Новини

Пленка карбон

20.12.2014

Але все ж недоліки у карбону є, як же без них. Це, перш за все, висока його вартість. А з причини того, що при руйнуванні він розколюється на гострі шматки і погано переносити відновний процес після ударів, його так поширене застосовують в автомобілебудуванні, крім виготовлення спортивних болідів.

Але як же карбонова плівка. запитаєте Ви, варто ж вона цілком прийнятно, і доступна багатьом.

Карбон або плівка?

В дійсності карбонова плівка складається з карбону. Насправді це вінілова плівка, яка за своєю візуалізації дуже схожа, а може бути і повністю імітує справжній карбон. Імітація проходить як за зовнішнім виглядом, так і за внутрішньою фактурі.

Карбонові плівки в кілька разів дешевше самого карбону і основне їх завдання-це захистити кузов та інші частини автомобіля від зовнішніх пошкоджень і корозії.

Вона не витримує великих навантажень, як карбон, але цього і не треба.

Пленка карбон

Зараз на ринку величезна кількість карбонової плівки з різними дизайнерськими рішеннями.

Пленка карбон

Оптимальна температура навколишнього середовища в ході клеєння карбонової плівки від 18 до 22 градусів.

Отже, підбираємо інструменти і матеріал:

    найголовніше карбонова плівка 3d Carlux Dime з мікро каналами (рекомендація, Ви можете взяти іншу плівку). Комбінований ракель. Будівельний фен. Мікрофіброві ганчірочки. Магніти для кріплення карбонової плівки до капоту. «Гумова» ганчірочка. Близько одного літра в співвідношенні один до одного розчину води з ізопропіловим спиртом. Пензель, фломастер, гострі великі ножиці, праймер 94 3M.

Пленка карбон

Пленка карбон

Пленка карбон

Перед початком робіт, комбінований ракель обов’язково повинен бути обгорнутий микрофибровой ганчірочки, це запобіжить появі подряпин і смуг на карбонової плівки.

Отже, машина у нас вимита, в приміщенні 20 градусів.

Починаємо клеїти карбонову плівку

Приступаємо до поклейки карбонової плівки.

Для цього заміряємо ширину і довжину капота і відрізаємо плівку так, щоб і в ширину і в довжину залишалася зайва плівка довжиною не менше 15 див.

Ще раз добре витираємо поверхню капота гумової ганчірочкою і знежирюємо капот з допомогою, змоченою в розчині з водою і ізопропілового спирту микрофибровой ганчірочки.

Далі в справу вступає праймер 94 3M, яким за допомогою пензлика змащуються ділянки під капотом шириною в 1,5 — 2 див. там, де карбонова плівка буде подворачиваться.

Наступний етап вважається основним, і зажадає від Вас терпіння, спритності рук і точності очі.

Покладіть карбонову плівку на капот автомобіля, закріпіть її магнітами. Фломастером відмітьте кордон капота автомобіля з запасом в 10 см і обріжте все те, що зайве.

Тепер у Вас карбонова плівка копіює капот.

Якщо хтось коли-небудь, клеїв самоклейку, то йому буде набагато простіше.

Процес клеєння карбонової плівки буде дуже схожий, але тут помилка буде дорого коштувати.

Клеїти карбонову плівку необхідно від центру капота, спочатку одну сторону, потім іншу.

Поступово прибираємо захисний папір і постійно працюємо комбінованим ракелем, який повинен бути обмотаним микрофибровой ганчірочкою. Не допускайте попадання повітря під карбонову плівку, це найважливіша умова.

Якщо повітря все-таки потрапив, то за допомогою будівельного фена прогріваємо даний ділянку, відводимо плівку назад і прибираємо повітря.

Закінчивши одну сторону, переходимо до іншої.

Акуратно загортаємо карбонову плівку під капот і приклеюємо. Де утворюються складні ділянки, прогріваємо будівельним феном.

Поле того, як всі закінчили, акуратно обрізаємо зайву карбонову плівку під капотом, залишивши 2 — 3 див.

Процес монотонний, але займе у Вас не більше 40 хвилин.

Як ми бачимо клеїти карбонову плівку не так складно, головне підготувати необхідні інструменти, і мати бажання.

Проте, мені відомо багато людей, які навіть самоклейку поклеїти не можуть, ну не дано їм і все, постійно повітря залишається. Тому таким людям раджу при будь-яких розкладах звертатися до фахівців.

Даний спосіб клеєння карбонової плівки не панацея, може хтось клеїть карбонову плівку по-іншому, то поділіться своїми способами, буде цікаво.

Короткий зміст статті: Перш ніж говорити про те, як клеїти карбонову плівку, давайте з’ясуємо, що таке взагалі карбон і з чим його «їдять»

Замовити: карбонова плівка київ.

Також ви можете прочитати