Новини

Пленка карбон

26.12.2014

Компанія Arden

Пленка карбон Німецька тюнінгова компанія Arden була заснована в 1972 році Йохеном Арденом, і спочатку спеціалізувалася на модернізації виключно автомобілів марки Jaguar. Але, з часом, ця компанія також почала співпрацювати з преміум-моделями позашляховиків Range Rover. Вона почала розвиваючись одночасно в двох напрямках і розробляти програми тюнінга для і Range Rover Sport. так і для «великого» Range Rover.

Яскравим прикладом є Arden AR6 Stronger Range Rover Sport. Він має досить широкий аеродинамічний обвіс, передній бампер якого складається з вмонтованих габаритних фар, з використанням LED технології. Крім цього, тюнінг кузова даної моделі включає в себе установку додаткових бічних спідниць і крил, радіаторних грат зі сталі ручної роботи, вентиляційними отворами, а також ексклюзивним заднім бампером.

Незамінним елементом комплекту є стильна вихлопна система, що має чотири вихлопні труби, а також бічні підніжки з сталі, виготовлені спеціально під цю модель. Вона розташована в містечку Bottrop, який знаходиться в Німеччині, і була заснована Бодо Бушманом і Клаусом Бракманом в 1977 році. В основному, дана компанія спеціалізується на кузовному і моторному тюнінгу автомобілів марки Mercedes-Benz. а також Maybach і Smart.

Асортимент компонентів для якісного тюнінгу екстер’єру досить великий, які розраховані на різну цінову категорію замовників. Компанія Brabus пропонує своїм клієнтам порівняно не дорогі варіанти, які переважно поширюються на популярні моделі Mercedes середнього класу. Це установка низькопрофільних покришок, комплектів аеродинамічних підвісок, простих спойлерів, а також кованих колісних дисків власного дизайну.

Крім цього, компанія пропонує більш глибоку модернізацію і тюнінг кузова Mercedes, мають серйозні, кардинальні зміни в зовнішньому вигляді. На автомобіль встановлюється ексклюзивний обвіс від Brabus, який включає в себе задній і передній бампери, спойлер на дах, а також розширювачі колісних арок. Крім цього, встановлюється адаптована унікальна радіаторна решітка, вдосконалюється вихлопна система, передній бампер інтегруються фари дальнього світла і протитуманні ліхтарі, а в задній бампер і пороги встановлюються світлодіоди.

Якщо Ви хочете вдихнути в свій автомобіль нове життя і повністю перетворити його, звертайтеся в Аверс-Центр, і ми з величезною радістю Вам у цьому допоможемо.

Компанія Hamann

Пленка карбон Німецька компанія Hamann Motorsport GmbH відома на всіх континентах, має багаторічний досвід роботи і спеціалізується, в першу чергу, на автомобілях марки BMW. Крім цього, Hamann Motorsport GmbH співпрацює з такими виробниками транспортних засобів як: Ferrari, Porsche, McLaren, Rolls-Royce, Land Rover, Aston Martin, Fiat, Maserati, Lamborghini та інші.

Компанія Hamann, на протязі тривалого періоду часу, створює найбільш розгорнуті програми практично для всіх автомобілів марки BMW. Завдяки ефективному зовнішнім виглядом аеродинамічних елементів, зокрема це стосується спойлера і переднього бампера, модернізоване кожне авто, починаючи від першої серії і закінчуючи серією М6, має єдиний ексклюзивний стиль. Впізнаваність моделей компанії Hamann відмінно підкреслюється характерними колісними дисками. Навіть не дивлячись на те, що останнім часом програма дисків була суттєво доповнена новими моделями, все ж дух, а також своєрідні і неповторні риси Hamann залишилися незмінними.

