхні, оброблені силіконом, воском, герметиком або лаком. Особливу увагу має приділятися при наклейці на вінілові матеріали, такі як тент, банерна тканина, та інші. Ці субстрати містять пластифікатори, які можуть мігрувати на лицьову сторону плівки. Першою ознакою міграції пластифікаторів, є натягування клею. Примітка: звернути процес міграції неможливо. Перешкоджати міграції можна, якщо підібрати правильну вінілову плівку.

Методи нанесення вінілу

    Сухий метод. Візьміть монтажку з приклеєним зображенням і злегка розташуйте на субстраті. Твердим ракелем почніть розгладження від середини до раю. Тиск по всій площі має бути рівномірне. Повільно зніміть монтажку. Ще раз пройдіть ракелем по всьому зображенню, для забезпечення максимальної адгезії, при цьому потрібно намагатися, щоб не подряпати зображення або субстрат. Вологий метод. Великі ділянки краще всього наносити мокрим методом, так як цей метод допомагає позбутися від бульбашок повітря на великих площах вінілу. Мокрий спосіб також дозволяє повторно позиціонувати зображення кілька разів, як наприклад, при приклеюванні багатобарвних логотипів, вимагають точного вирівнювання. Для змочування бажано використовувати спеціальні рідини. Використання миючих засобів, для отримання мильного розчину не радимо, бо то більшість коштів містить певного виду жири, які послаблюють міцність клейового з’єднання. Злегка змочіть вінілову плівку зі сторони клею розпилювачем, або, як альтернатива, змочіть субстрат губкою. Розмістіть плавним рухом плівку на субстраті, забезпечивши правильну позицію. Жорстким ракелем видавіть залишки води і повітря, рухаючись від середини до краю. Після нанесення, монтажна плівка повинна висохнути протягом 30-60 хвилин. Час висихання залежить від температури навколишнього середовища. Для прискорення процесу висихання можна використовувати фен. Не поспішаючи видалити монтажну папір. Ще раз пройдіть ракелем по всьому зображенню, для забезпечення максимальної адгезії, при цьому потрібно намагатися, щоб не подряпати зображення або субстрат.

Короткий зміст статті: Правильно нанесення вінілової плівки забезпечить якісну адгезію приклеюваної аплікації або друкованого матеріалу до поверхні. вінілові плівки

Джерело: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати