Новини

Автовинил своїми руками. Вініл Трейд

02.02.2015

Автовинил своїми руками

Основні етапи:

I. Підготовка виробничої бази.

II. Вибір матеріалу.

III. Підготовка автомобіля.

IV. Застосування ПВХ.

V. Обслуговування ПВХ.

VI. Демонтаж ПВХ.

I. Підготовка виробничої бази.

Для якісного виробництва роботи Вам буде потрібно:

— Добре освітлене сухе приміщення без пилу з температурним режимом 20-25°с. Якщо температура буде нижче — вініл буде рватися і нерівномірно тягнутися; якщо вище — вініл буде дуже пластичний, що теж не дуже добре позначиться на зовнішньому вигляді кінцевого продукту.

— Будівельний фен. Необов’язково дорогий — Steinel, наприклад, буде в самий раз.

— Макетний ніж. Ми рекомендуємо OLFA SVR, але можна використовувати і звичайний канцелярський ніж. Проблема в тому, що працювати звичайним канцелярським ножем раз в 100 незручніше. До ножа було б розумно придбати комплект лез, так як їх необхідно завжди тримати максимально гострими. Радимо застосовувати леза AB-50B і НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ леза ABB-50B. Справа в тому, що якщо Ви застосуєте леза ABB-50B, то дуже засмутитеся, коли зрозумієте, що порізали всю машину, навіть не помітивши цього. Гартовані леза занадто гострі.

— Рулетка.

— Ракель (пластиковий інструмент для роботи з вінілом). Бажано, щоб ракель був оснащений шматком алькантари або іншої м’якої тканини.

— Знежирювачах.

— Спеціальна глина для видалення бітумних плям.

II. Вибір матеріалу.

насправді, на даний момент є вирішальним у питаннях якості, швидкості і комфорту нанесення плівок ПВХ на поверхню. Ми настійно рекомендуємо Вам відповідально поставитися до вибору вінілу . В принципі, про те, яким чином вибирати вініл, докладно описано тут. Тим не менше ми загостримо цю проблематику і в даній статті.

А) В залежності від методу аплікації.

Нам відомо 3 методи аплікації самоклеючого вінілу: з застосуванням води, із застосуванням розчину для тимчасового зниження адгезії клею, із застосуванням спеціальних автомобільних вінілів на суху поверхню. Насправді, вибір того чи іншого методу аплікації залежить, в першу чергу, від того, скільки людей братиме участь в процесі монтажу вінілу, по-друге, від того, якість якого рівня Ви хочете отримати на виході.

в) Спеціальних автомобільних вінілів на суху поверхню.

— сама висока швидкість роботи;

— відсутність води та усіх пов’язаних з цим негативних моментів;

— найтриваліший термін служби матеріалу;

— простота репозиціонування і укладання;

— можливість роботи у високому темпі одній людині;

— відсутність залишків клею після демонтажу.

Мінуси:

— досить висока вартість матеріалу.

Б) В залежності від бажаного комфорту і швидкості роботи, якості і терміну служби кінцевого продукту.

Таким чином, ми зупиняємося на матеріалах серії HX20000/30000 .

III. Підготовка автомобіля.

Підготовка поверхні автомобіля — один з найважливіших моментів, що впливають на якість вироблених робіт.

1) Загальна мийка поверхні з миючим засобом.

2) Розбирання автомобіля (як правило, це мінімальна розбирання: дзеркала, ручки, молдинги і тощо).

3.1. Для чистих поверхонь.

3.2. Для забруднених поверхонь.

3.3. Особливі випадки.

4. Аплікація графіки або вінілу серії HX20000/HX30000.

5.2. Прямий різ з підворотом.

5.3. Прямий різ без підвороту.

6. Використання будівельного фена.

7. Стрічка і лак для ущільнення країв.

7.1. Ущільнювальна стрічка.

7.2. Ущільнювальний лак.

8. Чистка та догляд за плівкою.

9. Демонтаж.

1. Рекомендації.

При повному обклеюванні автомобілів намагайтеся уникати нанесення плівки на незабарвлені молдинги або бампери. Максимальна адгезія литих плівок досягається після 24 годин контакту з поверхнею.

2. Попередні випробування поверхні.

Свіжа фарба повинна сохнути, принаймні, 7 днів при 25°C, щоб газоутворення повністю закінчилося. Тест на газоутворення повинен бути проведений перед нанесенням плівки.