Займаючи лідируючі в світі позиції з тюнінгу автомобілів марки BMW, компанія Hamann пропонує своїм численним шанувальникам величезна безліч різноманітних технічних компонентів: потужні гальмівні системи, комплекти підвісок, а також вихлопні системи, що мають харизматичне звуковий супровід. Якщо у Вас автомобіль BMW і Ви хочете зробити його особливим, підкреслити унікальність і ексклюзивність, тоді звертайтесь до нас і ми обов’язково реалізуємо всі Ваші побажання.

Компанія Lumma

Пленка карбон Тюнінгова компанія Lumma ось вже протягом більш ніж 20-ти років здійснює виготовлення високоякісних і ексклюзивних аеродинамічних комплектів. Переломним моментом в історії цієї компанії став 2000 рік, коли вони запропонували абсолютно нове рішення тюнінгу екстер’єру таких всесвітньо відомих автомобільних марок, як BMW E36, Opel Astra F і G, Opel Tigra, Ford Focus і Ford Puma. З тих пір і до сьогоднішнього дня Lumma займає на європейському ринку тюнінгу лідируючі позиції. 10 років тому, ця компанія, почала спеціалізуватися на виготовленні аеродинамічних комплектів для автомобілів преміум класу.

Дизайн, який пропонує Lumma для BMW — це завжди абсолютно новий, свіжий погляд, не має аналогів у всьому світі. Досить за короткий період часу дана тюнінгова компанія змогла виготовити безліч комплектів, що складаються з яскравих, ефектних і що запам’ятовуються аеродинамічних елементів практично для будь-якої моделі BMW. Тепер Lumma здатна за максимально короткий період часу, практично відразу ж після появи на світ чергової новинки від BMW, запропонувати своїм шанувальникам власний варіант. Найдивовижніше те, що ця компанія, для найпоширеніших моделей BMW, створює кілька версій, що в повній мірі дає можливість клієнтові вибирати найбільш прийнятний для себе зовнішній вигляд. Зупинити свій вибір на стриманому, консервативному варіанті, або ж замовити більш агресивні і грізні бампера, ефектні спойлера, а також розширені колісні арки.

Компанія Carlsson

Пленка карбон Компанія Carlsson — це зразок динаміки і розкоші. Вона була заснована в Німеччині в 1989 році і є однією з провідних компаній в області тюнінга автомобілів марки Mercedes-Benz. Крім естетичного задоволення, дані зміни суттєво знизять аеродинамічний опір. Компанія TechArt пропонує адаптовані спортивні вихлопні системи, які забезпечать більш низький рівень шуму, а також спеціальні пружини і тюнінговані бічні повітрозабірники.

Крім перерахованих вище стандартних змін, також кожен клієнт може замовити ексклюзивну модернізацію окремо взятих елементів, надавши своєму улюбленцю особливий характер.

Компанія Mansory

Пленка карбон Німецька компанія Mansory, була заснована в 1989 році паном Мансори. Головний центр знаходиться в Німеччині, у місті Бранд, займається тюнінгом автомобілів виключно преміум-класу. Спочатку це були тільки представники туманного Альбіону — Bentley, Rolls Royce і Aston Martin. Але через певний час, честі бути удосконаленими компанією Mansory удостоїлися Ferrari, Porsche і Mercedes-Benz.

Всі роботи цього тюнінг-ательє користуються величезною популярністю не тільки в Європі, але і у всьому світі. Вони є справжніми шедеврами на колесах, ідеальним поєднанням розкоші, витонченості, краси, а також технічної функціональності. Автомобілі від компанії Mansory — це твір мистецтва, виміряне лімітованими серіями, про який мріє кожен автолюбитель, але мають шанс насолодитися ним лише обрані.

У процесі модернізації екстер’єру використовуються тільки найкращі, бездоганні деталі, виготовлені з високоякісних матеріалів. Одним з найбільш розкішних варіантів, який диктує нові стандарти якості дизайну, є Mansory Conquistador, програма з доопрацювання Rolls-Royce Phantom. Встановлюється подовжена, зроблена вручну, алюмінієва решітка радіатора, передній спойлер вмонтовані світлодіодні лампи денного світла.

