Новини

Пленка карбон

02.01.2015

Це нам дасть возможсть розрівнювати плівку на місці, рухати і підганяти як треба.

На жаль, я майже все робив самостійно, тому фото самого процесу вирізання і зняття плівки — немає. Але є відео зняте на «останньому порозі» (завдяки моєму племіннику, які попрацював оператором).

Після того як лист плівки змочили, його прикладаємо до місця, не мого вирівнюємо і відразу починаємо прогрівати феном. Плівка нагрівається і поступово облягає поріг. Коли вона добре прогрівається, їй легко, за допомогою сухої ганчірки, надавати потрібну форму. Ганчіркою і пластиковою карткою виганяємо всю воду з під плівки, одночасно постійно прогріваючи всю поверхню феном.

Я думав виникнуть проблеми на цих зігнутих місцях і будуть складки, але немає. все вийшло добре. Складки були — все таки не рівна поверхня. Їх я прибрав нагріванням феном і зменшенням руками і ганчіркою. Плівка всі облегла як треба)))).

Всі надлишки обрізаємо і ще раз все добре прогріваємо феном і притираем.

Після охолодження плівки і невеликої перерви на деяких ділянках (вигинах) плівка трохи піднялася.com/svoimi-rukami/117-obkleivaem-vinilovoy-plenkoy-karbon-porogi-na-avto.html» title=»Джерело»>Обклеюємо вінілової плівкою «карбон» пороги на авто » Автосхемы, схеми для авто, своїми руками

Замовити: карбон своїми руками.

Також ви можете прочитати