Стара, брудна або слоящаяся фарба повинна бути відшліфована і відновлена. Тест на адгезію повинен бути проведений до нанесення плівок.

2.1. Нанесіть TESA 7476 або еквівалентний шматок самоклеючого ПВХ площею 2,5х5 див. Зробіть швидкий відрив під кутом 90° до поверхні. На клеї не повинно залишатися слідів поверхні. Повторіть цю операцію в декількох місцях (Рис. 01).

За запитом, ТОВ «Вініл Трейд» може забезпечити Вас клейкою стрічкою Tesa 7476.

2.2. Тест на газоутворення.

На площу близько 15х15 см нанесіть шматок клеящегося поліестеру або автоплівки. Почекайте 24 години або 2 години при температурі 65°C. Якщо виявляться якісь бульбашки, це означає, що дегазація поверхні недостатня. Цю операцію можна повторити через декілька днів або здійснити таку операцію.

2.3. Процедура дегазації полум’ям. (Для полікарбонату, метакрилату, деяких типів ПВХ). Включає в себе зміну молекулярних тенденцій поверхні, шляхом пропалювання полум’ям газового пальника. Проводите полум’я швидко в горизонтальному і вертикальному напрямках по всій поверхні (використовувати синій кінчик полум’я). УВАГА! Ніколи не залишайте полум’я в одній точці не більше ніж на одну секунду (в іншому випадку великий ризик руйнування оброблюваної поверхні). Плівка повинна бути нанесена негайно після процедури дегазації, так як ефект обробки поверхні зникає через кілька хвилин. ТОВ «Вініл Трейд» не несе відповідальності за будь-які бульбашки, що виникли внаслідок газоутворення.

3. Чистка.

В залежності від стану поверхні, застосовуються три види чищення:

3.

При нанесенні графіки в холодних умовах, монтажна плівка повинна залишатися на матеріалі кілька днів, до настання максимальної адгезії вінілу.

На плівках матових кольорів і продуктах серії HX30CA000B, можуть залишатися сліди, особливо від ракеля. З цієї причини при нанесенні матових плівок особлива увага повинна бути приділена правильному куті нахилу ракеля. Якщо які-небудь сліди залишаються після аплікації, їх можна видалити незначним нагріванням (макс. 90°C). Увага! Після нанесення ПВХ на поверхні, що вимагають граничної його деформації, необхідно прогріти ПВХ в місцях деформації при температурі 80-90°C для забезпечення гарної адгезії вінілу протягом усього терміну експлуатації. У разі застосування плівок серії HX30CA000B прогрів ПВХ повинен проводитися з особливою ретельністю, так як тривала дія тепла може призвести до руйнування структури вінілової плівки.

4.1. Застосування HX20000-HX30000 на плоских поверхнях.

— Надіньте бавовняні рукавички.

— Додайте графіку на поверхні (рис. 02).

— За допомогою клейкої стрічки або магнітів горизонтально зафіксуйте графіком у верхній частині, бажано на плоскій поверхні (Рис. 03).

— Зніміть 10 см підкладки (рис. 04) і почніть приклеювати вініл від центру до країв за допомогою ракеля (бажано, щоб ракель був вкритий фетром або іншою м’якою тканиною), тримаючи його під кутом 45° (Рис. 05).

— Зняти фіксатор графіки і продовжити видалення підкладки повністю або частково, в залежності від типу поверхні (див. наступні пункти) (Рис. 06).

— При нанесенні на плоскі поверхні сильно продавіть вініл по всій площі, не забуваючи про краю.

4.2. Криві поверхні.

Виробляючи роботи згідно з пунктом 4.1, Ви можете натрапити на маленькі або великі хвилеподібні виступи (поглиблення) на поверхні, для яких процес аплікації буде іншим.

4.2.1. Слабо викривлені поверхні, «Аплікація розтягуванням» (рис. 07).

— Видалити підкладку повністю.

— Розтягнути вініл так, щоб він стикався з поверхнею в місцях виступів (Рис. 07, п. 1, 2).

— Прокатати вініл в місцях виступів пальцем або ракелем.

— Прогріти ділянки натягу при температурі 40-50°C.

— Не припиняючи нагрівання, великим пальцем руки продавити вініл в порожнечі між виступами для притиснення клею до країв виступів.

4.3. Увігнуті поверхні.

Коли дії згідно з пунктом 4.1 закінчені, провести наступні заходи:

— Зняти всю основу (рис. 09).