Задня частина автомобіля прикрашена вихлопною системою, виготовленої з нержавіючої сталі, а також багажником, з встановленим на ньому спойлером. Крім цього, використовуються 24х дюймові колеса, шириною в 10 дюймів, що надає Rolls-Royce Phantom благородний вигляд і додаткову солідність автомобілю.

Компанія ABT Sportsline

Пленка карбон Тюнінгова компанія ABT Sportsline була заснована ще в 1970 році і спеціалізується на модернізації екстер’єру таких марок автомобілів як Volkswagen, Audi, Skoda і Seat. Займається доробкою і зміною не тільки зовнішнього та внутрішнього виду, але і поліпшенням технічних характеристик двигуна.

Компанія ABT Sportsline постійно розвивається і розширюється. В даний момент, вона не тільки здійснює тюнінг сучасних моделей Volkswagen і Audi, але і роблять також акцент на їх гоночні модифікації. Така тісна співпраця, дозволяє значно швидше інших компаній-конкурентів пропонувати проекти по здійсненню модернізації новинок концерну VW Group.

За довгі роки роботи з поліпшення екстер’єру, інтер’єру, а також двигуна, компанія ABT Sportsline виробила свій фірмовий, визначений стиль, який чітко виділяється на тлі інших. Таким чином, всі зовнішні зміни автомобіля, такі як: задній і передній бампери, спойлери, решітки радіатора, які виготовлені вручну, вихлопна система, 18 або 19-дюймові легкосплавні диски і інші елементи, є унікальними, а також ексклюзивними.

Варто звернути також увагу на те, що компанія ABT Sportsline використовує в процесі тюнинга экстерьрера виключно якісні та надійні матеріали. Такий підхід до виконання роботи, не лише робить дизайн автомобіля яскравим і незабутнім, перетворюючи його в справжній твір мистецтва, але і істотно зменшує ризик для здоров’я і життя водія.

Пленка карбон Сьогодні практично всім відомо, що карбон є одним з кращих композитних матеріалів, які використовуються при тюнингу автомобілів. Карбон. будучи вуглепластиком, досить стійкий до механічних пошкоджень, розтягування і розривів. Це певною мірою ставить карбон на один рівень міцності зі сталлю. Однак він може і зламатися, якщо його стиснути. Ця проблема вирішується шляхом кутового переплетення ниток, а також їх накладення шарами, в кожному з яких свій напрямок вуглецевих ниток. Покриття карбоном деталей автомобіля ідентично ідентичне скріпленню склопластиків. Воно здійснюється з застосуванням смол, при чому, коли проводять тюнінг карбоном поверхонь автомобіля, використовуються більш дорогі і високоякісні смоли.

Фахівці компанії «Аверс-Центр» при виконанні замовлень використовують всі переваги такого матеріалу як карбон. Мода на покриття карбоном прийшла до власників автомобілів саме від спорткарів, даючи максимальну міцність при мінімумі ваги. Однак, не дивлячись на всі його практичні властивості, багато автовласників цінують карбон за специфічний зовнішній вигляд, яким наділяються виготовлені з нього або покриті їм деталі. Карбон на деталях автомобіля виглядає досить стильно і престижно. На відміну від тих же щогл і інших компонентів, виготовлених з карбону, які вимагають високої міцності виконання, покриття карбоном деталей кузова автомобіля, а в особливості інтер’єру салону створює враження тканинного покриття з різними варіантами виконання переливчатого малюнка.

Пленка карбон Що ж стосується самого плетіння, карбон. застосовуваний майстрами нашої компанії, може бути представлений такими видами, як «рогожа», «3 на 3», «1 на 3» та іншими. В результаті клієнт автомобіль, збагачений оригінальним і стильним орнаментом виконання деталей салону.

Багато людей, почувши слово «карбон » малюють у своїй уяві автомобільні капоти

Замовити: карбон київ.

Також ви можете прочитати