Новини

Пленка карбон

18.12.2014

Наприклад, оновити меблі за допомогою самоклеющейся плівки набагато вигідніше, ніж купити нові меблі. Також, якщо необхідно захистити вікна від цікавих поглядів, не використовуючи фіранки, прозора вітражна самоклеюча плівка — це краще рішення.

Самоклеючі плівки з декором під дерево охоплюють близько 70 різних малюнків, починаючи з класичного дуба і сосни, тропічних порід дерева, буку і до химерних фантастичних малюнків. Палітра візерункових плівок простягається від тиснених прозорих плівок і прозорого візерункового скла для прикраси вікон до фантастичних узорів та дитячих мотивів, а спеціальні візерунки під плитку, під мармур і рельєфні візерунки дозволяють дешево і швидко відтворити натуральний матеріал. Переливається або металева самоклеюча плівка, а також самоклеюча плівка з велюровим ефектом багата грою фарб. Існують також самоклеюча плівка, яка завдяки особливому ущільнення, призначена спеціально для поверхонь, що піддаються сильним навантаженням. На нашому ринку в даний час самоклеюча плівка представлена наступними німецькими марками: «D-C-FIX», «FRIEDOLA», «ALCOR».

Пленка карбон

2. Основа. яку необхідно обклеїти самоклеющейся плівкою, повинна бути чистою, гладкою, без жиру і пилу. Щоб знежирити поверхню, можна протерти її водою і засобом для миття, а в екстрених випадках — лужним розчином.

 • Ідеальною основою є дошки з лаковим покриттям, очищені від пилу.
 • Дошки без лакового покриття грунтуються за допомогою поліефірного або грунтового лаку, а в разі необхідності за допомогою метилового шпалерного клею.
 • Шорсткі, пористі поверхні ( дерево, фанера, стружка-плита, тканина, пробка, керамічна плитка, гіпс, штукатурка тощо) повинні бути сухими, без пилу. При необхідності поверхню можна обробити грунтовкою.
 • Нерівні або розтріскані основи вирівнюються за допомогою шпаклювальної маси і відшліфовуються. Потім їх необхідно зачистити і покрити складом грунтовки (на основі акрилу) — це необхідно для забезпечення максимальної міцності приклеювання самоклеющейся плівки. Точильная пил зчищається щіткою або змивається етиловим спиртом.
 • При наклеюванні на скло, синтетичні гладкі матеріали (лак, пластмаса і т. Пригладжувати необхідно від центру до країв — цим можна уникнути утворення повітряних бульбашок. Якщо в деяких місцях все-таки залишаться такі міхури, то їх слід проколоти голкою, обережно випустивши повітря з-під самоклеющейся плівки. Якщо самоклеюча плівка приклеєна неправильно, то нова піддається коригуванню самоклеюча плівка приклеюється остаточно лише через кілька годин, так що самоклеющуюся плівку можна зняти з твердого підстави і наклеїти по-новому.

  5. Обклеювання кутів і країв.

  • Круглі краю. Існує наступний прийом: самоклейка плівка нагрівається звичайним ручним феном. Після цього її дуже просто загнути і приклеїти з внутрішньої сторони.
  • Рівні кути і канти (наприклад книжкові палітурки). У цьому випадку, виступаючі кути самоклеющейся плівки найкраще надрізати під кутом в 45 градусів, а після цього загнути і приклеїти.
  • Для отримання чистих країв необхідно загладити саоклеющуюся плівку по краях кілька разів великим пальцем — тоді самоклеюча плівка ляже точно по краю.

  6. Складання кількох полотнищ

  Замовити: самоклеюча плівка.

Також ви можете прочитати