— Розтягнути вініл на всю поверхню так, щоб він контактував з виступами поверхні.

— Фіксувати вініл в місцях виступів великим пальцем руки або ракелем (рис. 10).

— При прогріві між 40 і 50°C великим пальцем руки продавити плівку порожнисті частини таким чином, щоб клей стикнувся з поверхнею (рис. 11).

Увага! Клей технології Hex’Press дозволяє репозиціонувати плівку під час нанесення і легко усунути повітряні бульбашки. Однак, в увігнутих областях клей Hex’Press вимагає відповідного тиску, щоб повністю витіснити все повітря, яке може залишитися в мікро-каналах. Повітря, який не виведений з каналів, в подальшому може привести до відділення плівки від поверхні. Hexis рекомендує звернути особливу увагу на застосування Hex’Press в увігнутих областях.

Після укладання вінілу місця, які пройшли важкі деформації, необхідно прогріти при температурі 80-90°C для остаточного термоформування продукту (рис. 12).

4.4. Опуклі поверхні.

Коли дії згідно з пунктом 4.1 закінчені, виконати наступні дії:

— Зняти всю основу.

— Прогріти вініл (рис. 13) при температурі 40-50°C, розтягнути його так, щоб повністю обернути опуклу поверхню (рис. 14).

— Прокатати вініл по всій поверхні за допомогою пластикового ракеля, покритого м’яким матеріалом (фетр, алькантара і т. п.), переконавшись у тому, що матеріал нанесений на всі опуклі області (рис. 15) для ліквідації всіх розтягувань і складок.

— У разі необхідності, зняти плівку, прогріти, знову розтягнути її і провести процедуру повторно (рис. 16).

— Після даної операції, прогріти при температурі 40-50°C (рис. 17) і видалити всі складки, використовуючи ракель.

— Відрізати зайвий матеріал, при необхідності прогріти всі ребра при температурі 80-90°C.

— Нанесення закінчено (рис. 18).

4.5. Поверхні з заклепками.

Коли дії згідно з пунктом 4.1 закінчені, провести наступні заходи:

— По мірі наталкивания на заклепку, прогрівати місце при температурі 40-50°C.

— Продавити вініл навколо заклепки ракелем (рис. 19) або великим пальцем руки і зробити 2 або 3 проколу голкою, щоб видалити зайве повітря.

— Знову прогріти кожну заклепку при температурі 80-90°C (Рис. 20).

4.6. Повне обклеювання об’єкта.

— При обклеюванні автомобілів заборонено наносити плівку на ущільнювальні прокладки вікон і елементів кузова.

— Необхідно враховувати, що плівки в горизонтальній експозиції, наприклад капоти чи даху, з плином часу вигорають швидше ніж плівки у вертикальній експозиції. Що стосується терміну служби продукту, Hexis не несе відповідальності за частини експозиції, найбільш схильні до впливу сонячного світла або суворих кліматичних змін.

— Якщо необхідно зробити накладення матеріалу, Hexis рекомендує робити стик шириною 1 див.

— При горизонтальних перекриттях накладення робити так, щоб під час експлуатації накладений край вироблялося менше механічних впливів.

— При повному обклеюванні автомобіля уникати нанесення HX20000/HX30000 на незабарвлені молдинги або бампери.

Перші кроки є найбільш важливими, в зв’язку з чим ми рекомендуємо:

— Нанести (закріпити) матеріал горизонтально, трохи вище ручок дверей, як показано на рисунку.

— Вирізати і видалити підкладку у верхній частині.

— Надати плівці натяг і приступити до продавлювання плівки ракелем.

— Як тільки верхня частина нанесена, видалити залишки підкладки в нижній частині.

— Натягнути плівку на дверні ручки і за допомогою ракеля укласти плівку по контуру дверних ручок. Після того, як дверні ручки зроблені, натягнути плівку до нижньої частини кузова (рис. 22).

— Якщо виникають складки, відірвати плівку (репозиционируемый клей дозволяє зробити це без проблем) і розтягнути її знову, щоб видалити складки. При необхідності нагріти плівку при 40-50°C.

— Тепер нанесена плівка на загальну площу поверхні. Прийом нанесення плівки може бути змінений, в залежності від типу поверхні та навички майстра, здійснює нанесення (рис. 23).

5. Різання і укладання.

Необхідно залишити перекриття вінілу (край) шириною 5см.

Якщо є частини, прилеглі до об’єкта, покрываемому вінілом, залишити перекриття на сусідню частину шириною 5 см.

