Пленка карбон

18.03.2015

Одним з найбільш перспективних сегментів сучасного ринку виробництва реклами і комерційної графіки компанія Orafol називає бізнес по обклеюванню вінілом транспортних засобів. За словами Евелін Зохер, різноманітний спектр плівок ORAFOL для обклеювання автомашин дуже доброзичливо приймається користувачами в країнах усього світу, не виключаючи й Росію. У цьому ряду особливої уваги заслуговують високоякісний литий вініл ORACAL 970 Car Wrapping Cast Vinyl, який оснащений технологією RapidAir, що дозволяє швидко і просто позбуватися від пухирців повітря при обклеюванні бортів транспортних засобів, особлива «карбонова» плівка ORACAL 975 Carbon Structure Cast Vinyl, а також вінілова плівка для цифрового друку ORAJET 3951 High Performance Cast.Вже більше двох років компанія проводить навчальні заняття з обклеювання транспортних засобів щонайменше чотири рази в рік на своїй території в Оранієнбурзі, де фахівці в області вінілового автостайлинга знайомлять учасників з секретами і тонкощами нанесення вінілу на борту автомобілів. З квітня поточного року майстер-класи проводяться в недавно відбудованому «Центрі обклеювання автомобілів» на території ORAFOL в Оранієнбурзі.

В даний час підприємство прагне до світового лідерства на різних ринках, включаючи постачання високоякісних литих плівок, носіїв для цифрової струменевого друку, ламінатів, світловідбивних матеріалів, плівок для трафаретного друку та клейових стрічок для застосування в промисловості. Як і раніше, Росія залишається одним з найбільш стратегічно значущих для ORAFOL ринків в Європі, де компанія спостерігає збільшення обсягів продажу своєї продукції практично у всіх охоплених нею сегментах.

Компанія тісно співпрацює з виробниками обладнання для широкоформатного цифрового друку при розробці нових самоклеючих матеріалів лінійки ORAJET. За словами Евелін Зохер, від цього взаємодії виграють обидві сторони. Відстежуючи потреби ринку, компанія ORAFOL продовжує розробляти спеціальні види вінілових плівок самоклеючих, що максимально відповідають запитам кінцевих користувачів. До таких рішень можна віднести, зокрема, матеріал ORACAL 638 Wall Art Cal, призначений для виготовлення шпалер по індивідуальному дизайну, що використовуються в оформленні житлових приміщень, фітнес-центрів, салонів краси, а також кімнат відпочинку на фабриках і заводах. У цього матеріалу є різновиди, включаючи ORACAL 628, призначений для трафаретного друку, і ORAJET 3628 і 3268 для використання у виробництві кольорової графіки з допомогою широкоформатних струминних принтерів.

Розвиток цифрових технологій, безсумнівно, призвело до зростання попиту на самоклеючі вінілові плівки, що використовуються в якості носіїв для струменевого друку. Між тим, як зазначає Евелін Зохер, компанія з року в рік спостерігає збільшення обсягів продажу кольорових вінілів ORACAL для плоттерною різання. За її словами, це пояснюється, насамперед, бажанням і готовністю підприємства продовжувати вкладати кошти в розвиток цього ринку, особливо в сегменті литих самоклеючих ПВХ-плівок. У той час як все більше і більше інших виробників зменшують обсяги інвестицій у цей напрямок бізнесу і концентруються тільки на матеріалах для друку, ORAFOL продовжує нарощувати обсяги виробництва литої самоклейки, оскільки впевнена, що запити та потреби користувачів з кожним роком зростають. Як підкреслює Евелін Зохер, клієнти можуть покладатися на стратегію довгострокового співробітництва з ORAFOL, на появу в асортименті компанії нових розробок і на стабільну якість продукції, а також можуть бути впевнені в тому, що інвестиції в ключовий бізнес для компанії мають найвищий пріоритет.

У світлі зростаючого попиту на «зелені технології» компанія активно веде дослідження і розробки в галузі екологічно нешкідливих матеріалів. Не так давно ORAFOL Europe GmbH вже представила на ринку носій для трафаретного друку, у складі якого не містить ПВХ, і в даний час зосереджує свої зусилля на випуску різновиди цього матеріалу для широкоформатного цифрового друку. Як зазначає Евелін Зохер, новинка з’явиться в асортименті компанії найближчим часом. За її словами, при роботі з прогресивними технологіями, сучасними будівельними матеріалами і при реалізації інноваційних творчих ідей необхідні самоклеючі плівки, які володіють особливими, іншими, ніж раніше, якостями та характеристиками, і розробка таких матеріалів — першочергова мета ORAFOL на найближче майбутнє.

Короткий зміст статті: плівка оракал

Джерело: Зовнішня реклама » Архів сайту » Плівка ORACAL

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати