Пленка карбон

18.03.2015

Друк на самоклеючій плівці, на оракалі в Києві

Друк на плівці — тренд останніх років в рекламі. Сучасна виробнича база виробників поліграфічної продукції дозволяє працювати з абсолютно різними матеріалами, крім традиційної папери. Одним з перспективних напрямків розвитку друку стала друк на плівці, і зокрема — друк на самоклеючій плівці.

Трохи про плівці

Плівка — це синтетичні полімерні носії з товщиною до 0,3 мм. На сьогоднішній день різноманітність плівок дивує: світлорозсіювальні, вітражні, флуоресцентні, металізовані. Повнокольоровий друк на плівці здійснюється як на прозорому так і на пофарбованій поверхні. Плівки використовуються для створення реклами на транспорті, декору особистих автомобілів, підлогової реклами.

Друк на оракалі в Києві пропонує компанія «Эльпассо», володіючи великим запасом матеріалів від виробника кращої якості. Oracal — марка самоклеющейся плівки, яку виробляє світовий лідер в галузі самоклеючих плівок — німецька компанія ORAFOL Europe GmbH. Крім Oracal у компанії на українському ринку представлені торгові марки ORAJET, ORABOND, ORATAPE, наприклад, oramask, ORALUX, ORAGUARD, ORAFIX, ORAFILM, ORALITE — всі вони давно оцінені споживачами і користуються найбільшим попитом. Варто відзначити, що накочення пластику — це не єдиний варіант, який використовується для приміщення плівки на жорсткій основі. Крім пластику часто використовуються полікарбонат, пенокартон, оргскло, листової ПЕТ, ДСП та інші матеріали. Тут вже вибір основи залежить від Ваших рекламних цілей.

Наприклад, накочення плівки на пінокартон хороша, якщо рекламні атериалы планується використати в рамках короткострокових акцій і заходів, т. к. пінокартон незважаючи на міцність, легкість і дешевину виготовлення, все ж може досить легко зламатися при механічному впливі.

Накатка плівки на пластик використовується тоді, коли планується тривала експлуатація виготовлених рекламних та інформаційних матеріалів. Пластик має тривалий термін служби — цим він і привабливий. Для накатки вибирати можна з декількох видів пластику — різних по щільності.

Накочується плівка на пластикову основу з допомогою ламінатора: вручну або автоматично — залежить від ширини основи. Головне в роботі отримати якісний результат: без дефектів — міхурів, зморшок, з ідеальною стикуванням.

Короткий зміст статті: Послуги компанії Эльпассо — друк на плівці, на оракле в Києві та Одесі. Також нами здійснюється повнокольоровий друк на самоклеючій плівці в Києві. накочення пластику, повнокольоровий друк на плівці, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці київ, друк на плівці , друк на оракалі київ самоклеюча плівка київ

Джерело: Друк на плівці, на оракалі в Києві, друк на самоклеючій плівці — Эльпассо

Замовити: самоклеюча плівка київ.

Також ви можете прочитати