Потім перейти до разке та укладанні в залежності від виконуваної задачі. Забороняється тримати лезо перпендикулярно до обклеюваної поверхні, щоб не подряпати фарбу.

Але в деяких випадках, таких як аплікація HX20000/HX30000 на поїзди чи будівельну техніку, за допомогою ущільнюючого лаку VR7077 необхідно посилити адгезію плівки на краях:

— Переконайтеся, що поверхня суха.

— Нанести 2 смужки клейкої стрічки: одну на оклеиваемую поверхню на відстані 5 мм від краю HX20000/HX30000; одну на HX20000/HX30000 на відстані 5 мм від краю (рис. 34).

— Після цього, надівши захисні рукавички та окуляри, нанести лак в один шар за допомогою пензля.

— Видалити клейку стрічку через 15 хвилин після нанесення лаку.

— Час висихання варіюється, в залежності від товщини нанесеного лаку і температури навколишнього середовища. Оптимальний час сушіння становить 24 години. Будь-який механічний вплив (чистка тощо) повинна бути обмежена протягом цього часу.

Забороняється контакт лаку з ущільнювачами скла.

V. Обслуговування ПВХ.

Литу плівку HX20000/HX30000 можна чистити звичайними (бажано безконтактними) методами чищення, з миючими та миючими засобами, використовуваними для професійного обслуговування транспортних засобів та рекламних конструкцій. Тим не менш, будьте обережні при чищенні під тиском. Використовуйте середній тиск на відстані не менше 50 см при максимальній температурі води 35°C.

Увага! Плівку можна мити протягом 48 годин після нанесення через ризик зниження сили адгезії, що може призвести до відриву плівки.

Увага! Заборонено застосовувати миючі засоби, що містять корозійні речовини.

Hexis не несе відповідальності за плівки, пошкоджені в результаті чищення із застосуванням невідомих присадок до миючих засобів.

Автомийки, обладнані обертовими щітками, можуть нанести пошкодження вініловим плівок.

Наприклад, факт, що після 10 автоматичних мийок з’являються смужки на поліуретановій фарбі, отже, ці механічні дії можуть вплинути і на вінілові плівки, що звільняє Hexis від відповідальності.

Hexis рекомендує завжди проводити тест миючого речовини на невеликій ділянці поверхні, перш ніж приступати до повної чищення покриття.

VI. Демонтаж ПВХ.

Незважаючи на те, що плівки серії HX20000/HX30000 оснащені видаленого клеєм, після тривалої експлуатації вінілу видалення клею необхідно виконувати уважно. Тим не менше, дотримуючись інструкцій, видалення буде проводитися легко.

— Починаючи з будь-якого із зручних кутів за допомогою теплової гармати або будівельного фена, почати видалення плівки при температурі близько 60°C.

— Підчепити плівку з кута, не пошкодивши поверхні, і виробляти повільний відрив прогрітих частин плівки. Продовжити відривати плівку під кутом 70 — 80° відносно поверхні. Якщо кут занадто великий або занадто маленький, існує ризик розриву плівки, що ускладнить її демонтаж.

— Завжди відривати плівку повільно і тільки в прогрітих областях, що суттєво зменшить ризики залишити клей на поверхні або розірвати вініл.

— Продовжуючи прогрів, обережно зняти всю плівку. Не допускати перегріву плівки, зміни кута і швидкості відриву.

— Якщо частина клею залишається на поверхні, тканиною, змоченою в DECOLL’VIT або бензині, протерти поверхню для видалення можливих залишків клею.

— Якщо раніше був застосований крайової герметик VR7077, його можна видалити ацетоном. Увага! Ніколи не наносите рідини на ущільнювачі вікон та інших кузовних елементів. Перед використанням будь-якої з рідин, будь ласка, ознайомтеся з технічними листом продукту, доступному на сайті www.hexisgroup.com.

Ми абсолютно впевнені, що Ви оціните простоту і зручність роботи з плівками серії HX20000/HX30000!

Короткий зміст статті: Інтернет-магазин «Вініл Трейд» пропонує широкий асортимент високоякісного плівкового матеріалу відомого європейського виробника Hexis. Автовинил своїми руками. Наш телефон у Москві: 7 (495) 661-61-93 карбон своїми руками

Джерело: Автовинил своїми руками | Вініл Трейд

Замовити: Карбон пленка.

Також ви можете прочитати