Новини

Пленка карбон

04.02.2015

Що таке Oracal

Що таке Oracal

Пленка карбон

Oracal, або оракал, — це самоклеюча плівка-один з найбільш затребуваних матеріалів для друку і одна з найпопулярніших послуг, пропонованих полиграфиями. Сьогодні існують кілька видів самоклеющейся плівки, що виконують різне призначення.

найпопулярніший вид оракала — це оракал 640-ї серії, який представляє собою універсальну плівку, що підходить для виконання практично будь-яких завдань. Ця різновид оракала відмінно підходить для нанесення на плоскі поверхні, а також для накочення на жорсткі листові матеріали.

Для більш складних задач використовують спеціальні типи плівки. Популярна послуга, багато компаній розміщенням реклами в контакті активно просувають цю послугу — друк на Oracal і накочення його на поверхню транспорту. Така накочення дозволяє захистити корпус авто від подряпин, дрібних каменів, опадів, а також дозволяє використовувати авто в якості рекламного засобу.

Для цього зображення друкують на так званому » транспортному оракалі. В процесі накочення плівку нагрівають, завдяки чому вона набуває еластичність, необхідну для ретельного покриттях всіх вигинів і елементів корпусу авто

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати