Новини

Пленка карбон

06.01.2015

Обклеюємо вінілової плівкою «карбон» пороги на авто

Поговоримо про те, як можна захистити свій автомобіль від різного роду пошкоджень, і мова піде про захист дверних порогів автомобіля. Вони дряпаються і дуже добре.

Черговий раз, після мийки авто я помітив кілька нових подряпин і задумався про те, як можна захистити пороги від постійних шорканий за ним і подряпин.

Вихід завжди є. Продаються спеціальний металеві накладки, які приклеюються двостороннім «автомобільним» скотчем. Пішов на ринок. Накладки на пороги коштують в районі 500 рублів, але на мій Nissan note їх не було, були на кашкай і x-Trail. Вмовляли купити і спробувати підійдуть чи ні (якщо ні — то з поверненням). Пороги були вузькі і не рідні — купувати не став. В інтернеті пороги на мій авто коштують близько 2000 — 2500 рублів (якісь оригінальні). Замовляти теж не став.

Ми не шукаємо легких шляхів! Я придбав вінілову плівку Карбон і регил мої пороги обтягнути нею. Вона досить міцна, дряпатися і рватися не буде. Плівка коштує 600 рублів погонний метр, я купив шматок 100 на 150 см, чорна карбон.

Ось так виглядав поріг авто до обклеивания: не дуже презентабельно для майже нового авто Пленка карбон). Приступаємо !

Пленка карбон

Автомобіль або місця, які будуть обтягуватися плівкою повинні бути чистими: все ретельно вимиваємо.

Місце, де буде відбуватися процес обтягування карбоном повинно бути світлим і чистим, щоб не було пилу. Спочатку я хотів все зробити в гаражі, але він у мене не досить світлий і мені довелося все робити на вулиці Пленка карбон

Що нам знадобиться:

  • Вінілова плівка карбон
  • ножиці
  • Канцелярський ніж;
  • Лінійка або рулетка
  • Фен промисловий або звичайний (взяв у дружини)
  • Пластикова карта для розрівнювання плівки
  • Розпилювач з мильним розчином ( в моєму випадку вода рідке дитяче мило )
  • Сухі ганчірки
  • Маркер
  • Прямі руки і бажання все зробити добре Пленка карбон

Пленка карбон

Знімаємо ущільнювальні гумки і ще раз промиваємо / протираємо робочу область.

Під гумками бачимо білі пластикові куточки до яких прикріплені килимки. Завдяки їм килимки тримаються і не піднімаються.

Пленка карбон

І тут відразу виявляємо дрібну не приємну недоробку виробника: ці куточки прикріплені степлером скобами. І ось що ці іржаві скоби накоїли. Порізали всю фарбу на коробах з внутрішньої сторони. І така картина мене чекала на всіх 4-х дверях. Не приємно! Авто збиралося з Великобританії. От вам і Європа!

Пленка карбон

Це справа відр у усуваємо шляхом ізолювання скоб двостороннім скотчем, заклеюючи їм скобу на куточку (другу сторону скотча просто не отклеиваем). Подряпані місця добре очищаємо від іржі, де була і промазуємо мовилью .

Пленка карбон

ми це Зробили вже після наклейки плівки. безпосередньо перед установкою ущільнювальних гумок.

Пленка карбон

Сам процес обклеивания починається з того, що необхідно відміряти і відрізати потрібну кількість плівки.

Довжина кожного шматка плівки (на всі 4 порогу) склала 50 див.

Ширина. на передні — 16 см, на задні 20. Я робив трохи з запасом, зайве завжди можна обрізати.

Плівка йде з клейким підставою.

Технологія приблизно така ж як і при тонування авто — клеїти краще «не на суху». Для цього нам знадобиться мильний розчин 10:1 — 1 частина виючого кошти і 10 частин води.

Розпилювачем наносимо мильний розчин на пороги, далі знімаючи паперовий шар з плівки, також змочуємо клейку сторону плівки. Це нам дасть возможсть розрівнювати плівку на місці, рухати і підганяти як треба.

На жаль, я майже все робив самостійно, тому фото самого процесу вирізання і зняття плівки — немає. Але є відео зняте на «останньому порозі» (завдяки моєму племіннику, які попрацював оператором).

Після того як лист плівки змочили, його прикладаємо до місця, не мого вирівнюємо і відразу починаємо прогрівати феном. Плівка нагрівається і поступово облягає поріг. Коли вона добре прогрівається. їй легко. за допомогою сухої ганчірки, надавати потрібну форму. Ганчіркою і пластиковою карткою виганяємо всю воду з під плівки, одночасно постійно прогріваючи всю поверхню феном.

Пленка карбон

Я думав виникнуть проблеми на цих зігнутих місцях і будуть складки, але немає. все вийшло добре. Складки були — все таки не рівна поверхня. Їх я прибрав нагріванням феном і зменшенням руками і ганчіркою. Плівка всі облегла як треба Пленка карбон)).

Пленка карбон

Всі надлишки обрізаємо і ще раз все добре прогріваємо феном і притираем.

Після охолодження плівки і невеликої перерви на деяких ділянках (вигинах) плівка трохи піднялася. Я ще раз прогрів феном і протер ганчіркою.

Пленка карбон

Ось так тепер виглядають пороги на моєму ніссані

Пленка карбон

Пленка карбон

Пленка карбон

Пленка карбон

Висновки і рекомендації:

Чим менше мочити, тим краще і швидше відбувається приклеювання плівки.

На обклеювання 4-х порогів на авто пішло приблизно півтора — дві години. Напевно більше готувався і виміряючи скільки відрізати.

Якщо говорити про витрати, то ось у скільки це обійшлося: 600 рублів я віддав за погонний метр карбонової плівки, а реальн про витратив смужку на 1м 40 см, тобто менше ніж третя частина, відповідно на 200 рублів. Але залишок я куди-небудь приспособлю.

Таким же способом можна обклеювати прозорою плівкою бампер, капот і фари для захисту від камінців. Зробити це буде просто. Прозорі плівки можна купити на ринку за метражем або вже готові заготовки для капоту та бамперу.

Обійдеться це в районі 1 тис рублів, я думаю. Дізнавався я скільки це коштує, там де роблять тонування. Так от, бронювання кабота, фар, бампера і дзеркал коштує від 10 до 15 тис. рублів. Дорогувато, чи не правда? Краще це зробити своїми руками.

Спасибі племінникам: Ростиславу і Кирилу за допомогу у знятті ролика, самому було б не зручно!

Відео процесу обклеивания карбоновою плівкою порогів

Короткий зміст статті: Як самому обклеїти вінілової карбоновою плівкою автомобіль. Пороги на автомобіль для захисту. Карбон своїми руками, обтягуємо карбоном автомобіль, nissan авто,карбон,вінілова плівка,карбонова плівка,як зробити,зроби сам,своїми руками машину обклеїти плівкою

Джерело: Обклеюємо вінілової плівкою «карбон» пороги на авто | SDELAY.tv

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати