Новини

Пленка карбон

28.01.2015

Друк наклейки в Києві та друк стікерів, виготовлення фігурних наклейок та стікерів на самоклеючій плівці і папері

Терміновий друк наклейки у Києві та друк стікерів на замовлення для реклами та оформлення і технічного використання, замовити друк наклейок різної форми і розміру з доставкою ви можете в друкарні комплексного обслуговування Витопринт.

Використовуючи сучасні технічні потужності для друку наклейок та стікерів на самоклеючій плівці або папері, та маючи в розпорядженні обладнання для надання різних форм наліпок та стікерами, наша друкарня надрукує наклейку і стікер будь-якого рівня складності з використання основних і додаткових фарб. Також додамо надрукованим наліпок та стікерами бажані геометричні фігури за бажанням замовника.

Пленка карбон

Наклейки — тип поліграфічної продукції, що має однобічну клейову основу з одного боку і, як правило, з нанесеною інформацій з іншого боку. Різноманітність форм і в деяких випадках в залежності від матеріалу хороша стійкість наклейки до погодних умов і впливів навколишнього середовища дозволяє використовувати наклейки не тільки всередині, але ще зовні приміщень.

Стікери — різновид або тип наклейки, найчастіше виготовляється маленького формату для наклеювання на всякого роду поверхні. До різновиду виготовляються стікерів можна віднести гарантійні, ідентифікаційні, інвентарні та датовані наклейки з різним терміном служби.

Виготовлення наклейок та стікерів, види печатающихся наклейок та стікерів

Друкарня готова виконати для вас виготовлення наклейок та стікерів в Києві на папері і плівці різноманітної форми, маленькі стікери і наклейки великих розмірів будь кольоровості з доставкою при необхідності по Києву.

Наша компанія має великий досвід у виготовленні наклейок та стікерів різного призначення і маємо можливість виготовити наклейки і стікери практично будь-якої складності, враховуючи побажання замовника до функціональності виготовлюваної продукції і терміну служби поліграфії.

Поширеними матеріалами для виготовлення наклейок та стікерів є самоклеющаяся папір різного сорту і щільності в залежності від подальшого застосування також різноманітні типи прозорою і кольорової плівки з односторонньою клеючою основою, а іноді застосовуються металізовані або голографічні види самоклеющейся плівки у виробництві наклейок та стікерів.jpg» />

Фігурні наклейки і стікери на папері і плівках

Для додання оригінальності етикетці або стікери досить зробити своєрідну фігуру, яка в свою чергу дозволить виділитися серед аналогічних продуктів, також привернути увагу оточуючих.

Пленка карбон

Висічна наклейка або стікер

При виготовленні продукції великих тиражів, коли необхідно мати кожну одиницю або комплект на одному аркуші і при виготовленні фігурних наклейок та стікерів з щільною підкладкою, використовують технологію висікання з використанням заздалегідь виготовлених штампів для висічки.

Пленка карбон

Просічно наклейки, стікери на папері і плівці

В основі виробництва наклейок та стікерів несуть у собі функції пломби-наклейки використовуються для просічки неможливості відклеїти, не пошкодивши друковану продукцію. Також просічки широко використовуються на фабричних самоклеючих аркушах паперу і плівки з заданих форматів етикеток або стікерів на аркуші і готовими для друку на поверхні. Індивідуальні просічно наклейки і стікери виготовляються з необхідною для замовника формою і кількістю продукції на аркуші, а просічки дозволяють легко відокремити наклейку або стікер від захисної основи.

Для виготовлення пломбувальних захисних наклейок, стікерів та використовують різноманітні види друку, голографічне тиснення також нумерацію і приховані просічки на самоклеючій продукції в залежності від необхідного ступеня захисту.

Стікери і наклейки для товарів та продукції громадського використання

Багатий вибір самоклеючих матеріалів дозволяє виготовляти наклейки і стікери всіляких розмірів та геометричних форм для використання на товарах та продукції громадського використання.

Надрукувати наклейки і стікери в друкарні оперативного друку Києва

Надрукувати і виготовити наклейки і стікери в Києві за доступною ціною та якістю з доставкою по місту, можливо, якщо звернутися за виготовленням наклейок та стікерів в друкарню оперативного друку «Витопринт» Київ р..

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте кваліфіковану консультацію та рекомендації з виготовлення та друку інформації на клеїть основі для ваших потреб, якісний друк наклейки також стікерів за помірними цінами та можливістю доставки готової продукції у ваш офіс Києва.

Конкурентні ціни на виготовлення та друк наклейки стікерів в Києві!

Відмінне співвідношення ціни і якості виготовленої продукції.

Оперативне виконання поліграфічних замовлень з доставкою до замовника.

Матеріали для виробництва наклейок та стікерів

Дуже популярно виготовлення наклейок та стікерів на спеціалізованій білому папері, або прозорій білій та кольоровій плівці з клейкою основою, виготовлення вінілових наклейок користуються широкою популярністю для зовнішнього застосування і іміджевих цілей.

Виготовлення наклейки на спеціалізованих вінілі є не менш затребуваним на сьогоднішньому ринку і ефектним матеріалом і помічником (наприклад) в інтер’єрної декорації.

У деяких випадках для виробництва інформаційної та рекламної наклейки використовують тонкий пластик з нанесеним з одного боку клейовим шаром.

Хорошим клейким матеріалом для виготовлення наклейки або стікера та залучення до них уваги можуть послужити плівки і папір з яскравим забарвленням (флуоресцентні кольори).

Самоклеющуюся продукцію можна рівним чином розділити на кілька категорій за клейовій основі. Деяка продукція має постійну клейку основу для щільного також довговічного прилипання на поверхні, знімний тип продукції дозволяє демонтувати при необхідності наклеєне зображення без залишків клею на поверхні, саморазрушающиеся сорту не дозволяють демонтувати продукцію без заподіяння деформації і пошкоджень.

Наклейки і стікери на фользі або металізованих сортах самоклеющейся плівки користуються меншим попитом, незважаючи на невелику вартість друку на такому матеріалі.

Технології друку наклейок та стікерів

Серед широко спектру друкарських технологій, вибір технології нанесення зображення та різноманітної інформації на наклейку і стікери і надання наклейці необхідної фігури залежить в першу чергу від подальшої функції наклейки і стікери і місця їх застосування, а також необхідної кількості готових етикеток.

Надрукувати наклейки і стікери можливо на офсетних друкарських машинах, методом цифрового друку, з використанням шовкотрафаретного друку і з використанням широкоформатних друкувальних плотерів на плівках і самоклеючих папери в залежності від необхідного кінцевого результату

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати