Новини

Карбонова плівка, Авто аксесуари, Авто-мото, все про автомобілі і мото техніки, Каталог статей, Інсталяційний центр Віста. Автосигналізації, тонування,..

03.03.2015

Карбонова плівка — це матеріал, який зараз дуже активно застосовується для внутрішнього і зовнішнього оформлення автомобілів, а також для захисту поверхонь ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів. Їм можна обклеювати всю поверхню кузова, так і окремі його частини (капот, багажник або дах). Це ідеальний варіант для обклеювання великих поверхонь і невеликих деталей. Вся процедура не займає багато часу і виконується без труднощів. Оформлення будь-якого автомобіля цією плівкою надає йому індивідуальність і є дуже цікавим дизайнерським рішенням.

Карбонова плівка відмінно виконує не тільки естетичні функції, допомагаючи автомобілю виглядати оригінально і стильно, але і є дуже практичним матеріалом. Він чудово захищає поверхню автомобіля від згубного впливу ультрафіолету і запобігає корозійні процеси. Особливості цього матеріалу дозволяють мати такі переваги:

— підвищена стійкість до вигоряння під впливом сонячних променів. Первісний вигляд буде зберігатися дуже довго в незмінному стані;

— запобігання наслідків від механічних впливів різного роду, за рахунок чого забезпечується додаткова міцність і стійкість;

— чудово приховує наявні на автомобілі дефекти (подряпини, вм’ятини, подряпини);

— хороша стійкість до різких перепадів температур і збереження при цьому всіх характеристик.at.ua/publ/7-1-0-225″ title=»Джерело»>Карбонова плівка — Авто аксесуари — Авто-мото, все про автомобілі і мото техніки — Каталог статей — Інсталяційний центр Віста. Автосигналізації, тонування..

Замовити: карбонова плівка київ.

Також ви можете прочитати