Новини

Броньована плівка на лобове скло і не тільки. Інформаційний блог для любителів автомобілів і мотоциклів

12.12.2014

Броньована плівка на лобове скло і не тільки

Броньована плівка на лобове скло і не тільки. Інформаційний блог для любителів автомобілів і мотоциклів Скла автомобіля необхідно додатково захищати тому, що від цього залежить безпека знаходяться в машині речей, а можливо Ваше здоров’я. Грабіжники в першу чергу розбивають скло, т. к. це найбільш вразлива частина автомобіля. Коли відбувається аварія, то кузов автомобіля може просто деформуватися, а от скла моментально розлітаються на маленькі шматочки, що може завдати безліч травм і порізів.

Для того щоб уникнути таких неприємних ситуацій, існує один метод. Він полягає в нанесенні на скло автомобіля броньованої плівки (ударопрочной). Розмова про неї піде далі.

Броньована плівка використовується не тільки для обклеювання стекол автомобіля. її можна використовувати для зміцнення скла житла. Вона буває двох видів: прозора ударостійка і тонуюча ударостійка. На передні стекла машини наклеюється прозора плівка, а на задні тонована .

Всі види плівок мають ступінь удароміцності. Для визначення міцності існує спеціальна таблиця. Ціна також залежить від якості і міцності плівки, чим вона вище, тим вище вартість і навпаки.

Основне завдання броньованої плівки зберегти цілісність скла. Функція плівки уберегти скло при об’ємному ударі, а також захистити його при точковому пошкодження. Вона стримує точковий удар, розподіляючи його силу по всій площі скла. Навіть якщо скло було розбите, плівка з’єднує його воєдино, перешкоджаючи проникненню небажаних гостей у Ваш автомобіль.Броньована плівка на лобове скло і не тільки. Інформаційний блог для любителів автомобілів і мотоциклів

При виникненні дорожньо транспортної пригоди автомобіль піддається будь-якого роду пошкоджень. На кузові залишаються вм’ятини і деформації, але скло здатне розлетітися на безліч осколків, які здатні не тільки травмувати, але й позбавити життя.

На ринку існує безліч торгових марок, що виробляють броньовану плівку. Це можуть бути: Solar Gard, Sun-Gard, Johnson, CPFilms, Global та інші. Для того щоб в майбутньому не переплачувати, необхідно відразу подбає про якість плівки. Краще купувати якісну, не варто економити на здоров’ї. Можна заздалегідь вберегти себе і своє майно від небажаних наслідків. Наклейку плівки проводять у спеціальних автосервісах. Вони повинні будуть надати гарантію на свою роботу. При необхідності професіонали підберуть потрібну ударостійку плівку, яка підійде Вашому автомобілю.

www.autosteclo-mkad.ru/buy-repair-glass-Honda.aspx де ви можете наклеїти захисні плівки для стікав, також замовити лобове скло на хонду, ауді. Допоможуть з установленням чи заміною як бічних так і передніх і задніх стекол.

Короткий зміст статті: Броньована плівка на лобове скло і не тільки броньована плівка на лобове скло і не тільки,авто,корисне,тюнінг броньована плівка

Джерело: Броньована плівка на лобове скло і не тільки | Інформаційний блог для любителів автомобілів і мотоциклів

Замовити: броньована плівка.

Також ви можете прочитати