Новини

Дошка для малювання (самоклейка) у Києві та Україні за низькою ціною, майже даром з доставкою від компанії GetStyle.

25.12.2014

Дерев’яні поверхні повинні бути залакированы, а бетонні пофарбовані олійною фарбою.

2. Саму плівку вам теж необхідно підготувати заздалегідь — виріжте з неї необхідну деталь. Зворотна сторона самоклеющейся плівки має паперову основу, на яку нанесені клітини периметром 1 див. За допомогою лінійки і олівця намітьте розмір необхідної деталі, і, вирізаючи її, залишаючи припуски по краях.

3. Якщо ви будете клеїти плівку, що в перший раз в житті, найкраще працювати впаре. Для початку акуратно відокремте паперову основу плівки, але не повністю, а на кілька сантиметрів. Потім прикладіть плівку до поверхні і наклеюйте перший ділянку, поступово зменшуючи його сухою ганчіркою, щоб не залишалося бульбашок. Після цього полукруговыми рухами відсувайте вниз паперову основу, злегка притримуючи її рукою.

4. Якщо під час наклеювання не вдалося уникнути появи бульбашок, позбутися від них можна за допомогою звичайної голки. Акуратно проткніть бульбашки і розгладьте поверхню. Від великих бульбашок можна позбутися, зробивши надріз гострим ножем.»

Короткий зміст статті: Купити дошку для малювання в Києві та Україні з доставкою на сайті http://getstyle.kiev.ua 380 (93) 554-41-12, 380 (50) 193-30-36, 380 (67) 761-52-77 дошка для малювання, дошка для малювання крейдою, магнітна дошка для малювання, дошка для малювання київ, купити дошку для малювання, дошка для малювання крейдою й фломастером, дощечка для малювання, дошка для малювання купити, самоклеюча, крейдою. самоклеюча плівка київ

Джерело: Дошка для малювання (самоклейка) у Києві та Україні за низькою ціною, майже даром з доставкою від компанії GetStyle.

Замовити: самоклеюча плівка київ.

Також ви можете прочитати