Новини

Автовинил. ВКонтакте

18.12.2014

Відкрита група

avtovinil, вінілова плівка для авто за оптовими цінами.

Опис:

Шановні друзі ми Працюємо для Вас, допоможіть нам розвивати нашу групу, ЗАПРОШУЙТЕ СВОЇХ ДРУЗІВ, ми будемо раді бачити їх у наших рядах.

Показати повністю.. У нас, Ви завжди можете знайти корисні відео з обклеювання вінілу, розмістити на стіні оголошення про продаж/купівлю всього, що так чи інакше пов’язане з авто, публічно задати питання, почути думки та просто приємно провести час. Всі ідеї та нововведення вітаються! Дякую!

Оптово-роздрібна компанія «avtovinil.net » пропонує своїм покупцям не тільки широкий асортимент товарів для автолюбителів, але і якісний сервіс. У нас, Ви зможете придбати вінілову плівку, товари автотюнингу, засоби для видалення подряпин і багато іншого за вигідними цінами. Індивідуальний підхід до кожного покупця, низькі ціни і висока якість продаваного товару, не зможуть залишити байдужим навіть самого вимогливого покупця.

Оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом! З недавнього часу діє сервіс електронних платежів, це дозволить Вам оплатити товар швидко і зручно в будь-який час: Кредитною карткою VISA / MasterCard, Електронними грошима, через Платіжні термінали або SMS-платежі, так само Ви зможете роздрукувати квитанцію для оплати через банк.

Короткий зміст статті: Шановні друзі ми Працюємо для Вас, допоможіть нам розвивати нашу групу, ЗАПРОШУЙТЕ СВОЇХ ДРУЗІВ, ми будемо раді бачити їх у наших рядах. У нас, Ви завжди можете знайти корисні відео з обклеювання вінілу, розмістити на стіні оголошення про продаж/купівлю всього, що так чи інакше пов’язане з авто, публічно автовинил

Джерело: Автовинил | ВКонтакте

Замовити: автовинил.

Також ви можете прочитати