Новини

Пленка карбон

06.03.2015

Обклеювання карбоновою плівкою
Приклади наших робіт

7(926)157-25-56, 7(916)336-45-05.

Москва, Каширське шосе, д. 61 стор. 3-а. » АТЦ Москва». Пар. 2п6

Обклеювання авто плівкою під карбон користується широкою популярністю у автовласників багато в чому завдяки універсальності. Карбонова плівка підходить як для обклеювання всій площі кузова машини, так і для часткового нанесення на окремі деталі екстер’єру або інтер’єр — обклеювання бампера, крила, двері авто. Зовні плівка нагадує структуру карбону, що і виправдовує назву. Блискуче покриття з об’ємним ефектом і в практично будь-якому колірному рішенні (чорний, хром, червоний тощо) на ваш вибір — це дійсно ефективний спосіб перетворити автомобіль.

Цілей, для яких водії обирають обклеювання авто карбоновою плівкою. може бути безліч. Ось лише деякі з них:

 • Стайлінг — бажання змінити колір або відтінок кузова, капота, бампера, дверей, салону і т. д.
 • Захист автомобіля від негативного атмосферного впливу, появи відколів і подряпин.
 • Забезпечення високої зносостійкості лакофарбового покриття, усунення наявних на ньому дрібних дефектів. Для цього необхідно спочатку прогріти автомобіль в приміщенні з температурою від 20 градусів, а далі нагрівати саму плівкову поверхню до 60-80 градусів. Після достатнього нагрівання слід обережно зняти шар «карбону» і видалити залишки клею з поверхні.

  Таким чином при належних навичках покриття можна міняти хоч кожен рік.

  Carbon 3 D — повна імітація карбону

  Плівка «карбон 3D» є об’ємною імітацією ефекту справжнього карбону не тільки за зовнішнім виглядом, але і за структурою. Процес обклеювання «під карбон» 3D-різновиди плівки зазвичай виявляється більш трудомістким.

  Наша компанія проводить високопрофесійні роботи по нанесенню карбонової плівки в Москві з гарантією результату. Зв’яжіться з нашими менеджерами сьогодні, щоб дізнатися ціни і записатися до нас в автосервіс.

  Короткий зміст статті: Поклейка автомобіля вінілом Обклеювання автомобіля вінілом обклеювання карбоном

  Джерело: Обклеювання автомобіля карбоновою плівкою | Якісна обклейка карбоновою плівкою | Ви можете замовити обклеювання авто в Zakleem

  Замовити: Карбон пленка.

 • Також ви можете прочитати